Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem bírom idegekkel a munkahelyemen fórum

Nem bírom idegekkel a munkahelyemen (beszélgetős fórum)


1 2
21. semleges (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 7. 12:35

És akkor miből élsz? Van aki eltart?

Megkérdezem megint, hány éves vagy?

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Charlize)
2023. nov. 7. 11:28
Menjel te erettsegivel szar helyre,inkabb itthon ulok de nem megyel tonkre idegileg fizikalisan.
19. Charlize (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 31. 05:55

Végzettséged 0, semelyik munka sem tetszik…

Mit képzeltél el magadnak?

Irodába nem fognak így felvenni. Ott feksőfokú végzettséggel túljelentkezés van egy-egy pozícióra, diplomásokból válogathatnak.


Tanulnod kellene valamit, de olyan dolgot, amit hajlandó is vagy csinálni utána és kereslet is van rá a környéketeken.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Charlize)
2023. okt. 30. 06:42
Szakács,de nem bírom fizikálisan,sikerult a vendeglatast megutalnom.
17. 55Judit (válaszként erre: 12. - Epresturmix)
2023. okt. 26. 09:25

Hát persze hogy az ő munkájéval jól lehet keresni. Én az általános munkavállalókra gondoltam mikor azt írtam nem keresnek sokat. Mint a fodrásznál a hajmosó, vagy a szállodai takarító. de az itthoni életnél még az ővéké is jobb.

Az a csajszi élelmes, pont mint a fiam. Az ő tevékenysége hirdetésébe is bele fognak szaladni a túristák úton-útfélen.

16. semleges (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 26. 09:13

Mit szeretnél? Gondold át és tanuld azt!

Az érettségi a mai világban annyi mint régen a 8 általános. Több lábon kell állni, váltani és haladni a korral és az igényekkel. Hány éves vagy?

15. Charlize (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 26. 06:03
Az érettségi egy nagy semmi. Szakmád nincs?
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Semleges)
2023. okt. 26. 05:57
Takaritast pakolast vendeglatast ajanlanak. Erettsegim van. Csak ezeket tukmaljak en meg ilyen helyre nem megyek. A ferfiakat konnyen felveszik konnyu munkara.En miota kitettem ezt a posztot nem talalok semmit. Parom is mondta hagyjam az egeszet.
2023. szept. 25. 09:37
Keress másik munkahelyet. Hány éves vagy? Milyen végzettséged van? Nulla végzettséggel és szakmával nehéz. Közben kezdj el tanulni. Azt sosem késő, hogy könnyebb legyen az életed és ne szorulj másra. Tanulj olyat amibe eltudod magad képzelni és fizet is.
12. Epresturmix (válaszként erre: 9. - 55Judit)
2023. szept. 25. 06:55
Mi most voltunk egy magyar csajjal kirándulni Görögországban. Többféle kategóriájú kirándulásokat hirdet. Azt beszéltük a párommal, hogy azért eléggé jól kereshet. Több ponton megálltunk. Hol egy gyárnál, hol egy kávézóban, hol egy étteremben. Eléggé nívós helyekről beszélek. Megfizettük a látványt is, a fogyasztás mellett. Konkrétan ezeken a helyeken az ő nevével volt fémjelzett az étlaptól kezdve minden. Szóval biztosan kap részesedést, mivel ő viszi oda a turistákat. Ezen felül foglalkozik autóbérléssel és sok mással. Ennyit arról, hogy nem keres jól.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Bichi)
2023. szept. 25. 06:46
Keresgelek folyamatosan de semmi ertelmes hely.Olyan szinten beleuntam az egesz keresesbe egyik hely szrabb mint a masik,nem jelent be nem szeret fizetni,itt is az a baj nincs ember en vagyok megszivatva. Nalunk a gazdasagi egyutt lakas fogalma van de meg mindig jobb mint a 0ft ha lebetegszek es nincs bevetelem.
10. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 24. 15:23

Sajnálom!

Keresnék egy másik munkát. Kérdezősködnék mindenfelé! Futár vagy, beszélgess és érdeklődj. Még egy takarítói állás is nyugisabb, mint egy futárcég.Szerintem! Olvasgasd a hirdetéseket,adj fel hirdetést.

A beosztásod,szabadnapjaid meg kellene egy ügyvéddel beszélni, mert nekem ez nem tűnik legálisnak. Erre van biztos ingyenes tanácsadás is!Nézz utána. Még lehet kártérítést is kapnál.

9. 55Judit (válaszként erre: 8. - 55Judit)
2023. szept. 24. 13:48
A helybeliek egyébként a szigeteken 90%-ban a túrizmusból él. Alkalmaznak külföldieket szállodákban, apartmanokban, konyhán. Sokat nem keresnek, de jobban élnek mint az itthoni többség. Na meg szép hely, jó az idő. :)
8. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 24. 13:45
Az én fiam tavasszal hagyta el az országot, erről itt egy vallomást is írtam ki mert akkor megzuhantam kicsit, de mivel egyre jobban alakul az élete, már nyugodt vagyok. Itthon belefáradt hogy csak a munka és a munka. Arra vágyott hogy ne azért éljen hogy dolgozhasson, azért dolgozzon hogy élhessen. Ő mondjuk vállalkozó, és már a Kanári szigeteken is talált ki magának kereseti lehetőséget, de van olyan ismerőse, magyar, aki alkalmazottként dolgozik. Te is bevállalhatnál egy ilyet ha elég bátor vagy. Az a hölgy egyébként fodrászatban hajat mos, egy férfi meg magyar túristákat hord kirándulni a szigeten. Sok lehetőség van.
2023. szept. 24. 11:53
Menj nyugatra szerencsét próbálni!!!
6. pötibaba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 24. 11:04
Szinte "fröcsögnek" a szavaid, ahogy az életedről írsz. Nagyon gyorsan gondold át, mit kell tenned a sorsod javítása érdekében, mert nem hangzik jól!
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 24. 10:27

Miutén "elkényszerültél" miért nem kerestél tovább?

Mondjuk nekem alapból nonszensz, hogy az exemmel éljek azért, hogy eltartson ha nem lesz bevételem.

Ha fizikálisan nem bírnád, akkor gondolom már nem lennél ott, nekem ez a "hányok-fosok az undortól" kicsit hisztizésnek tűnik...

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 24. 08:26
Nem is értem mi a kérdés. A legfontosabb te magad kellene hogy legyél magadnak. De, hogy tanács is legyen, válts munkahelyet.
2023. szept. 24. 07:28

Nagyon gyorsan keresnék másik munkahelyet.

Végzettséged, szakmád? Mi az, amit szívesen csinálnál? Lépj tovább!

2. tien
2023. szept. 24. 07:21
Mérlegelnék.Valószínüleg az egészség javára döntenék.
2023. szept. 24. 07:11
A helyzet a kovetkezo. 4 evig voltam egy jol fizeto helyen ami sajnos megszűnt. Mivel nem tudtam mast hirtelen elkenyszeredtem futarnak evekkel ezelott csinaltam ezt de akkor is az idegbaj kergetett tőle. Alapbol beteg is vagyok izuleteim tropara vannak menve,gerinc servem is van. Nem is birom idegekkel,fizikalisan 12 oraban,reggelente hányok fosok az undortól,szarul is fizet. Exemmel lakok mert kell a plusz bevetel 1 fizetesbol ehen döglenék tudom, plusz ha betegseg miatt nem tudok dolgozni 0ft a bevetel. Legszivesebben otthagynam ezt a helyet annyira gyűlölöm ezt a csicska munkát. Ott vagyok ahol a part szakad. Szabad hetveget sem akarnak adni mert szerintuk az nem jár. Ki mit csinalna?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook