Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Neked fontos? fórum

Neked fontos? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Neked fontos?

1 2 3 4
2009. márc. 6. 12:34
igen
26. Azúr (válaszként erre: 12. - Annelly)
2009. márc. 6. 12:33

Ez a legnagyobb hülyeség,már ne is haragudj!

Nem érzem magam lustának,sőt!

Az orvos is azt mondta,hogy meg kell rá érnie a gyereknek,hogy szobatiszta legyen.Elég baj ez nekem,mert ha az én "lustaságomon" múlna,már másfél éves korától wc-t használna a gyerekem.

25. scorpiolady (válaszként erre: 23. - Sara1986)
2009. márc. 6. 12:33
amit ti használtok azt neten rendelitek? mert neten is láttam webáruházban párat.
24. scorpiolady (válaszként erre: 19. - Azúr)
2009. márc. 6. 12:32
Az én fiam 15 hónapos és nyáron ha lehet kisgatyóban fog itthon lenni, már szokott bilizni, a nagydolgát többnyire abba végzi(most beteg és hasmenése van így pelusba megy), sokszor jelzi is hogy kell neki, hozza a bilijét pl. remélem sikerül nyáron a dolog, ha nem persze az se baj, minden gyerek máskor kezd szobatiszta lenni, valahol olvastam, hogy az sem baj fiuknál ha négy öt évesen még bepisilnek, háááááát.....
23. sara1986 (válaszként erre: 20. - Scorpiolady)
2009. márc. 6. 12:31

csak ez másfajta.

kevesebben szeretik, mert elég nagy csomit csinál a popón

22. Pici04 (válaszként erre: 20. - Scorpiolady)
2009. márc. 6. 12:29
En nem talaltam.:(
21. Pici04
2009. márc. 6. 12:27

Sziasztok!

En tegnap ota hasznalom a Kisfiamnal.:)

Mar gondolkodtunk rajta korabban is es most raszantuk magunkat.

2009. márc. 6. 12:26

[link]


ezen az oldalon van ilyen pelus

19. Azúr (válaszként erre: 4. - Sara1986)
2009. márc. 6. 12:25

Az én lányom nyáron lesz 3 éves.és még esze ágában sincs wc-t használni,pedig már naponta téma a dolog.Elég elkeserítő,ha az anyagi részére gondolok...:((

De a bőrére csak nyáron van rossz hatással a pelenka,és akkor is lehet találni olyat,amitől nem lesz piros.

18. scorpiolady (válaszként erre: 8. - Sara1986)
2009. márc. 6. 12:25
A Brendonban láttam, meg a honlapján is van ilyen pelus. Mi nem próbáltuk, de az unokatesómék igen, az első babónál, a másodiknál már nem(azt nem tudom miért, nem kérdeztem).
2009. márc. 6. 12:24
sokféle van, nem akarlak rögtön összekavarni benneteket!
2009. márc. 6. 12:24
vannak méretezett és egyméretes (állítható patentokkal a méret) pelenkák.
15. Azúr
2009. márc. 6. 12:23

Sziasztok!

a méretekkel mi a helyzet? Ugyanúgy van,mint az eldobhatónál?

2009. márc. 6. 12:07
ja vannak, akik a szemétbe dobják a kakit, de álatalában a wc-be megy
2009. márc. 6. 12:06
vannak akik kiöblítik a pelusokat mielőtt a vödörbe dobják (én is), vannak akik nem. Aki kiöblíti, annak nem büdi, hidd el, én mosom hónapok óta. A kaki meg a wc-be megy a papírbetéttel, így oda jut, ahová a miénk. Hallottam már anyukákról, akik a papírpelusból is kidobják a kakit a wc-be. Na ez is jó megoldás, mert mindjárt nem annyira veszélyes hulladék a pelenka...
2009. márc. 6. 11:51

Ne hargudj, de az hogy a gyerek meddig pelenkás, az csupán a szülő lustaságától függ, ha nem kezded el időben, nyilván nem is lesz hamar szobatiszta. Hogy milyen pelenka van rajta max a komfortérzetét befolyásolja, na de könyörgöm le lehet azt a pelust venni, mikor már tudja mi a dörgés, csak néha elfelejt szólni.... néhány baleset lesz, denem 2 éves koráig pelusos. A másik: neked gyomorforgató a pelus szaga, pedig azt még össze is gömbölygeted, van aki elcsomizza, stb, de a székletet a kommunális szemétbe dobod, történetesen a konyhába. Mintha ellentmondásos lenne.

Ja és az ecetes víz és teafaolaj csupán azért kell, hogy ne legyen szaga a 3-4 napig álló pelucinak. Ez jó. A franciák pl nem fürödtek, s ezért inkább parfümözték magukat. Jó illatuk volt, de ez nem változtatott azon a tényen, hogy nem fürödtek. A pelenkáknál uganez a helyzet, azért mert ecetezel vagy teafa olajat használsz még nem válik túl igényessé 3-4 napig vizelet és széklet áztatta pelenkák között mászkálni. Mert ha valaki annyira mániákus, oké, de akkor körmölje minden nap! Szerintem....

2009. márc. 6. 11:50

második gyerekem jön, elgondolkodtatott a cikk...


engem is érdekelne a téma, ha priviben küldenél valami bővebb fellelhetőséget, megköszönném!

de ide ki is írhatod szerintem, mert sok lesz az érdeklődő hamarosan....

link is elég! :)))


köszi!

2009. márc. 6. 11:37
Légyszíves írd meg nekem is, hol lehet ezeket beszerezni. Köszönöm!
2009. márc. 6. 11:36
írok midjárt privit
2009. márc. 6. 11:35
bababoltokban sajna nem árulják
2009. márc. 6. 11:34

Nekem most már majdnem mindegy, mert már csak éjszakára kell pelus a kisfiamnak, de hol lehet venni, és kb mennyibe kerül?

Én még nemigen láttam ezt a fajtát, mondjuk nagy bababoltokba nem nagyon járok.

2009. márc. 6. 11:21
ha valakit érdekelnek képek a naplómban :)
2009. márc. 6. 11:19
bárki szeretne tanácsot, priviben szívesen segítek. vagy feléleszthetjük igazán a mosható pelenka topicot ;)
2009. márc. 6. 11:17
így van. A papírpelenkások általában később lesznek szobatiszták, de erre is van ellenpélda :)
2009. márc. 6. 11:17

Már vártam a cikket :)

Azt hiszem én is körülnézek mosható pelenka ügyben :)

2009. márc. 6. 11:14
Mindenképp én is a mosható pelenka mellett voksolok, pedig nekem még nincs babám. Sőt, nem is tudtam, hogy vannak ilyen újfajta mosható pelusok is, ez nagyon felkeltette az érdeklődésem. De az a meglátásom, hogy amióta elterjedtek az eldobható pelusok, a gyerekek sokkal később lesznek szobatiszták. Anyum is ezt vallja. Ő mind rongy, mind pedig papír pelust is használt a húgomhoz, így érzékelte, hogy mennyivel is rosszabb a papír pelus. Persze, egyszerűbb kicsit, de a babának rosszabb...
2009. márc. 6. 11:03
Mosható pelenkát használok. Sokan furán néznek rám miatta. Pedig ez már nem a hajtogatós, annál sokkal több, sokkal szebb. Kicsit a mániámmá vált, de azt hiszem, akárki kezdi el használni, megszereti. A legkönnyebben úgy tudnám leírni, hogy azóta szívesen cserélek pelust, nekem is egy élmény és a kislányomnak is.

Ugrás a teljes írásra: Neked fontos?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook