Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyire fontos neked hogy a munkatársaid kedveljenek? fórum

Mennyire fontos neked hogy a munkatársaid kedveljenek? (beszélgetős fórum)

2018. márc. 5. 10:24

Számomra fontos lett volna...de számukra egyértelműen nem.

Az van,hogy vigyorog mindenki a másikra mint a vadalma és mögötte semmi nincs..csak sz.rkavarás,hátbatámadás.

19. Pipi57
2018. márc. 5. 10:06
Fontos volt nagyon is,mert nem mindegy ,hogy az ember az életének egyharmadát, milyen közegben éli meg naponta...
2018. márc. 5. 10:04
Nem fontos.
17. 04b3ebfdbb (válaszként erre: 16. - 04b3ebfdbb)
2018. márc. 5. 07:19
A leírtakhoz még annyit, hogy megfelelő intelligenciaszint szükséges hozzá :)
2018. márc. 5. 06:33
Nem kell, hogy kedveljen, csak ne ártson. Hiszen nem szerethetünk mindenkit, de a munka elvégzése mindennél fontosabb.
2018. márc. 3. 19:20
Nekem meglehetősen fontos a barátságos,segítő légkör. Van elég stressz faktor anélkül is, hogy az emberi kapcsolatokon kelljen kesetegni, nem kellenének ráadásul érdektelen vagy undok kollégák.
14. Maruszja (válaszként erre: 13. - Globus)
2018. márc. 3. 17:07
Régen voltak munkahelyi bulik. Természetesen nem munkaidőben.
13. globus (válaszként erre: 5. - Maruszja)
2018. márc. 3. 14:28

Munkahelyi bulik már kevés helyen vannak. Nem a dolgozók, hanem munkáltatók miatt. Mikor még anyukám dolgozott, házi süteményt hordtak be névnapozni, likőröket, egymást felköszöntötték. Ma már beléptető kártya van, minden perccel el kell számolni, szervezett váltás a kapunál, rohanva hagyják el az épületet. Igen ritka az a cég, ahol ilyesmire van idő, lehetőség.

Amúgy igaza van Channának. Legyen barátságos, egymást segítő légkör, de haverkodni nem kötelező. A kummancs dolgozókat általában nem kedvelik, bizonyos lazaság elengedhetetlen.

2018. márc. 3. 14:22
Nem rossz ha kedvelnek, de nem ez a legfontosabb.
2018. márc. 3. 14:07
Fontos. Nem mindegy, milyen légkörben töltök el naponta 8 órát.
2018. márc. 3. 11:26
nem tudom,de engem kedveltek.mikor az irodából lekerültem a műhelybe,mindenki azt hitte,hogy én magasan hordom az orrom,pedig nem.ha tea kellett, kávé,akkor főztem,nyitottam a raktárt. ha jött a gázolajos, mentem ki.persze mikor volt az aratási buli,ki sikálta volna ki a bográcsot,a két nő.
2018. márc. 3. 11:17
Számomra fontos,viszont alkalmazkodnunk kell egymáshoz ha már a nap nagy részét együtt töltjük.
8. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - 5675245e4b)
2018. márc. 3. 11:17

A velük levő kapcsolat fontos, de nem a legfontosabb. Munkaidőben a munka tisztességes elvégzése a fontos. Viszont, ha a "jó" kapcsolat egymás kibeszélése, erre vigyázni kell. Gondolj arra, hogy aki neked kibeszél mást, téged is kibeszél másnak ugyanígy.

Törekedj a jó munkakapcsolatra, ha valamit kérsz vagy segítesz, az legyen természetes. Ha viszont érzed, hogy nem kedvelnek, akkor el kell gondolkodnod, jó helyen vagy-e? Nem kell bármit eltűrni.

Ha olyan helyen dolgozol, hogy a teljesítmény nagyon számít, akkor tedd oda te is magad, senki nem fogy helyetted dolgozni.

2018. márc. 3. 10:39
Nem kell hogy kedveljenek. Magadnak felelj meg a munkában, légy természetes. Egy idő után elfogadnak olyannak amilyen vagy.
2018. márc. 3. 10:18
Akár kedvelitek egymást, akár nem, a normális légkör, az egymással szembeni viselkedés megfelelő, akkor az elegendő. Ne legyenek viták, veszekedések, torzsalkodások, pletykálkodások, és az az ideális, ha nem alakulnak ki u.n. klikkek, hanem mindenki együtt, egy társaságban érezze jól magát.
2018. márc. 3. 10:15
Nagyon fontos volt, amíg dolgoztam. Sok helyen dolgoztam aktív koromban, de elmondhatom, hogy mindenhol nagyon kedveltek. Humoros létem miatt a komoly munka mellett sokat viccelődtünk, hülyültünk és így könnyebbek teltek el a szürke hétköznapok. Nagyon szerettem a munkahelyi bulikat: névnapokat, születésnapokat, amelyeket összevontunk és úgy ünnepeltünk. Sokszor a polgármester, alpolgármester is lejött az osztályunkra, miután ezen összejövetelek természetesen munkaidő után voltak.
2018. márc. 3. 10:12

Valamilyen szinten fontos, hogy kedveljük egymást, hiszen több időt töltünk velük, mint a családunkkal.

De az is elég, ha csak nem utáljátok egymást, mert ez esetben is tudtok együtt dolgozni, esetleg kicsit fecsegni munkaidőben, együtt ebédelni, kávézni.


Mindenképp arra kell törekedni, hogy normális viszony legyen a kollégák között, ne furkálják egymást, ne pletykáljanak egymás háta mögött, stb.

Bratyizni nem kell feltétlenül, munkaidőn kívül sem szükséges együtt programot csinálni, de bent a melóhelyen ne az örökös harc legyen.

2018. márc. 3. 10:04
Nagyon fontos, velük éled le fél életedet.
2018. márc. 3. 10:04
Nem. Végezzék a dolgukat rendesen, én is a magamet.Ha kedvelek valakit ha nem, mindenkivel emberi módon banok.Mig ő is velem addig ez marad is.Baratokat nem melohelyen keresek. Mondjuk szinte csupa férfival dolgozom.Veluk könnyebb, ha bajuk van mondják, ha nincs akkor jó!
2018. márc. 3. 09:56
Vagy nem számít hogy kedvelnek-e vagy sem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook