Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Neked segített a Holdkő? fórum

Neked segített a Holdkő? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. máj. 16. 10:58
Egy hétig használtam a holdkövet, tegnap vettem le, mert 2 napot késett a vérzésem. Most vettem be gyógyszert, mert úgy görcsöl a hasam, ahogy eddig sosem. Nem tudom, hogy ehhez a holdkőnek mennyi köze van.
2015. jan. 3. 18:54
Persze,mi az?
2014. júl. 16. 10:54
Én 10 percig folyó csapvíz alá tartva megtisztítottam a holdkő karkötőmet, aztán **val feltöltöttem és a holdfénybe is kitettem... Kicsit túltöltődött, azt hiszem, mert napokig nem tudtam aludni, mire rájöttem, hogy a kő az oka és elraktam éjszakára az ágyam közeléből. Amúgy menstruációs problémákra nekem bejött és szorongás, rosszkedv ellen is.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
30. jolanka_m (válaszként erre: 29. - Zitus7)
2013. márc. 15. 09:54

Sziasztok!

PMS-sel kapcsolatban segített valakinek? Gyerkőcöt már nem akarok, viszont a menszi előtt rettenetesen szenvedek magamtól, az ingerlékenységemtől, az álmatlanságtól...Ráadásul most pont úgy vagyok beállva, hogy ez telihold környékén van - teliholdkor egyébként sem tudok aludni :(

Szerintetek segíthet? Hogyan használjam?

29. Zitus7
2013. márc. 14. 18:02
Mennyi ideig tartod folyóvíz alá?
28. Vikyci
2013. febr. 21. 10:06

Sziasztok!

Én végül egy rózsakvarc medált rendeltem és egy holdkő szemcsékből összefűzött karkötőt.

A medált minden nap hordom, a karkötőt viszont még nem sikerült feltöltenem, így nem tudom, hogy van-e hatása.

Én folyóvíz alatt tisztítom őket.

2013. febr. 20. 11:37
Akartam kérdezni, hogy pl. a medált vagy gyűrűt is tisztítani szoktátok? Mert a sima követ oké, hogy lehet. De ékszerként is ugyanúgy? Sóban, stb?
2013. febr. 20. 11:36
Én most nem használom éppen, de régen a közelemben volt mindig, zsebben, stb. Ha olvastam pl. akkor a kezemben.
25. Zitus7
2013. febr. 20. 11:34
a marokkövet egész nap magatoknál hordjátok? Vagy az hogy fejti ki a hatását? Nekem medálom van, illetve múlt héten rendeltem köveket (holdkő+rózsakvarc) azokból fogok karkötőt fűzni. Érdekelne a marokkő dolog is.
24. Zitus7 (válaszként erre: 14. - Skóciababy)
2013. febr. 20. 11:32

Kicsit megkésve, de nagyon köszönöm a kimerítő választ.

Több, mint 1 hónapja lóg a nyakamban Holdkő medál. Bár ez a második, mert az első eltört :(

Eddigi hatás amit észleltem, a menstruációm nem 28napra jött meg, ahogy eddig mindig hanem késett 8 napot, viszont semmiféle görcs meg semmi egyéb tünet nem volt. Bárcsak a termékenységben is segítene végre.

23. Vikyci
2013. febr. 6. 21:27

7 féle ásvány van benne, mind a 7 csakrára hat.

Ha rákeresel a gugliban, sok találat van róla.


Végül a holdkőből is karkötőt rendeltem, és rendeltem még egy rózsakvarc medált is.

2013. febr. 5. 20:14
Milyen a 7 csakrás? Még nem hallottam róla.
21. Vikyci (válaszként erre: 20. - Skóciababy)
2013. febr. 4. 11:18

Köszi!

Én is a marokkő felé hajlok, csak olyan nehéz a választás. Sajnos csak a netről tudok rendelni, nálunk nincsen ásványbolt.

Még esetleg a medál jöhetne szóba, bár eddig még nem találtam olyat webáruházakban, ami tetszett volna.

Karkötőm van horoszkóp szerinti kövekből és 7 csakrás is.

2013. febr. 4. 10:12
Nekem tojás alakú marokkövem van, de szeretnék majd ékszert is.:-))
19. Vikyci
2013. febr. 3. 18:38

Sziasztok!

Én is épp holdkő vásárláson töröm a fejem, de nem tudok dönteni. Marokkő a jobb, vagy karkötő? Vagy mindegy, csak viselje valahol az ember?

18. júliusi (válaszként erre: 14. - Skóciababy)
2013. jan. 23. 08:07
Én is Rák vagyok:)
2013. jan. 22. 20:13
Állítólag vannak "Holdkő bébik".:-)))
2013. jan. 22. 20:12

A holdkő az egyik ásvány, amely öntisztuló, és saját magát tölti fel. Teliholdkor ne használjuk, mert ilyenkor tisztul, de a holdfényre nyugodtan kitehetjük, segítve a töltődését.


Ezt én sem tudtam.

2013. jan. 22. 20:09

Ezt írja valaki:

"Tapasztalataim szerint azonban megérzed, hogy melyik kőre van szükséged, csak figyeld önmagadat vásárlás közben. Amelyik kristálynak a közelében jobb lesz a közérzeted, megnyugszol, béke tölt el, az a kő pozitív hatással van a szervezetedre, és gyakorlatilag kéri, hogy vidd haza. "

Nálam valami hasonló volt.

14. Skóciababy (válaszként erre: 12. - Zitus7)
2013. jan. 22. 20:08

Ezt olvastam:

"A folyó víz semlegesíti a statikus feltöltődést. Ehhez a követ egyszerüen a kezünkbe fogjuk és addig tartjuk hideg, vagy langyos víz alá, míg meg nem érezzük a tisztaságát.

Töltsünk sót egy üvegtálkába, és takarjuk le egy pamutkendővel. Erre a kendőre helyezzük a tisztítandó követ. Ennél a módszernél a só hatékonysága csökken ugyan, de nem károsítja a követ. Gyakran ajánlják, hogy tegyük a követ közvetlen a sóba, és temessük be vele. Hatékony módszer, de vannak kövek, aminek energetikai hatása így károsodik.

A feltöltés holdfénnyel is lehetséges. Ez lényegesen finomabb mód, mint a napsugárzás. A holdkő esetében például sokkal megfelelőbb ez a lágy energia. A feltöltés módja hasonló, mint a Napnál, de itt legalkalmasabb a Telihold időszaka. A Nappal való feltöltés alapszabálya : amig mi pislogás nélkül a Napba tudunk nézni, addig a kövek feltöltődnek. Ha a sugárzás túl erős, éppen a ellenkező hatást érjük el vele : kiüríti a követ. A feltöltésnek erre a formájára a napfelkelte és a naplemente a legalkalmasabb. "


Azt hiszem a lényeget összeszedtem.:-)

Szerintem szombaton töltheted, úgy írja, hogy rövid ideig elég. Én utoljára teliholdnál ablakban töltöttem. Ez február környékén volt, márciusban estem teherbe. :-) Itt alszik mellettem picur. :-)

Első fiamnál már nem emlékszem. Azt tudom, hogy a problémáim pár hét alatt előjöttek, amikor megvettem.


Találtam még valamit:

"Van egy kő, amely kifejezetten a termékenység befolyásolására használható. Ez a Holdkő. A Hold egyébként is a női energiák szimbóluma. A szervezetre gyakorolt befolyása mellett lelkileg is hat: erősíti a női kisugárzást és több életörömöt hoz az életünkbe, ami ránk fér.


A Holdkő Skóciában, Szicíliában, Kenyában és Ausztráliában fordul elő, és legerősebben a Halak, Rák és Bak csillagjegyek szülöttei számára fejti ki hatását.


Fizikai hatásai: a női kiválasztó szervekre hat. Szabályozza a hormonháztartást, erősíti a termékenységet, oldja a menstruációs panaszokat. A teljes mirigyrendszerre hat, ösztönzi az anyagcsere-folyamatokat. Szabályozza az anyatej-termelését.


Teliholdkor a Holdkövet nem szabad viselni. Ebben az időszakban alvás- , esetleg vizelési problémákat okozhat, illetve nagyfokú izgatottságot."


Én egyébként rák vagyok.:-)

13. júliusi (válaszként erre: 11. - Skóciababy)
2013. jan. 22. 16:33
Akkor neked tényleg használt, hálaistennek!
12. Zitus7
2013. jan. 22. 09:07

Én nem tisztítottam meg miután megvettem. EL kell "ásni" sóban és úgy kell tisztítani? Mennyi ideig kell úgy hagyni?

Skóciababy mennyi idő után sikerült teherbeesned miután elkezdted hordani a követ?

Hogy szoktátok tölteni? Szombaton lesz telihold, akkor tegyem az ablakba? Oda, ahol éri a hold fénye?

2013. jan. 21. 21:57

Nekem van,tojás alakú. Nagyon szeretem.:-)

Nem terveztem venni anno, de amikor már sokadszor megcsodáltam, odaszólt a hölgy, aki árulta, hogy nem véletlenül tetszik, vegyem meg. (Nem rajtam akart gazdagodni, ez jó pár éve volt, pár száz forintba került.)Azt is mondta, hogy mit csináljak vele és hogy előhozza majd a rejtett problémákat. Nem tudom van-e köze hozzá, de pár hét múlva kiderült, hogy cisztám van a petefészkemben, aztán el is durrant. A vakbelem is gyulladásban volt egy ideje, ez is akkor derült ki, ki is vették.

Azt mondták, hogy nem lehet gyerekem, már kettő van.:-) Próbálkozás alatt a követ hordoztam magammal és holdfényben töltöttem. Én valamennyire hiszek benne.:-)

Fura,mert amennyire hideg kő, a kezemben gyorsan felmelegszik.

2013. jan. 21. 19:33
Én hordom a holdkövet és a rózsakvarcot is. Tisztítani úgy szoktam, hogy éjszakára sóban elásom. Az is még a trükkje, ha leveszed tedd az éjjeli szekrényre, hogy a közeledben legyen.
9. spinneli (válaszként erre: 8. - Júliusi)
2013. jan. 21. 19:29

Nálunk volt eljegyzési gyűrűm, és a karikát csak az esküvő napján, miután összeházasodtunk kezdtem hordani.

De vannak akik eljegyzésiként hordják a karikát.

8. júliusi (válaszként erre: 7. - Spinneli)
2013. jan. 21. 19:19
Már nem a karikagyűrű a jeggyűrű??Bocs, ha le vagyok maradva...:)
7. spinneli (válaszként erre: 5. - 6b006fc769)
2013. jan. 21. 19:16
Szintén, nekem a jegygyűrűmben van holdkő.
6. júliusi (válaszként erre: 1. - Zitus7)
2013. jan. 21. 19:13

Én mikor megvettem, nem töltöttem fel:)

Hordtam pár hétig,és késett a mensim pár napot.De hogy ettől-e, azt nem tudom,most más követ hordok...

2013. jan. 21. 19:03

Semmivel sem volt másabb az éltem, mikor holdkövet hordtam.

Viszont gyönyörű:)

2013. jan. 21. 17:58
senki? :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook