Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nektek kipattogzik a bőrötök intim szőrtelenítés után? fórum

Nektek kipattogzik a bőrötök intim szőrtelenítés után? (beszélgetős fórum)


8. Veronika27 (válaszként erre: 7. - Zizzzenet)
2011. júl. 8. 11:07
Az epilátor miatt van, mert az nem távolítja el a felső hámréteget.
2011. júl. 7. 19:48
borotvától mindig kipattogott. a gyanta nagyon jó volt, sokáig "úgy maradt", de sajna arra most nincs pénzem, így epilálok. már eléggé kikopott, úgyhogy nem fáj annyira, de pattogni pattog, sőt, néha olyan fájdalmasan benő egy szál, hogy hetekig feszít és gyulladt.
6. zzmm (válaszként erre: 1. - Ca44067b16)
2010. okt. 5. 17:51
Nekem pont a borotvától szokott kipattogni, de csak a hajlatokban. A gyantától nem.. nem a legkellemesebb megoldás tudom, de valamit valamiért..
2010. okt. 5. 16:19
nekem néha igen,főleg ha 1-2 napot kihagyok.Minden reggel leszedem a bozontot így nem pattog ki.
2010. júl. 9. 08:03

Nekem nem szokott. Egyszer próbáltam borotvával, akkor viszont igen. Azt hiszem, hogy a pattogzást a növekvő szőrszálak okozzák+ valamilyen szennyeződés is szerepet játszik.

Tapasztalat: nagyon fontos, hogy szőrtelenítés előtt fertőtleníts! Az intim hajlatokban több baktérium lakik, mint a lábszáradon, vagy a karodon. Ezek bekerülhetnek a bőr alá.

Személyes vélemény, illetve az intimkozmetikus is ebben erősített meg, hogy a borotva nem oda való! Használj inkább intim területre való gyantát vagy cukorgyantát. Ezek kiszedik az egész szőrszálat, és sokáig nem kell hozzányúlni. Szőrtelenítés után pedig használj erre való krémet, vagy olajat. Megnyugtatja a bőrt, és megvéd a növekvő szálak okozta irritációtól.

2010. júl. 8. 09:58

Ez bőrfüggő, pl. nekem fehér bőröm van, elég érzékeny.

De függ attól is, hogy mivel szőrtelenítesz.

Ha borotvával, akkor nem fog kipattogni, ha a szőr növekedésével megegyező irányba csinálod. Nekem bevált.

2010. júl. 8. 07:53
Szia, hát sajnos van, h nekem is, de a bőrradír sokat segít rajta. Mivel szoktad?
2010. júl. 8. 05:57
Nekem sajnos szokott.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook