Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem jön a baba...mert nem elég, ha csak az egyik fél akarja... fórum

Nem jön a baba...mert nem elég, ha csak az egyik fél akarja... (beszélgetős fórum)


1 2
2009. szept. 24. 21:30
nálunk nincs semmiféle ellenvetése baba-dologban a páromnak. 9 éve vagyunk együtt, már ideje is. szóval dolgozunk rajta gőzerővel... csak vhogy a vizsgálatot nem akarja... :s
7. Kittycat2 (válaszként erre: 6. - B2076ec79b)
2009. szept. 24. 19:43
Igen, én is örülök! :) Rossz lett volna felvállalni a következményeit, ha másképp dönt, mert nagyon szeretjük egymást. De szerencsére bevállalta. Azóta többször megkérdeztem, hogy nem bánta-e meg, de azt mondta, hogy dehogyis, a gyerekét szereti a legjobban a földön. :))) Remélem lányok, ti is meg tudjátok oldani a problémátokat, és végül sikerül összehozni a közös babavállalást.
6. b2076ec79b (válaszként erre: 5. - Kittycat2)
2009. szept. 24. 11:04

Ez egy okos, határozott és fair hozzállás volt részedről!!!

Örülök, hogy végül azért mégiscsak Tőle lett babád :)))

2009. szept. 24. 10:55
az én párom is húzta volna még, persze ők ráérnek, még akár 60 évesen is lehet gyerekük. én választás elé állítottam, mert ketyegett a biológiai óra... megmondtam, hogy nekem nincs időm várni, én is félek az ismeretlentől, de szeretnék babát. adtam neki egy határidőt pár hónap gondolkodási idővel, hogy barátkozzon a gondolattal, és mondtam, hogy addig döntse el, mit választ. vagy együtt maradunk, de akkor a baba is jöjjön, vagy váljunk szét békésen, mert mást szeretnénk. döntött. egy éves a fiunk, és imádja a gyerekét, ölni tudna érte. :) kezdetektől fogva kiveszi a részét minden gyerek körüli teendőből. egyébként meg lehet érteni őket, kicsi koruktól fogva azt hallják, hogy amitől félni kell, az a házasság, mert csapda,amiben elvesztik az önállóságukat, és önmagukat, meg hogy a nő nehogy csőbe húzza őket, és csak úgy teherbe essen. ezeken a mélyen beléjük rögzült korlátokon át kell lépniük, és ez nem egyszerű nekik. az én "motivációm" lehet, hogy kicsit drasztikusnak tűnik, de nem bánta meg a döntését.
4. Aidababa (válaszként erre: 1. - Katyuska83)
2009. szept. 23. 20:17
Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok, nálunk egyáltalán nem akarja, teljesen elzárkózik. Nekünk már van egy gyerekünk, a másodikat nem akarja, én meg mindent odaadnék azért, hogy még egyszer szülhessek. Meg, hogy a kisfiamnak legyen egy testvére. Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom, mit tegyek, ráadásul én lassan már ki is futok az időből.
2009. szept. 23. 19:51

szia!

nem tudom, mi a helyzet... tudom, hogy párom szeretne babát, de néha mindenféle lelkesedés, akarás hiányzik belőle.

igazából úgy látom rajta, hogy a legjobb lenne neki, ha "készen" kapna egy olyan 6-8hónapos formát, amivel már ő is tud mit kezdeni :(

2009. szept. 23. 19:45
Hát egyelőre én sem szeretnék de egyszer igen! az 100% !!! A párom nagyon ellene van...habár azt mondta meggondolja még pár év mulva...félő, hogy akkor semm fogja akarni...de még nincs az agya a családalapításon...nekem sincs de én azt tudom már, hogy egyszer akarok gyereket...
2009. szept. 23. 19:41
Van olyan köztetek, aki már nagyon szeretne, de a párja nem, vagy nem érdekli a téma, vagy nem látszik rajta, hogy akarná is valamikor?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook