Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Néhány kérdés pelenkatortával kapcsolatban fórum

Néhány kérdés pelenkatortával kapcsolatban (beszélgetős fórum)


2009. júl. 30. 20:08

Én is csináltam már pelustortát:-)

Sima befőttesgumit vettem, és abból a legnagyobb, a fehér, simán körbeérte, pedig 3 szintes torta volt. teszek fel a naplómba képet róla:-) csak pelusból állt, de nagoyn büszke voltam magamra, hogy elsőre így sikerült:-)

2009. júl. 30. 19:47
Köszi mindenkinek a választ. Valószínűleg mi is az első otthoni látogatáskor adunk majd, és megnézem a rövidáru boltot is.
11. Kata75 (válaszként erre: 7. - Mancs97)
2009. júl. 30. 15:17

Klassz lehetett:))

Mint már írtál rövidárú boltban tutira lehet méterre különböző szélességű gumit venni, aztán a külsejét szép szalaggal díszíteni.


Én még nem csináltam, de ami késik, nem múlik:)

2009. júl. 30. 15:13

Köszi mindenkinek a választ. Most mennem kell, mert felébredt a kisfiam. Majd később válaszolok.


Üdv Mindenkinek

9. becseiagi (válaszként erre: 7. - Mancs97)
2009. júl. 30. 15:13
A széles szép színű szalag tényleg szebb!!! :)
8. Kata75 (válaszként erre: 1. - KLMárti)
2009. júl. 30. 15:12

Először is gratulálok az új kis jövevényhez:))


Én mindenképp az első látogatáskor adnám oda egy pár aznapi újsággal együtt, amit összehengergetnék, és egy selyemszallaggal kötnék át. Lehet erről már lecsúsztatok, de máskor is felhasználható ötlet:)

2009. júl. 30. 15:11

Szerintem nyugodtan lehet az első látogatáskor adni, a pelenka mindig jó ajándék.

Én már készítettem pelustortát. Mi nászajándékba adtuk, középen egy kis befőttesüveg volt, abba került a pénz, ezt körberaktuk egy sor pelenkával, majd körbekötöztük egy vékony szalaggal, aztán még jött egy vagy két karika, és a külsőt egy szép szalaggal fogtuk össze.

6. becseiagi (válaszként erre: 3. - KLMárti)
2009. júl. 30. 15:10
Az átadása én úgy gondolom, hogy attól függ, hogy miből áll. Ha pelenka és baba ápolószerek, akkor szerintem az első látogatáskor. De ha pl. pelenka, és játékok, habfürdő, stb, akkor a keresztelőre.
5. KLMárti (válaszként erre: 4. - Becseiagi)
2009. júl. 30. 15:10
Ez se rossz ötlet.
2009. júl. 30. 15:09
Én inkább rövid áru boltban nézném meg.
3. KLMárti (válaszként erre: 2. - Marjann)
2009. júl. 30. 15:08

Én is úgy gondolnám, hogy első látogatásra jobban illene, de a férjem szerint a keresztelő lenne alkalmasabb. De hát, mikor lesz az még?!?!?!?


A papírboltot megnézem majd.


Köszi szépen.

2. Marjann (válaszként erre: 1. - KLMárti)
2009. júl. 30. 15:04

Én első látogatáskor adnám oda.

Gumit nézd meg papírboltban, szerintem pl ilyen nagyobb adag leveleket ilyenekkel szoktak összekötözni.

2009. júl. 30. 15:03

Unokatestvéremnek hétfőn született kislánya, és szeretnénk nekik pelenkatortát ajándékozni. Viszont nem tudjuk, hogy mikor érdemes odaadni: amikor hazajönnek a kórházból és először látogatunk el hozzájuk vagy inkább csak a keresztelőkor.


A másik kérdés elsősorban azoknak szól, akik maguk is készítettek már pelustortát. Láttunk képeket, videókat, leírásokat, viszont nem tudjuk, hogy hol lehet venni akkora gumikat, ami körüléri a kész tortát, amivel rögzíthetem.


Remélem lesz, aki tud ebben segíteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook