Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem akarok gyereket. fórum

Nem akarok gyereket. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4
márc. 2. 06:21
akkor nem kell gyerek neked
márc. 2. 02:06
napjainkban ezzel sokan igy vannak.
104. tumbo2 (válaszként erre: 103. - 619c7cae97)
febr. 28. 13:12
egynél többet én sem akartam.a lányom szeretne,de kifutottak az időből.
febr. 28. 12:14
Én sem akarók.
jan. 23. 11:23

Érdekes, hogy ez vajon mitől függ, ki akar vagy nem akar.


6-7 évesen ahogy játszottam a játékbabáimmal, én voltam az anyuka. 12 évesen meg már a saját jövendőbeli családomat terveztem.


De sok ember van, aki pl. sosem akart. Vagy sosem akart és lett. Na az sem biztos, hogy jó.

101. Giba81 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 22. 21:36

Én sem akarok.

Hiába mondigatják ezt az emberek nekem.Egyszerűen szeretem azt,hogy nem vagyok lekötve.Egyébként sem vagyok gyerek rajongó.Viszont a testvérem 8 hónapos kisfiát imádom!Nekem ő elég.🙂

100. timycat (válaszként erre: 93. - Fincsi5)
jan. 22. 21:32

Ha lehet én is a gyerekmentest választom.


Én tök megértem. Amikor az én kölyköm volt hiszti korszakban inkább nem vittem se étterembe, se olyan helyre ahova emberek pihenni, kikapcsolódni jártak, mert nekem volt kényelmetlen, hogy mindenkit zavarunk. Szerintem ezzel más szülő is így van, ezért jó hogy van gyerekmentes és gyerekbarát hely, a gyerekbarát helyen arra számítani lehet, hogy lesz zsivaj.

99. hottie (válaszként erre: 97. - Hottie)
jan. 22. 21:16
-n
jan. 22. 19:57
Semmi gond, csak nekem meg ez furcsa. Nekem is volt kicsi a gyerekem.:)
97. hottie (válaszként erre: 93. - Fincsi5)
jan. 22. 19:10
Én megértem, hogy ha valaki olyan szállodában szeretne menni, ami gyerekmentes.
96. michelle.r (válaszként erre: 93. - Fincsi5)
jan. 22. 19:10
Nem túlzás. Aki fáradt, pihenni megy, az nem akar visítozó gyerekeket maga körül. Szerintem szuper, hogy vannak gyerekbarát és gyerekmentes szállodák. Így mindenki odamegy, ahova akar, és hidd el a gyerekes szülők is jól érzik magukat, ha tudják, hogy nem zavarnak másokat.
95. Channa* (válaszként erre: 93. - Fincsi5)
jan. 22. 19:01

Óóóó, pedig a mostani gyerekekből igen kevés is elég, így én teljesen megértem, ha valaki olyan helyre vágyik, ahol nincs gyerek.

A BKV-n szoktam hallani/látni sok-sok megállón át, hogy hisztiznek, követelőznek, visítoznak, rugdosnak, a szülő meg elvárja, hogy a többiek mosolyogjanak és elalélva csodálják a neveletlen gyerekeiket.


Illetve, legyünk bárhol, a kis gyerekesek kikövetelik a csodálatot, kivételezettséget és mindent, mert ők gyerekkel vannak. Ha úgy adódna, simán lófrálnának bármelyik autópálya közepén és elvárnák, hogy az autósok megálljanak és kivárják, hogy mikor unják el, mert ők gyerekkel vannak.


Ja, és sok kutyás is pont ilyen. A kutyus csak az egyik ülésen képes buszozni, majd én meg üljek le oda a következő körben, mert mi bajom lesz attól a kis kutyaszőrtől és nyáltól, amit az a cuki kutyus ott hagy.


Elnézést mindenkitől!


Szeretem a kutyákat is és a gyerekeket is, csak nem úgy, ahogy a sokan elvárják;)


Bejeztem;)

94. srcrss (válaszként erre: 93. - Fincsi5)
jan. 22. 18:53
Szerintem érthető.
jan. 22. 18:48

Én speciel könnyebben elfogadom azt, ha valaki nem akar gyereket egyáltalán, mint azt, hogy mostanában a gyerekmentes szállodák a menők.

2-3 gyerekes ismerőseim járnak ilyen helyekre. Azt még elfogadom, hogy a sajátjait nem viszi, de hogy gyereket sem akar látni maga körül 3-4-5 napig, az nekem már túlzás.

92. kannanana (válaszként erre: 89. - Birebora)
jan. 22. 17:50

FI nevében nem tudok nyilatkozni.


A kommentem pedig egy válasz egy korábban szereplő hozzászólás kérdésére, ha nem érdekel a fórum, minek olvasgatsz/írsz ide?

91. Channa* (válaszként erre: 89. - Birebora)
jan. 22. 16:35

Miért nem akarsz mozdonyvezető lenni?

Ezzel most nagyon megleptél:DDDD

90. tumbo2 (válaszként erre: 87. - Kannanana)
jan. 22. 16:00
miért ne hagyna el,ez az élet rendje,de utána csak meglátogat.
89. birebora (válaszként erre: 87. - Kannanana)
jan. 22. 15:56

Nem akarsz, hát nem akarsz. Akkor nyilván neked nem lesz. Aki meg akar az akar. Neki meg jó esetben lesz. Mindenki élje úgy az életét, ahogy akarja.


Miért kell egy ilyen témában ölre menni már megint? Mindenki magánügye.


Ha én valamit nem akarok, akkor nem foglalkozom vele, és fórumot sem indítok róla. Nem akarok mozdonyvezető lenni. Nem írom ki. A Balatont sem akarom átúszni, azon sem agyalok.

88. tumbo2 (válaszként erre: 84. - 55Judit)
jan. 22. 15:55
az öcsémet szinte én neveltem,igaz 21 év volt köztünk a korkülönbség,az anyám nem is akarta,hát nem is lett jó vége.
87. kannanana (válaszként erre: 18. - Channa*)
jan. 22. 15:42

Engem az is érdekel, hogy miért vállal valaki gyereket, még sem kérdezem meg, mert balszeg máshogy látja a dolgokat, mint én. Soha nem fogja igazán megérteni senki a másik oldalt...

A kérdésedre tudok válaszolni: soha nem akartam és nem is akarok gyereket és nem fogok változtatni a döntésen, hogy nem lesz gyerekem, aki elhagy, elhagy ezért (mondjuk egyszer sem következett ez eddig be, de az elején tisztázom is, hogy mik a terveim ilyen téren, és ha valaki ugyanígy gondolja az életet, kapcsolatba kerülünk, akkor miért hagyna el?, meg alapból egyre kevesebben akarnak gyereket vállalni a korosztályomban)

86. tumbo2 (válaszként erre: 85. - Simple)
jan. 22. 10:11
én szerettem volna,de csak egyet.soha nem bántam meg.
85. simple (válaszként erre: 84. - 55Judit)
jan. 22. 06:31
Na azért nem ennyire. A gyereket szeretik, de utólag jöttek csak rá, mennyi nyűggel jár.
84. 55Judit (válaszként erre: 83. - Simple)
jan. 21. 16:05
Csak a gyereknek el ne mondják! Az én anyám elég korán, még kislány koromban tudatta velem hogy nem akartak engem. Aztán úgy is nőttem fel hogy erről meg ne feledkezzek.
83. simple
jan. 21. 14:47
Több kisgyerekes ismerősöm mondta mostanában, hogy megbánta a gyerekvállalást, ha lehetne, visszacsinálná. Ilyen is van.
82. globus (válaszként erre: 80. - Michelle.r)
jan. 21. 12:06

Én is kiszálltam. Még majdnem reagáltam valamelyik hsz-re, de nem küldtem el 🙃

Szokásos történés, mint minden fórumon.

81. Channa* (válaszként erre: 80. - Michelle.r)
jan. 21. 12:03

Eszembe nem jutott, hogy letoljam a torkodon.


Lassan eljutunk egy olyan szintre, nem te és én, hanem úgy az emberiség, hogy nem lehet önálló véleménye az embernek, nem mondhatja el a véleményét, nem mondhat semmit, nem kérdezhet semmit, és gondolni se merjen semmit, mert akkor nem felel meg az új valóságnak.


Csak olvassuk a napi nyafogásokat a magányról, ami pont emiatt alakul ki. Nem lehet semmit elmondani, éljünk úgy, mert ha elmondod, akkor megszegsz egy nem létező szabályt, ha kérdezel, akkor meg bunkó vagy. Társasmagány és egyszerű magány, mert nincs normális kontakt. Az a normális, ha mindenki csinálja valahogy és legfőképpen úgy, hogy megfeleljen ennek az elcseszett elvárásnak.

Nehogy jól érezd magad, mert az rosszul esik másoknak!

Nehogy elmond, mert nem hiszik el és különben is rosszul esik másoknak. Nehogy kérdezz! Mert megsértesz vele másokat. Majd megtudod, ha te is beleesel.


Már régen nem igaz, hogy a hülye a saját kárából, az okos pedig mások kárából tanul. Lassan csak a hülyék léteznek, mert ciki kérdezni, elmondani, véleményt nyilvánítani, tanácsot kérni vagy adni...

80. michelle.r (válaszként erre: 76. - Channa*)
jan. 21. 11:52

"Ha valaki itt kinyilvánítja, hogy nem akar gyereket, akkor ő nem az aki túl van sok sikertelen lombikprogramon vagy sok-sok vetélésen."


De ezt abban a pillanatban, amikor a kérdést felteszed, nem tudhatod. Lehet, hogy egy olyannak teszed fel, aki úgy jár abortuszra, mint te a közértbe. Annak nyilván a szeme nem rebben.


De lehet, hogy pont egy olyannak, aki túl van már mindenen, és a fájdalmát takargatja azzal, hogy inkább nem akar. Mert az a nő, aki nem képes gyereket szülni, az értéktelen, selejtes ugyebár. Nem szerinted, mielőtt még magadra veszed 😛, hanem úgy általában.


Mindegy is, én kiszállok, eszemben sincs a saját véleményemet letolni a torkodon.

79. Channa* (válaszként erre: 74. - Michelle.r)
jan. 21. 11:48
Biztos lehetsz benne, hogy nem a szomszédot fogom ezzel traktál.
78. Channa* (válaszként erre: 68. - Michelle.r)
jan. 21. 11:47

Nem azt kérdeztem én se, hogy miért nincs gyereke, hanem azt, hogy miért nem akar gyereket.


Azaz, teljesen mást kérdeztem és az, hogy itt sokan máshogy értik, nem az én problémám...

77. michelle.r (válaszként erre: 69. - Globus)
jan. 21. 11:46

"FI futott be tátott szájjal a ...erdőbe"


ahogy mindenki, aki bármit kiír. 😉

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook