Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nekem semmi nem jön össze. Egy rakás szerencsétlenség vagyok. fórum

Nekem semmi nem jön össze. Egy rakás szerencsétlenség vagyok. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

17. Regin_a (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 24. 17:58

Valahol olvastam, elmentettem, most ideteszem


"hogyan könyörült meg Isten egy emberen, aki sokat panaszkodott a nehéz keresztje miatt.


Elvezette őt egy nagy terembe, ahol az emberiség összes keresztje ki volt állítva, s így szólt hozzá: „Válassz ezek körül”. Talált egy egészen keskeny keresztet, de az nagyon hosszú volt. Aztán talált egy másikat is, amelyik nagyon kicsi volt, de olyan nehéz, mintha ólomból készült volna. Végül kiválasztott egyet, felvette, s akkor érezte, hogy hogy éppen azon a helyen, ahol felfekszik a vállára, egy hegyes tüske van, mely belemélyed a húsába. Valahogy minden keresztben van valami kellemetlen! Miután valamennyit végignézte, még mindig nem talált magának valót. Egyszer csak felfedezett egyet, melyet eddig észre sem vett, annyira el volt dugva a szeme elől. Ez a kereszt nem volt sem nagyon nehéz, sem nagyon könnyű, éppen olyan kézre való, mintha csak neki készítették volna. Ezt választotta magának. S mikor közelebbről megvizsgálta kiderült, hogy ez az a kereszt, amit ő eddig hordozott."

16. fc03b2622b (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 24. 15:56

Igen, valóban nem cserélnék veled. Senkivel sem cserélnék, mert én az életemet a nehézségekkel együtt is szeretem.


De én azt írtam, hogy te sem cserélnél velem, mert a nehézségeim nem kellenének.


Azt persze nem tudom, mi alapján nevezed magad rakás szerencsétlenségnek. Az az alap vagy súlyosabb, mint az enyém (bár ezt nehéz elképzelni), vagy nem.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Fc03b2622b)
2023. jún. 24. 15:45
Ne tegyél elhamarkodott kijelentéseket... Ha csak nem vagy súlyos beteg (és remélem, hogy nem vagy) szerintem nem cserélnél velem.
14. fc03b2622b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 23. 21:08

Látatlanba mondom, hogy nem cserélnél velem.


És én szeretem az életet!

2023. jún. 23. 11:58
Biztosan van sok olyan, ami nem megy jól, de ezzel mindenki így van. Olyasmire fektesd a hangsúlyt, amihez van érzéked, ami érdekel! Lehet, hogy pocsékul megy a matek, de szépen rajzolsz... vagy botfülű vagy a zenéhez, de jó vagy irodalomból... nem érted a történelmet, de a fizika jól megy... mindenkinek vannak " mumus" dolgai, ugyanakkor olyasmi is, ami érdekli. Abban lehetsz jó, ami érdekel! Azokkal foglalkozz ! Bevallom, én el se tudom képzelni, hogy informatikával , számítástechnikával foglalkozzak, de a gyerekeket szeretem, hát velük foglalkoztam egész életemben. Gondold át, mi való neked, és csináld azt ! Sok sikert !
12. 55Judit (válaszként erre: 8. - 5d8fd6c5cb)
2023. jún. 23. 11:21
Törvényszerű hogy mindennek van fele.😀
11. globus (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2023. jún. 23. 11:01

Így van. Sok dolgot elengedtem, cserébe jobban csinálok másokat.

Hajszál választja el kishitűségtől a reális képesség felmérését.

10. csemár (válaszként erre: 5. - 45e71ccc79)
2023. jún. 23. 10:11

Azaz:


"Nekem minden sikerül! Én vagyok a legszerencsésebb ember a világon!"

9. Myra
2023. jún. 23. 09:56
Ne így állj hozzá! Legyen több az önbizalmad és eleve úgy csinál mindent, hogy nekem ez sikerülni fog.
8. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 23. 07:32
Rá se ránts, lesz ez még rosszabb is..-)
2023. jún. 23. 06:50
Minden elmúlik egyszer...ez is.
2023. jún. 23. 04:18
Nem hiszem én azt.
5. 45e71ccc79 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 22. 21:00

"Ilyenformán tehát, ha öntudatlan fekete mágusként állandóan fertőzni, mérgezni, pusztítani tudjuk önmagunkat iszonyokkal, traumákkal, fóbiákkal, egzaltált képzelgésekkel, elvakult indulatokkal, miért ne lehetnénk végre fehér mágusok is, tudatosan, a fekete képzetek helyett az önbizalom, remény, megismerés sugárzásával „varázsigéivel” űzve el agyunkból az árnyakat

rémképpé formáló rettegést, ádáz, ártalmas ösztönzések hatalmát? Nincs szükségünk e mérgező salakra! Változtatnunk kell egészségtelen magatartásunkon!"

2023. jún. 22. 20:51
Ismételgesd rendszeresen, kitartóan és akkor biztosan így lesz.
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 22. 20:16

Képességeinkhez mérten kell vállalni, és máris lesz sikerélmény.😀

Én is tudnék sorolni egy csomó dolgot ami tudom hogy kifogna rajtam, de minek?

2023. jún. 22. 20:12

Ma ezt érzed, holnap már nem így látod!

Fel a fejjel, higgy magadban. 🍀🍀🍀🍀🍀

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook