Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nektek is a második babánál nagyobb volt a hasatok? fórum

Nektek is a második babánál nagyobb volt a hasatok? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 31. 13:22
én súlyra ugyanott tartok,de a hasam kisebb,vagyis inkább a tartásom jobb,mert az első fiam nem hagy tunyulni,ő is 9 hós volt,mikor teherbeestem megint.
2011. márc. 7. 14:23

Alig volt a második gyerkőcömmel hasam.

34. héten kezdték el kérdezni, hogy talán babát várok?!

2011. márc. 1. 16:07
Nekem igen. Aztán a harmadik kicsi, most pedig a legnagyobb.
2011. márc. 1. 12:58

Nekem még csak egy gyerekem van, de én is tudom, hogy szinte mindenkinél nagyobb lesz a második terhességnél, pont azért,amit írtak is, hogí már meg vannak nyúlva a szalagok. Hiába vékony az ember, hiába hízik keveset.

Nálam is így lesz, tudom. Vékony vagyok és totál lapos a hasam, de mióta szültem, meglátszik rajtam, ha bekajálok. Emlékszem a szülés utáni pár hónapban ha ettem egy keveset, egyből úgy néztem ki, mint máskor egy komoly zabálás után. Ez azóta változott, de még mindig meglátszik, ha eszem. Akkor nyilván a terhesség is jobban meg fog... :-)

10. Yulcsy
2011. febr. 28. 20:08

Én még most szültem nemrég az első babámat,így saját tapasztalat nincs.

De egyik barátnőm esetében valóban így volt, hamarabb is meglátszódott a terhesség és hatalmasabb is volt a pocija.

2011. febr. 28. 19:56

Köszönöm a válaszotokat!

Akkor megnyugodtam,hogy a többségnek is nagyobb volt :) Nem zavar igazából,csak foglalkoztatott a kérdés.

Az első terhességet 56 kg-val kezdtem,ezt pedig 62-vel,tehát valamennyi felesleggel.

Na,de annyi baj legyen :)))

8. 56e930fc2a (válaszként erre: 6. - Gálos Ildikó)
2011. febr. 28. 19:55
Na én most vagyok pont így. Szinte teljesen egyforma 2 terhességem. Még a hasam formája is ugyanolyan. Most félidős vagyok, de mindenki lánynak tippeli Őt is. Még nem mutatta meg magát :)
7. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1. - Baby0309)
2011. febr. 28. 19:49

Ez azért van, mert a szövetek már egyszer megnyúltak és másodjára már sokkal gyorsabban megy végbe ez a folyamat. Teljesen normális dolog. Ez mindenkinél így van általában.


Az, hogy a két baba között viszonylag rövid idő telt el, méginkább megkönnyíti a szalagok nyúlását.

2011. febr. 28. 19:47

Nem, határozottan mondhatom nem. Ugyan akkora volt a hasam,ugyan annyit híztam és a formája is ugyan olyan volt. Sokan mondták is, hogy megint fiam lesz, de ez nem jött be nekik. Egy fiú, egy lány és mindkettő 3800gr és 51 cm.Szépek, okosak, sikeresek.

A fiú 20, a lány 17 éves.:)

2011. febr. 28. 19:41
Szia,az én pocim is nagyobb sokkal,viszont lényegesen kevesebbet híztam.Egyébként a két terhesség között 4 és fél év telt el és nem maradt a pocimon semmi az előző állapotról:)
4. 6c5f346e46 (válaszként erre: 1. - Baby0309)
2011. febr. 28. 19:34

szia..


nekem is nagy volt a hasam..kb félidősen volt akkora,mint az elsőnél a 8. hónapban:)

bár nekem 7.5 év telt el a két gyerek között...

jó egészséget nektek:)

2011. febr. 28. 19:33

És az első baba után mindent leadtál, nem maradt felesleg a hasadon?

9 hónap azért nem olyan sok idő, pláne ha már rögtön jön is a második bébi :)

2011. febr. 28. 19:32
Igen, nagyobb volt, már az elejétől fogva...
2011. febr. 28. 19:29

Most vagyok a 17. hétben,de olyan nagy a hasam,mint az első gyermekemmel az 5. hónapban.

Ha kérdezik,hogy hányadik hónapban vagyok,csak ámulnak,hogy mekkora a hasam :)

Nem tudom számít-e,de 9 hónapra jött a második baba az első szülésemtől számítva.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook