Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem bírom idegekkel a munkahelyemen fórum

Nem bírom idegekkel a munkahelyemen (beszélgetős fórum)


1 2
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Muci1971)
jan. 21. 09:49
62 a pasas. 15 eve birom mellettem mert nincs más. Ha lelép( amit nem fog) keresek mast ennyi. Én nem vagyok hajlandó éhbérért szar helyen dolgozni idegekkel azt nem bírom. Jobb mint egy munkahrly ahol élni nem hagynak es az életet is kitaposnák belőlem.
50. muci1971 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 10. 12:30

Szabad kérdezni párod mennyi idős? Te sem maradsz mindig 35, szépen lassan öregszel. Ne hidd sokáig elfog tartani főleg ha belebotlik egy fiatalabb csinosabb nőbe akit nem kell eltartania.

Én inkább dolgozom szar helyen, de nem leszek egy férfinek sem a kitartottja. Nem vállalnák ilyen megalázó kapcsolatot.

Mindenki maga dönti el milyen életet választ.

49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Birebora)
dec. 28. 11:29
Oda nem megyek hiaba beszelem a nyelvet a szar helyeket adjak oda.
48. birebora (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 10:09
Külföldön is dolgozni kell. Nem tudtad?
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Birebora)
dec. 28. 07:44
Ebben a mocskos országban? 🤣🤣🤣🤣
dec. 21. 12:58
Mindenki maga tudja, hogy él. Mi fér bele és mi éri meg, vagy nem éri meg.
45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Birebora)
dec. 21. 09:18
Mivem semmi munkalehetoseg amit birok idegekkel es negfizetnek igy kenytelen vsgyok vele élni. Nem fogok 8 oraban 12000ft ert megszakadni!! Plusz sehol se fizetik a bejarast budapestre igy ez kiesett!!
44. birebora (válaszként erre: 43. - Globus)
dec. 2. 12:03
Soha nem szolgáltatnám ki magam senkinek és semminek.
43. globus (válaszként erre: 42. - Birebora)
dec. 2. 11:54
Ilyen felfogásúak mindig találnak valakit. Ha már nem, akkor sírnak, hogy verte őket a sors.
42. birebora (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 2. 11:41
A jövődre nem gondolsz?
dec. 2. 11:32
Szar munka szar fizetésert nekem nem dukál. Inkább lakok a baràtommal akit nem szeretek de megkimelem az idegeimet. Örüljön hogy 63 évesen van valakije. Nem erdekel semmi ugy vagyok vele ami penzt megkeres elutazgatom!!
40. 3066f49f9a (válaszként erre: 37. - PöttyösPanka)
nov. 15. 17:44
😄
39. PöttyösPanka (válaszként erre: 38. - Globus)
nov. 15. 08:27
Nem. Úgy gondolom, hogy ha stílusban 180 fokos fordulatot tudna venni, akkor adódna fogára való munka.
38. globus (válaszként erre: 37. - PöttyösPanka)
nov. 15. 08:22
Gondolod, hogy ha fogára való munkája adódna, stílusban 180 fokos fordulatot tudna venni?
nov. 15. 08:14
Micsoda egy kifinomult úrihölgy vagy! Csupa kellem és báj.
nov. 14. 21:10
Jó fej az exed. Vigyázz rá! 😉
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Bichi)
nov. 14. 21:10
Nem is vagyok mar ott szerencsere kitettek. Telibe vertem a kolleganomet aki szidni merte a halott rokonomat. Legalabb nem vesznek fel sehova. Orulok is neki. Majd elmegy a tavol keleti csinalja az a kulit.
34. globus (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 14. 21:09
Hát ha valaki eltart... 🙂
33. Flóra76 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 14. 21:01
soha többet?
32. timycat (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 14. 20:56
És ez mindig így marad?
nov. 14. 20:54
Szíjjel baltáz az ideg?
nov. 14. 20:53
Én már nem dolgozok elegem volt az undorito emberekbol a telhetetlen kapzsi munkaltatokbol,belolem egyik se vesz uj autot uj ingatlanokat es se utazast.
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Globus)
nov. 14. 20:52
En mar nem is megyek el tobbet dolgozni se idegzetem se kedvem nincs mas jó létéért szopni alamizsnákért és más elbaszott eletere se vagyok kivancsi se az ingyen tulorak se a tetves csapatepitok nem kellenek kenjek a hajukra.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - 8a5caeb182)
nov. 14. 20:50
Igaza van hogy koldul. Legalabb megkapja a penzt nem nyulja le a munkaado nem belole gazdagodnak meg a telhetetlen senkik. Legalabb neki van esze.. Gondolom a legundoritobb helyre kuldozgetik ahova ép elméjű ember nem megy már.
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Semleges)
nov. 14. 20:48
Párom eltart. 35 éves vagyok. Az én idegeim nincsennek kötélből elég volt a munka aljas világából megaláztak vagy kib.sztak velem el is jottem azonnal jó nagy balhé kiséretében. Senki kutyája kapcája nem vagyok es nem leszek.
26. Charlize (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 7. 19:29

Nekem van diplomám, nyelvtudásom.


Az érettségi egy nagy semmi, kár odalenned magadtól. Lehet, hogy olyan a közeged, hogy ott alig van valakinek, de valójában semmit sem ér. Jó reggelt!

nov. 7. 14:13
Nálunk a tesco parkolóban van 1 csávó, pénzt kéreget, sokan adnak neki, az öregek meg mondják neki hogy menjen el dolgozni :D
24. globus (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 7. 14:08

Sajnos ilyen világot élünk, valamilyen formában mindenki szop a munkahelyén 😀 ha csak nem vagy főnök, de az meg másfajta stresszel jár.

Azt tudod tenni, hogy meglátod benne a jó részeket, többinek kisebb jelentőséget tulajdonítasz.

23. Napsugár8 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 7. 14:03
Inkább otthon ülsz és és éhen halsz?Ez is egy verzió, bár nem a legideálisabb, az biztos.
nov. 7. 12:43
Ezt úgy írod, mintha másnak nem kellene dolgoznia. Pedig mindannyian dolgozunk vagy dolgoztunk. Nincs kiskapu.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook