Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem hozza az újságokat a Médialog fórum

Nem hozza az újságokat a Médialog (beszélgetős fórum)


1 2
27. Gyöngybagoly (válaszként erre: 15. - Toby)
2012. dec. 12. 18:12
Na ez szép! :-(
2012. dec. 12. 17:57
Gondolj bele, tök hideg van, nincs kedve bajlódni mások újságjával, inkább haza viszi átlapozgatja, esetleg rádobja a tűzre... :D vagy féláron eladja...
2012. dec. 12. 17:55

Az régen rossz ha nem kaptok reklám újságokat sem... :D


Lehet jobban jársz, ha magad veszed meg az újságosnál, vagy digitálisan.

24. toby (válaszként erre: 20. - Gicus86)
2012. dec. 12. 17:45
Hát lehet, hogy "megteccett" sok szép színes kép van bennük. ;-)
23. toby
2012. dec. 12. 17:44
Itt a postás hozza a szórólapokat is, de alig van, hetente-2 hetente 1 db. :-) Erre úgy látszik még a szórólapterjesztők sem járnak. Pedig nem tanya. :-))) Van aszfaltos út is. :-)
22. toby
2012. dec. 12. 17:42
Én ebben az utcában még kihordót nem láttam, csak a postásunkat, aki eddig hozta az újságot, most meg a leveleket, számlákat. De igazából nem is láthattam kihordót, mert amikor az első újság 2 napja nem jött, felhívtam a postát, hogy mi van. Ők mondták, hogy átvette a Médialog. Szóval azóta nem jött semmi, én meg irkálom a leveleket, és telefonálgatok.
2012. dec. 12. 17:40
Van ahol a szórólapterjesztők végzik a hajnali újság kézbesítését is, esetleg abból nem kapsz kevesebbet a ládádba, vagy nincs olyan amit régen kaptatok, mostmeg nem?!
2012. dec. 12. 17:32
Lehet, hogy a kihordó személynek megtetszett az újság és haza vitte a családjának... Hallottam nálunk is volt olyan, hogy az illető bement felvette az újságokat, és szépen haza vitte..így ment hónapokig, összegyűlt rá a panasz és szépen lapátra tették... Lehet megoldás lenne, ha van időd, hogy kifigyeled reggelente a kihordót... :) Esetleg a kiosztó helységet kéne célba venni...
19. toby
2012. dec. 12. 17:18
Egyébként reklamáltam az MC-nél, a Sanománál, a Ringiernél, meg már azt sem tudom kinél, ez tölti ki a szabadidőm, nagy részét. A Médialognak szentelem az életemet. :-)
18. toby
2012. dec. 12. 17:17
Ja, és a kutya sincs a postaláda közelébe engedve, mielőtt vki még fölveti, hogy fél a kézbesítő. :-)))
17. toby (válaszként erre: 16. - Gicus86)
2012. dec. 12. 17:16

Kertes ház, hatalmas postaládával, még soha nem tűnt el semmi, külföldről hozatott dolgok is ideértek, házszám kint a házon és a postaládán is.

Nekem 1 heti és 2 havi lap, meg Nők lapja Évszakok, szal össz 4 kiadvány. Egy családtagomnak napi lap, vicces volt, egyszer egy hétig nem kapott újságot, aztán az 1 heti anyagot betuszkolták a postaládába. Szintén családi ház. És semmi magyarázat erre, mert ő pl. múlt héten hétfőn, kedden kapott lapot, aztán szerdán, csütörtökön nem, pénteken megint jött, aztán szombat, hétfő kimaradt, kedden megint jött, ma nem. Ha folytatom a sorozatot akkor valszeg holnap sem kap, majd csak pénteken egyet. :-)

2012. dec. 12. 17:03
Elolvastam ezt az mc-s oldalt, ha probléma van a terjesztéssel kötelesek részedre küldeni az adott példányszámból még egyet. Kertes ház? Mert problémás lehet a postaládához való hozzáférés, ha panelbe laksz és új terjesztő van, akinek se kulcsa, se kapu kódja.. Nem tudom, hogy én mit csinálnék a helyedbe?! Napi, heti, 2heti, havi lap?
15. toby (válaszként erre: 11. - Gyöngybagoly)
2012. dec. 12. 16:51
Na én ezeken már túl vagyok, írtam pár levelet a kiadóknak, semmi válasz. Leírtam, hogy nem fogom meghosszabbítani az előfizetést, semmi válasz. Írtam a fogyasztóvédelemnek, eddig semmi válasz.
14. toby (válaszként erre: 13. - Gicus86)
2012. dec. 12. 16:49
Átutaltam, de nem a Médialognak, hanem a Magazin Centrumnak, mert a Médialog még csak mostanában kezdte meg itt "áldásos" tevékenységét.
2012. dec. 12. 16:46
Csekken fizetted be, vagy beszedi valaki a pénzt?
2012. dec. 12. 16:45
Nővéremnek is rendszerint a sárba landolt az újság miután a panelből (Bp.) átvitte előfizetését Érdre, szépen fogta és lemondta, mert azért egy közel 800ft-os magazint nem a sárba kéne dobni, hanem a postaládába, ami kint volt.
11. Gyöngybagoly (válaszként erre: 8. - Toby)
2012. dec. 12. 16:42
A miénk is Pest megye.
10. Gyöngybagoly (válaszként erre: 1. - Toby)
2012. dec. 12. 16:41

Hívd fel az újság szerkesztőségét, és mond el nekik a problémádat! Mert erről tudniuk kell!

Bár sajnos ezzel a dolog nem oldódik meg. :-(

Ez évek óta gond a Médialognál. Nekem is volt olyan előfizetésem, amit ők terjesztettek, de a reklamációmmal nem mentem semmire. A vége az lett, hogy lemondtam a magazint.

Az egyik szemben szomszédom is ilyen problémával küzdött. Az ő újságja megjött ugyan, csak épp hozzám dobták be, a mi házszámunk 44, az övéké 41 és kertváros, nem lakótelep.

Többször felhívtuk őket, csak akkor rendeződött a dolog, amikor megfenyegettük őket, hogy Juszt László műsorához, a TV ügyvédjéhez fordulunk.

Ebből is látszik, hogy ez évek óta fennálló probléma.

..

Eszembe jutott még valami, de ez lehet, hogy butaság. Fogyasztóvédelem.

9. toby
2012. dec. 12. 16:40
Állítólag a médialog kiadta alvállalkozóknak a kihordást. Tudom én, hogy kis pénzt kapnak a kézbesítők. Az a gáz, hogy vkik bevállaltak egy szolgáltatást pénzért, és ez így baromira nyereséges nekik, hogy ezért nem csinálnak semmit, csak beszedik a pénzt.Én is vállalok ilyen terjesztést. :-)
8. toby (válaszként erre: 7. - Gicus86)
2012. dec. 12. 16:37
Pest megye
2012. dec. 12. 16:33
Amúgy Budapest?
2012. dec. 12. 16:32

Szerintem vissza kell, hogy adják a pénzt.

Mivel előre fizetett szolgáltatás.

2012. dec. 12. 16:29
Amúgy az a probléma, hogy sok helyen elvették a postai újságokat és azokat is más cég viszi, meg a MediaLogosokat is és valószínű sokan ott hagyták e remek állást, mivel a fizu is csökkent ennek hatására...
4. toby (válaszként erre: 2. - Gicus86)
2012. dec. 12. 16:28
Amíg a Posta hozta, mindig jött, mióta meg átvette a Médialog semmi. Az a baj, hogy a kiadók se reagálnak a levelekre, pedig így egy csomó előfizetőt elvesztenek. Nem én vagyok az egyetlen, mindenki panaszkodik a környezetemben.
3. toby (válaszként erre: 2. - Gicus86)
2012. dec. 12. 16:27

Ja, amit egy évre előfizettem azzal, mit csináljak???

Az tuti, hogy egyiket sem hosszabbítom meg, de ami ki van fizetve? Az bukta?

2012. dec. 12. 16:24
Mondd le. :)
1. toby
2012. dec. 12. 16:21
Sziasztok! Van itt olyan akinek szintén a Médialog hozná az újságokat és nem kapja meg? Már egy hónapja nem hoznak semmilyen előfizetett kiadványt, olyan kifogásokkal, hogy nincs elég kézbesítő. Ha nagy nehezen sikerül elérni őket, akkor ígérgetnek, felveszik a reklamációt és nem történik semmi. Szerintetek mit lehet tenni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook