Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem hittem volna, hogy engem is utolér, de sajnos 50 felett... fórum

Nem hittem volna, hogy engem is utolér, de sajnos 50 felett... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
8. 55Judit (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 29. 10:32
Én a rohamos izomvesztésem miatt akartam szedni ami 50-60 év között igen felgyorsul, de alaposan utána olvastam és kiderült hogy a rég volt betegségem miatt nekem nem ajánlatos szedni. Nagyon jónak találom a készítményt, de a lehetséges mellékhatásait ne hagyd figyelmen kívül!
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Liliom10)
dec. 29. 10:19

Köszönöm szépen!

Nem olvastam,de minden ilyen érdekel.

Jó lenne ismét aktív lenni. Magam miatt is,meg a férjem miatt is.

6. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 29. 10:10

Sajnálom ! Nekem nem volt ilyen problémám.


Olvastál már a Maca porról ?



"A Maca (Lepidium meyenii) vagy perui ginzeng egy szívós növény, amely az Andok-hegység szélsőséges körülményei között virágzik, több mint 4000 méteres magasságban. Peruban több mint 20 éve használják a hagyományos étrendben. Rendkívül népszerű a növény gyökere, amely támogatja:


szexuális vágy, szexuális erő, libidó,

termékenység - mind a női, mind a férfi (spermium mozgékonyság és termelődése),

hormonális rendszer (támogatja a normális csontsűrűséget posztmenopauzás nőknél).

testi és lelki teljesítmény ill. vitalitás,"

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 55Judit)
dec. 29. 10:07
Köszönöm,majd mindenképp ránézek.
4. 55Judit (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 29. 09:58
Van egy fórum, ahol a DHEA készítményt preferálják. Sok információt találsz róla a neten, olvasgassál.
dec. 29. 09:48
Tudom,hogy ez az Élet rendje,de azért mégis rossz így.
dec. 29. 09:43
Ennél nagyobb bajod, soha ne legyen!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook