Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nektek van jövőképetek? fórum

Nektek van jövőképetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. jún. 14. 12:03
holnaptól meg fogok változni...
12. andlo
2007. jún. 13. 23:55

na akkor mindenki szeret mindenkit és emiatt

WORLDPEACE!!!:)

2007. jún. 12. 22:18
a mai vizsgám azért letört...mert egyedül nem megy hahaha...
2007. jún. 11. 23:45

mamár azért picit derüsebb a kedevm mint tegnap..látom az alagút végét.

biizooonyyyy..és ti?:)

2007. jún. 11. 01:02

ha nem görcsölnék minden percben...azon hogy a sulival milesz, akkor lehetne.

vajon érek majd vmit a diplomámmal,mert tudást nem igazán szedttem fel,mert nem sikerült az érdeklődésemet lekötni..ugyan nem vagyok máris öreg??...csak kicsit vagyok el..jövőkép...persze...

2007. jún. 7. 10:40
Tényleg aggasztó,ahogy tönkretesszük a környezetünket.Bár én inkább zsebre vágom a szemetemet,ha nincs kuka,minthogy egyszer is eldodjam.De biztos ,én is szennyezem valamivel a környezetet,amiről talán nem is tudok.De ha mindenki legalább egy kicsit igyekezne óvni a környezetét,talán nem itt tartanánk.De van,aki nem veszi tudomásul a következményeket.
2007. jún. 5. 07:00

Én egy dolog miatt szoktam aggódni. A környezetünkért és a szeretteimért. Bár talán az utobbi miatt már nem is. A halál és a betegségek természetes dolgok. Miért kell félni tőllük? Miért kell mindenen mindig aggódni?


A környezet egészsége viszony elég nehéz kérdés. Nagyon önpusztítóak vagyunk. Lassan kiirtjuk azt a helyet, ahol élhetnénk és tapasztalatokat gyűjthetnénk, hogy fejlődjünk és legközelebb nyitottabb tudattal szülessünk újjá.

Súlyosan visszakapja még az emberiség azt, amit most ad a Földnek. (Már elkezdődött, lásd járványok.)

2007. jún. 5. 06:54
van bizony, de csak a szokásos, semmi extra :-)
2007. jún. 5. 05:56

Nem tervezek egy hétnél sokkal előbbre.Általában valami úgyis közbejön.

Persze vannak olyan terveim, hogy majd visszamenni dolgozni, mikor már a legkisebb gyermek is olyan korú lesz, meg de jó lenne építeni egy kicsit nagyobb házat... stb., de ezeket a terveket meg egyéb , előre nem látható tényezők befolyásolhatják még.

Egyenlőre örülök, ha egy hétre előre rendbe tudom a dolgaimat.A többin még agyalhatok.

2007. jún. 4. 22:56

Aggódom-aggódom, de a mai világban, még holnapra előre sem lehet tervezni, annyira bizonytalan minden.

A pénz részemről, legyen annyi amennyi feltétlen szükséges, nem fogok ezen görcsölődni folyamatosan, mert csak magamnak ártok vele.

3. Venes (válaszként erre: 1. - Tunde0627)
2007. jún. 4. 22:35

Nincs még munkám, csak tanulok. De szerintem pl. tanulni érdemes. Akkor is ha nem olyan területen helyezkedik el az ember, amit tanulgat évekig. Miért? Mert szerintem nem azért kell tanulni, hogy majd olyat dolgozz. Tanulni mindig kell. Folyamatosan fejleszteni kell az elmédet, ismereteket szerezni. Én élvezetből tanuklok és még annyi mindenbe szeretnék belekóstolni.

A pénz érdekel a legkevésbé. elég már abból, hogy ezen rágódjak. Még az egészségem is ráment erre, most már nem érdekel és nem emésztem többé magam miatta.

2007. jún. 4. 22:04
Igen egy kicsit aggasztó a helyzet, de valamilyen megoldás a jövőben úgy is lesz (látszik, hogy optimista vagyok). A környezetszennyezés jobban aggaszt. Ijesztő hogy merre halad a Földünk, mi lesz a gyerekeinkkel, unokáinkkal évtizedek múlva?
2007. jún. 4. 22:01

Munkanélküliség,kevés pénz,bizonytalanság...

Nem tudhatjuk,meddig lesz munkahelyünk,ér-e valamit a szakmánk,érdemes-e tanulni valami mást,lesz-e miből élnünk.

Ti nem féltek időnként a jövőtől?Attól,hogy nem fogtok boldogulni?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook