Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Néhány hete elköltöztél a barátodtól. Visszaköltöznél? fórum

Néhány hete elköltöztél a barátodtól. Visszaköltöznél? (beszélgetős fórum)


1 2
12. **Rita** (válaszként erre: 10. - 2d9e3eac28)
2009. ápr. 22. 14:01
Nem hiszem hogy a srác ezentúl elfogja hanyagolni a barátait, azért mert féltékeny a barátnője
11. agis (válaszként erre: 1. - 85c68c4c02)
2009. ápr. 22. 14:00

Most ugrott be.....ismerős volt a sztori. Hát persze! Hónapok óta veszekedtek-vitatkoztok, mindig itt panaszkodtál (ne sértődj meg!) és most visszamennél...?


NORMÁÁÁÁÁÁLIS? (B. István bácsi után szabadon)

10. 2d9e3eac28 (válaszként erre: 2. - Mimi2)
2009. ápr. 22. 13:59
egyetértek..azonnal visszaköltözni ostobaság lenne, adj még egy esélyt neki, hogy meglásd tényleg változott-e a helyzet.
2009. ápr. 22. 13:56
Szia. Ne haragudj, de mi értelme két különböző nicken ugyanarról a dologról fórumot indítani? Nem bunkóságból, csak nem értem.
2009. ápr. 22. 13:56
Én is nemet mondanék. Légy őszinte magadhoz: nem egyszer adtál már neki utolsó esélyt, és ő sosem élt vele. Hány fórumot és szavazást szeretnél még végigszenvedni?
2009. ápr. 22. 13:55
Nem. Ahonnan egyszer eklköltöznék, oda nem költötznék vissza megegyszer. De előtte azért ezt a lépést megfontolnám.
6. **Rita** (válaszként erre: 1. - 85c68c4c02)
2009. ápr. 22. 13:55
Csak a szívemre hallgatnék, és nem kérdezném meg senki véleményét
5. agis
2009. ápr. 22. 13:53
Én utálok költözni, így a válasz, biztosan NEM.
2009. ápr. 22. 13:53

Amúgy nekem is most lett vége egy kapcsolatnak,mert a srác annyi idős volt,mint te,és fontosak voltak a "barátok".A szabadság!

Mennyi idős a te párod?

2009. ápr. 22. 13:50
Adnék a kapxsolatunknak még egy esélyt.
2009. ápr. 22. 13:50

Szia!


Szerintem ha a barátod is úgy gondolja,hogy van értelme adni még 1 esélyt,és oda fog figyelni arra,hogy ne bántson meg,akkor adnék még 1 esélyt a dolognak.

Bár vissza nem cuccolnék mindent rögtön.

Aztán kiderül,változik e. :)

2009. ápr. 22. 13:47

Néhány hete elköltöztél a barátodtól, mert fél évig éltetek együtt, de sokat veszekedtetek, szenvedtél, mert a legfőbb problémád az volt, hogy 2 lány barátjához feljárt kávézni (egyedülállóak), beszélgetni... és téged néha-néha egyedül hagyott otthon emiatt... (heti 1 alkalom)

Elköltöztél, mert úgy érezted, nem bírod tovább. Viszont nélküle még rosszabb, mert tudod, hogy ő is szeret és te is nagyon szereted őt.

Azóta találkoztatok, mert nagyon hiányoztok egymásnak... Változott, sokmindent megbánt ő is, te is tudod, mit kell tenned bizonyos szituációkban. Másképp láttok mindent. Úgy érzed, kell adni még egy utolsó esélyt egymásnak, és lehet, hogy boldogok lehettek.

Visszaköltöznél? Azonnal? Vagy várnál néhány hetet/hónapot? Mit tennél?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook