Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Neked szóltak már be ismeretlenek valamiért az utcán?:)S fórum

Neked szóltak már be ismeretlenek valamiért az utcán?:)S (beszélgetős fórum)


1 2
2009. szept. 30. 11:25
igen,szoltak mar be de az olyansmi volt hogy"hello bééébi":)
2009. szept. 30. 11:24
ilyenek miatt nem
2009. szept. 30. 11:24
Már bocs, én nem vagyok az a "beszólós" típus, de az eldobált cigicsikk (főleg játszón!) és az otthagyott kutyaszar engem is zavar, és be is szólok, ha ilyet látok. Ezen nem csodálkozni kéne, hanem elgondolkodni... a "ha más is ott hagyja a szart, akkor én is" mentalitás miatt tartunk ott, ahol.
2009. szept. 30. 11:23

ja ilyen témákban nekem sem:p

de a gyerekek miatt folyton

mér van rajta sapka, miért nincs, szemébe süt a nap, miért nem gyalog megy, miért szopja az ujját stb stb

2009. szept. 30. 11:23
Én a kukába dobom a cigicsikket. És ha lenne kutyám, összeszedném után a sz*rt. Szerintem ez lenne a normális... Azért van ennyi szemét, cigicsikk és kaki az utcán, mert sajnos sokan gondolkoznak úgy, mint te. Az nem megoldás, hogy nem teszel meg ilyesmit, mert az xy sem. Tenni kéne valamit a környezetért, amiben élünk. Szomorú. :(
2009. szept. 30. 11:23
Amiket írtál példának, azért bizony jogos a beszólás. Én nem szoktam szólni, de nem nézem jó szemmel én sem. Ez a hozzáállás pedig nagyon jellemző sajnos... ha majd a másik is, akkor én is. Lehet, hogy a másik is ezt gondolja:S
2009. szept. 30. 11:21
Szóltak, de nem ilyen témá(k)ban...
2009. szept. 30. 11:17

Pl.: - szedd össze a kutyakakit!

- miért nem a kukába dobod a cigicsikket?

- miért nincs a kutyádon szájkosár?

- miért parkolsz olyan helyre ahová "nem" lehetne?!

Ilyen vagy hasonló dolgokra gondolok.:)


Csak érdeklődés képpen gondoltam,hogy felvetem ezt a témát.

Barátomnak pl.: elég sokszor szolnak (ok nélkül),hogy miért nincs a kutyáján szájkosár?!(jogosan,mert kellene rá,de az illetőnek semmi köze hozzá)

Tőlem is kérdezte már egy "uriember",hogy miért nem szedem össze a kutyafuttatón a kutyakakit?!-mondtam neki,hogy ha majd más is zacskóval a kezébe fog kutyátsétáltatni ,majd akkor én is!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook