Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Neked segített a pszichológus? fórum

Neked segített a pszichológus? (beszélgetős fórum)


11. mige (válaszként erre: 10. - B4ca0947f4)
2012. ápr. 17. 19:57

Azért a pszichológus olyan kérdésekkel segíti a klienst, amit magának lehet, hogy nem tenne fel, nem véletlen tanult annyit.

Szerintem keress fel bizalommal egy pszichológust, főképp ha régóta tartó, mélynek megélt problémáid vannak, biztosan segíteni fog.:) Sok sikert!

10. b4ca0947f4 (válaszként erre: 8. - 6e647e0d82)
2012. ápr. 17. 19:52

Tibivel értek egyet, gondolkozz rajta, hogy mi miért van, azon próbálj meg változtatni. Nem biztos, hogy szükséged van pszichológusra, lehet inkább a mindennapjaidat kellene vidámabbá tenni.

Mindenkinek vannak rosszabb és jobb napjai, ne fogadd el, hogy külső beavatkozás kell ( még ha szóban is, de az).

Gyógyszeres kezelést pedig csak akkor engedj, ha bebizonyítják, hogy TÉNYLEG az elméddel van baj. Sok esetben nincs rá szükség... csak módosítják a tudatot.

A rossz közérzet, depizés akár vitamin vagy ásványi anyag hiánya is lehet...

2012. ápr. 16. 10:39
Pszichológus nem ad gyógyszert, hanem rávezet a megoldásokra. Egy barátnőm járt, hasonló tünetekkel és neki nagyon sokat segített. Azóta jól van. Szerintem próbáld ki, ha van rá lehetőséged, veszíteni nem veszíthetsz vele, csak nyerhetsz.
8. 6e647e0d82 (válaszként erre: 7. - Milis)
2012. ápr. 14. 12:24
tedd fel magadnak a kérdéseket, miért van rossz kedved, stb... és találd meg a válaszokat..., és változtass.. ha nem megy egyedül, kérj segítséget akár egy pszichológustól... de elsősorban ő is "beszéltetni" fog... önmagaddal
2012. ápr. 14. 12:13
Azért mentem kineziológushoz, mert az állt hozzám közelebb. Úgy érzem segített valamennyire. De már megint esek vissza. Folyamatos rossz kedvem van...
6. korteforma (válaszként erre: 1. - Milis)
2012. ápr. 14. 11:47

Kineziológusok általában nem szoktak olyan mély szinten "lelkizni", mint a pszichológusok.

Kinez oldja azokat a blokkokat, amik problémát jelentenek, de ha úgy érzed, ennél többre van szükséged, akkor fordulj egy jó (magán) pszichológushoz.

Hagyatkozz az érzéseidre, ahhoz menjél, aki szimpatikus, akinek szívesen kitárulkoznál.

5. 3cde375c32 (válaszként erre: 1. - Milis)
2012. ápr. 14. 06:50
miért mondta a kinez,h több kezelésre nincs szükséged? szerinte jó vagy,ahogy vagy,vagy pedig nem tud segíteni rajtad?Vagy azt mondta,súlyosabb baj van,és menj pszichiáterhez?
4. moonlight13 (válaszként erre: 3. - KuntaKinta)
2012. ápr. 13. 22:53
Épp ezt akartam írni én is! A pszichológus a lelkeddel foglalkozik, és beszélget. A pszichiáter ír gyógyszert.
2012. ápr. 13. 22:50
Pszichológus nem ad gyógyszert, az a pszichiáter.
2012. ápr. 13. 22:49
Én is csak gyógyszereket kaptam, de a fiam járt, és nem sok sikerrel.
2012. ápr. 13. 22:47

Nagyon mély problémáim vannak. Azt hiszem velem is született. Mindig lehangolt vagyok, ideges, sértődékeny, kommunikációs gondok.. Minden megtalálható nálam.

Voltam kineziológusnál 4-5 alkalommal, mert azt mondták többet kezelésre nincs szükségem.. Sajnos ugyanott vagyok, ahol a part szakad. Tényleg nagyon mély lelki gondjaim vannak és nem tudom elképzelni, hogy rajtam tudna-e egyáltalán segíteni valaki.

Attól félek, ha pszichológushoz megyek, akkor ő csak gyógyszereket ír fel, amik a valós Okot nem oldják meg. Mitévő legyek?

Nektek segített a pszichológus?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook