Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem bízom benne fórum

Nem bízom benne (beszélgetős fórum)


1 2 3
31. vivo44 (válaszként erre: 30. - Árnyékliliom)
2019. febr. 2. 15:23
Ugyanezt mondtam én is, hiszen mi nők sem vagyunk azért különbek. Nekem jólesik, ha a boltban az eladó megdícséri az új frizurámat, vagy próbál flörtölni, mert ő is én is tudom, mi a határt, amit senki nem lép át, viszont ahogyan a női hiúságunknak, lelkünknek jó, úgy a pasik sem érzéketlen darabok, nekik is. Ettől nem csal meg, engem szeret, viszont lehet hoz egy csokit pont attól a pasitól, aki 30 perccel korábban dícsért:-)
30. árnyékliliom (válaszként erre: 27. - A7eb88768b)
2019. febr. 2. 15:16

szia! most nem értem csak azért váltál el mert a munkahelyen 1x beszélgetett egy csinos kolléganővel??

Nem csókolóztak nem taperolta semmi...valószínű nem is kettyintett félre... ezért elválni?

Azért az köztudott, hogy nincs olyan férfi akinek ne tetszene ha szóba áll vele egy jó nő..legyezgeti a hiúságukat meg kell az egójuknak. De ezért elválni 3 gyerekkel???

29. Guruljka (válaszként erre: 5. - A7eb88768b)
2019. febr. 2. 14:50

Pont ez a baj, hogy a rossz tapasztalataidért magadat okolod.

SENKI nem "érdemli meg", hogy átverjék. Az a normális, ha az embert a szerettei nem verik át. Ha valaki, akit szeretek, átver, akkor tévedtem a szeretetemmel, ő meg aljas, hogy ezzel visszaél.

28. dd9dec5381 (válaszként erre: 27. - A7eb88768b)
2019. febr. 2. 14:48

Azt írtad korábban jártál terápiára, azt hittem ezzel a problémával.

Azért az orrod előtt más nővel flörtölni igazi tirpák dolog. Velem ezt egyszer játszaná el valaki, onnantól szabad ember, mehet isten hírével.

27. a7eb88768b (válaszként erre: 23. - Dd9dec5381)
2019. febr. 2. 14:42

Ez egy jó ideje tart .

Mint írtam előtte nem voltak ilyen ‘kirohanásaim’,tök normálisan éltünk 10 évig.

Akkor kezdődőtt amikor a munkahelyünkön volt ez az eset.

Azóta előjön hol jobban hol kevésbé.

26. a7eb88768b (válaszként erre: 24. - Epervirág)
2019. febr. 2. 14:32

Köszönöm.

Ez a másik amitől félek,hogy a végén én fogom belesodorni ebbe annyit nyüstölöm.

Én nagyon őszinte ember vagyok,mindenről tud a párom.Semmi titkom nincs.

2019. febr. 2. 14:10
Probálj meg nem fèltèkeny lenni evvel a fèrjed èrdeklödèsèt is felkelted annál jobban fog ugymond futni utánad
24. epervirág (válaszként erre: 3. - A7eb88768b)
2019. febr. 2. 14:07
Magadon szerintem egyedül nem tudsz nagyon segiteni.Max keresel egy jó pszichiátert,de ő sem tud csodákat művelni.Nekem a volt parom volt ilyen fèltèkeny,bezzeg mikor tavaly beteg lettem akkor mar nem kellettem,de biztos ő is megcsalt a 6 èv alatt.Csak nekünk ezt a kislanyom sinyli meg sajnos.Egy jótanács azèrt senkibe ne bizz meg 100%- ig.èn már többször jàrtam igy hogy àtvertek nem is gondoltam volna.Tudod a kis ördög nem alszik
23. dd9dec5381 (válaszként erre: 22. - A7eb88768b)
2019. febr. 2. 13:31

Általában is gyanakvó természet vagy?

Valószínűleg összegyűltek a dolgok benned, és most ez a szelep amin távozik.

22. a7eb88768b (válaszként erre: 21. - Dd9dec5381)
2019. febr. 2. 13:28

Lehetséges de nem tudom.

Igen kiment ez így van,az az idő borzasztó volt én azt senkinek nem kívánom amit itthon megéltem a gyerekekkel lelkileg.

25kilót fogytam.

De ő is teljesen kikészült.

Mindenki!!

Aztán hazajöttünk,olyan szèp volt minden és elkezdtem a f@szkodásom.

Olyan bagatel dolgok miatt is ami tényleg életszerütlen.

Máskor meg teljesen egyértelműen megmagyarázom hogy igen vannak jelek és ez a válasz rá.

2019. febr. 2. 13:18
Nem lehet hogy a sok különtöltött idő is rátett a féltékenységedre egy lapáttal? Egyik fórumodban írtad, hogy előre ment külföldre stb. sokat voltatok egymástól távol. Ez sok kapcsolatot megvisel. Persze ezzel most nem vagy beljebb :(
2019. febr. 2. 13:14

Hát nem is tudom, az én párom ne flörtöljön még a neten sem, főleg a szemem előtt ne.

De nem vagyunk egyformák, valóban.

19. a7eb88768b (válaszként erre: 16. - Vivo44)
2019. febr. 2. 13:07

Viszont attól hogy járok még nem oldódik meg ez,az egy segitség.Igazán nekem kellene változtatni,csak nem tudom hogy .

Ez időről-időre előjön.

Nem tudom miért.

Elég borzalmas mert a legjobb barátnômtől a sogórnőmig mindenki gyanús és magamnak összerakok olyan dolgokat hogy ez már nekem fáj.

18. a7eb88768b (válaszként erre: 16. - Vivo44)
2019. febr. 2. 13:04

Igen megyek,illetve jártam úgy érzem az nagyon jót tett.

De közben más pozicióban dolgozom,és több órát így nagyon nehéz összeegyeztetni.

Tegnap is kerestem a terapeutám,most meg szabadságon van.

Én sürgetem de várnom kell.

17. a7eb88768b (válaszként erre: 13. - Timycat)
2019. febr. 2. 13:02

Teljesen így van.Bocsànat nyugodtan mindenki küldjön el a búsba:

Beszélgetett egy csajjal a melóban,de nekem azt mondta hogy egy k..a,undoritó.

Többször meg láttam hogy beszéltek,erre mondta hogy én rosszul látom nem igaz csak bekèpzelem.

Később erre vezette vissza azt hogy nem akart megbàntani.

Röviden:

Ő előadta hogy utálja a csajt,de mégsem.

16. vivo44 (válaszként erre: 14. - A7eb88768b)
2019. febr. 2. 13:01

Persze! Érthető, hiszen a bizalom könnyen elszáll és roppant nehéz visszaszerezni.

Értem a problémádat.

DE! Mondod jártál és a megfelelő alkalomra vársz, hogy mehess szakemberhez. Hiszen, akkor már jó úton haladsz!

15. vivo44
2019. febr. 2. 13:00

Az én párom is flörtölt, csapta a szelet a neten egy másik nőnek, miközben én terhes voltam és szünet volt a nemi életünkben. Viszont úgy gondolom, hogy ebben semmi kivetni való nincsen. Nem csak nekünk nőknek tetszik, ha egy normálisabb pasi megjegyzést tesz a külsőnkre, stb...Ez a pasiknak is jót tesz a lelküknek. Ettől még nem megcsal.

Persze nem vagyunk egyformák!

Szerintem csak ott is bajt lát a kommentelő, ahol nincsen és lehetséges, ahogyan más is írta már a pasija fogja bedobni a törülközőt...

14. a7eb88768b (válaszként erre: 11. - Vivo44)
2019. febr. 2. 12:58

Nem bántasz meg.

Jártam korábbam terápiára,most is szeretnék.

Most nincs szabad hely,akihez jártam.

Várnom kell.

Egyèbként korábban a terapeutám azt mondta hogy ez nem meglepő.Mármint hogy mindig azt hiszem hogy átvernek.

Akiket igazán szerettem:

Pl:-apám,és 3igazán szeretett férfi mind átvert,hazudott nekem.

13. timycat (válaszként erre: 7. - Semleges)
2019. febr. 2. 12:53
Én a másik előtt flörtölésből mindig azt vontam le, hogy amelyik kutya ugat az nem harap. Ha takargatnivalója van akkor nem a felesége/párja előtt fog flörtölgetni.
12. a7eb88768b (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2019. febr. 2. 12:53

Köszönöm ezt megfogadom amit tudok belőle.

Három gyermekünk van,segitségünk nulla.

Dolgozunk,rohanunk a lányokért,este beesünk az ágyba.

Teljesen lapos a kapcsolatunk.

Annyi mindenen keresztülmentünk hogy tényleg nem tudnám már mással elképzelni az életem.

Én nem tudom milyen más férj/férfi de ő /a párom/ úgy érzem velem akar lenni.

Most mindennel próbàlkozik csak ahogy ő mondja el ne veszitsen.

Viszont életszerütlen,ilyeneket nem tehetek meg senkivel vele sem.

Nem lehet folyton ellenőrizgetni valakit,mert ő most ezt mondja .

11. vivo44 (válaszként erre: 1. - A7eb88768b)
2019. febr. 2. 12:51

Szia.

Nem bántásból!!!

Véleményem szerint, ha ennyire eluralkodott a féltékenység, akkor először egy szakemberhez fordulj, aki meg tudja mondani, hogy veled van csak a baj, vagy párterápia javasolt a továbblépéshez.

10. timycat (válaszként erre: 5. - A7eb88768b)
2019. febr. 2. 12:50

Nem lehet, hogy a korábbi kudarcok is a féltékenységre, önbizalomhiányra vezethetőek vissza? Mert ez akkor öngeneráló probléma, ördögi kör.


Sajnos tippet nem tudok adni, hogy változtass 😞 de muszáj lesz, mert ezzel a saját sorsodat rontod.

2019. febr. 2. 12:47

Én sem bíznék de én nem foglalkoznék vele.

Van közös gyerek, közös vállalkozás ami miatt kapcsolatot "kell" vele tartanod?

Ha nincs akkor? Nézni akarod, hogy mindig megcsal?

8. 39a6fdc607 (válaszként erre: 1. - A7eb88768b)
2019. febr. 2. 12:43

Nyilván nem véletlenül vannak féltékeny pillanataid. Ha semmi nem történik, nem kellene hazudnia. De mivel többször kaptad hazugságon, így nem megbízható.

Kutyából nem lesz szalonna!

Az alaptermészet nem változik.

2019. febr. 2. 12:31

Miért kell olyat tennie, hogy hazudnia kelljen azért, hogy ne bántson meg?

Ne tegyen olyat amivel megbánthat (ezek szerint ő azt nagyon jól tudja, mivel bánt meg) és akkor nem kell hazudnia.


Másik: ha már ex és elváltatok, tegyél pontot a végére, miért szenvedsz miatta? Zárd le és kezdj új életet nélküle.


Végül: előtted, a felesége előtt flörtölt? Még aljas, érzéketlen tahó is.

6. Amaunet (válaszként erre: 1. - A7eb88768b)
2019. febr. 2. 12:28

Meg kell tanulnod bízni magadban, más emberekben és főleg a párodban.

Végül is téged szeret, ha újra együtt vagytok.


A negatív gondolatokat pedig még gyökereiben irtsd ki! Tereld el rögtön a figyelmed!

Tűzz ki magad elé olyan célokat, amit biztosan teljesítesz és sikerélményt nyújtanak. És rengeteg közös program a pároddal, hogy minél közelebb érezhessétek a másikat magatokhoz.

5. a7eb88768b (válaszként erre: 4. - Timycat)
2019. febr. 2. 12:23

Bármennyire is idiótának tünők ezzel a poszttal ,tudom hogy bennem van a hiba.

De hogy szeressem magam,amikor akiket én szerettem mindig átvert?

Valószinüleg okkal.

4. timycat (válaszként erre: 3. - A7eb88768b)
2019. febr. 2. 12:16
Önbizalom erősítés és szeresd magad.
3. a7eb88768b (válaszként erre: 2. - Epervirág)
2019. febr. 2. 12:05

Köszönöm.Ezt én is tudom.

Magamon hogy segitsek?

2. epervirág (válaszként erre: 1. - A7eb88768b)
2019. febr. 2. 11:56
Szia! Igazábol ez ellen nem sokat tehetsz mármint a hozzá állasodon.Ha igy folytatod lehet egy idő után a fèrjed dobja be a törölközöt.Az nem baj ha az ember valamilyen szinten fèltèkeny,de ha nagyon az nagy gond.Az èn anyám pl: soha nem volt fèltèkeny tipus.Apamnak anyám elött volt egy felesège 2 èv után elváltak,de egy helyen dolgoztak tovább a szüleim összehazasodtak aztán megszülettem a volt felesèg akkor is ott dolgozott mèg,de anyàm soha nem volt fèltèkeny.Tehát vagy megprobálsz nem fèltèkenykedni folyamatosan vagy kèszülj fel,hogy nem együtt èlitek le èleteteket.Nekem ez a vèlemènyem.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook