Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nehéz döntés előtt állok... fórum

Nehéz döntés előtt állok... (beszélgetős fórum)


1 2 3
5. 4244093cd0 (válaszként erre: 4. - PassionGirl23)
2012. aug. 15. 20:56

Ez a férfi nem felel meg számodra.

Költözz el.:))

2012. aug. 15. 20:54
Nem ezen múlik, de ez csak egy volt hogy nem figyel rám. Pl mondta hogy az exeivel romantikus volt. És mind elhagyták, eén pedig bizonyítottam h tényleg szeretem, és velem teljesen ellenkezőleg viselkedik.
3. 26092879c1 (válaszként erre: 1. - PassionGirl23)
2012. aug. 15. 20:54
Lesz az még rosszabb is! :)
2012. aug. 15. 20:52
...tényleg jobb lenne ,ha néha hozna egy szál rózsát,vagy egy tábla csokit?....szerinted ezen múlik?:))
2012. aug. 15. 20:50
Sziasztok! Egy éves kapcsolatban vagyok, együtt élünk, egy munkahelyen dolgozok, ő külföldi. Nagyon szeretem és úgy érzem hogy ő is engem... DE nem vagyok boldog, elhanyagol, úgy érzem unalmas vagyok neki, sokat dolgozik stb stb.. Kedves hozzám de nem tesz azért hogy boldognak lásson, pl mondtam neki hogy legyen romantikus velem, lepjen meg egy virággal vagy egy csoki stb. Nem kell nekem drága ajándék semmi, csak törődés! Külföldön élek nem ismerek senkit, és egyedül érzem magam :( Azon gondolkodok hogy elköltözök, de félek..:/ mit tegyek? Kérlek írjatok véleményeket! Nagyon nagyon köszönöm!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook