Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nektek volt már, hogy valaki kedves volt veletek, de mégis úgy éreztétek, hogy energiavámpír az illető? fórum

Nektek volt már, hogy valaki kedves volt veletek, de mégis úgy éreztétek, hogy energiavámpír az illető? (beszélgetős fórum)


2022. aug. 13. 08:10
Persze. Sokan is vannak. Gyakran értik félre, ha valaki mosolygós, akkor biztos kedves is, kellemes ember. Pedig amiket mond, azokban ott lehet a bújtatott rosszindulat, a panaszkodás, lehet nyomulós, sértődékeny (pont addig kedves, amíg egyszer nem mondod neki, hogy "ne haragudj, de most sietnem kell".) Nem veszi észre, hogy feltart a munkában, hogy elég csak két mondatot váltani, és mennél a dolgodra. "Kedves", mert időről időre tárgyakat ad neked, de finoman elvárásai is keletkeznek cserébe, holott a tárgyakat te nem kérted, mégcsak szükséged sincs rájuk, csak udvariasan elfogadtad. És sorolhatnám. Ezek mind "kedves " emberek voltak az életemből, akiknél nagyon kilógott a lóláb.
17. andilaci (válaszként erre: 16. - Kamira)
2022. aug. 11. 23:00
Na ugye....
16. Kamira
2022. aug. 11. 22:48
Sajnos egyre többször érzem ezt. A túlzott tolakodás, kedveskedés leszívja az energiáimat.
2022. aug. 11. 16:50
Haha, nalunk is van egy ilyen munkatárs… de ő mellé hihetetlen rosszindulatú is
14. Nénje
2022. aug. 11. 16:37
Igen,méghozzá régi munkatárs,és ha elkerültem,akkor odajött és megkérdezte hogy haragszom-e rá,mert elkerülöm.Olyan erős energiavámpír volt,hogy amikor nem jött dolgozni,már érkezésnél érezhető volt hogy nincs bennt,pedig nem is tudtam,hogy szabira ment.
2022. aug. 11. 16:29
Ó! Hogyneeeee!
2022. aug. 11. 15:11
Persze.
2022. aug. 11. 12:52

Gyanusan népszerű lett az a szó,hogy "energiavámpír".



Szerintem...

10. tien (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 11. 12:33

Nyilván én sem vagyok mindenkinek szimpatikus,sőt lehet ,hogy másnak tőlem áll a hátán a szőr.

De ,én valahogy megérzem és kihátrálok.

Nem tolom,tuszkolom, erőltetem magam.

Remélem 😉

2022. aug. 11. 12:28

Utolso😂😂😂😂😂 igen, at tudom erezni.

Jah a tarsashazas is igzAZ

8. tien (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 11. 12:09

Igen,és kirázott tőle a hideg.

Menekültem előle.

Volt ,hogy magam alatt voltam a munkahelyemen és elkezdett simogatni,vigasztalni.

Éreztem, hogy ha még egy percig a közelemben van én ott megpusztulok.Nem vicc!

7. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 11. 12:03
Aki társasházban lakik, biztos, belefut egy ilyen szomszédba, nehéz eltalálni, hogy akkor vigyük ki a szemetet, mikor biztos nincs ott senki. Nekem is volt.
2022. aug. 11. 11:56
a kettő nem zárja ki egymást
5. Kacsahercegno (válaszként erre: 3. - Bichi)
2022. aug. 11. 11:54
Na ez meg a másik, ha nem is szimpatikus akkor lehet kedves meg keresheti a társaságom, de inkább lerázom valahogy....
2022. aug. 11. 11:54
Szerintem ezek nem zárják ki egymást, plusz ez több különböző dolog. Lehet valaki kedves, és közben energiavámpír. Ha nem szimpatikus, akkor eleve nagyobb eséllyel érzed fárasztónak. Sőt, én pl. introvertált vagyok, még a legjobb barátaimmal töltött idő után is ki kell pihennem magam, pedig nem energiavámpírok. :D
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 11. 11:53
Én mondjuk alapból nem megyek "talira" olyannal, aki nem szimpatikus...
2022. aug. 11. 11:38

Igen amikor valaki kedves fecsegesnek alcazva beszeli ki a bajait es be sem all a pofaja mikozben lelkiszemetesnek hasznal

Nah az faraszto

2022. aug. 11. 11:37
Veletek volt már hogy valki kedves volt veletek, es kereste a tarsasagotokat de nektek az illeto valamiert nem volt annyira szimpi- tali után nagyon fáradtnak és erőtlennek éreztétek magatokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook