Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Néhány évvel szakítás után összejöhetünk még egykori szerelmünkkel? fórum

Néhány évvel szakítás után összejöhetünk még egykori szerelmünkkel? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. máj. 20. 22:37
soha nem lesz már ugyanolyan. ez inkább nosztalgia.
2. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Yanna010)
2014. máj. 20. 22:36

Uuuu, ez nehez tema. Nalam olyan colt, hgy 10 ev utan ujra osszejottunk 2x 3 ev, de ez emberenkent es kapcsolatonkent mas. Azt mondjak egyesek, hgy annyi honapig gyaszolod a kapcsolatot, ahany evig tartott, szval lebontva az nem lenne sok, de ez amugy baromsag...


Az mit jelent, hgy az az erzesUNK??


Marcsak azert is "kell" tovabblepned, mert ha erzelmileg beleragadsz akkor ha neki nem jon ossze x kapcsolat, akkor azt hiszi, hozzad mindig visszaszaladhat majd.

De ne legyel atjarohaz (sztem)

aztan majd ugyis eldol :)

2014. máj. 20. 22:30

Nekem sokadik kapcsolat, de első szerelem. A fiúnak én voltam az első minden téren, épp ezért bizonytalan volt az érzéseiben eleinte, aztán bevallotta, hogy szerelmes. De félt a jövőtől, 4-szer szakítottunk, mert ő nem volt biztos magában, mert még nem volt tapasztalata, viszonyítási alapja. Úgy döntöttünk fél év után, hogy befejezzük végleg. Nekem szükségem lett volna az érzelmi stabilitásra (amit ő elismert, hogy jelenleg nem tud megadni). Még érnie kell, tapasztalatokat szereznie, hogy értékelni tudja ezt a kapcsolatot. Úgy váltunk el, hogy mindketten szeretjük egymást, de csak fájdalmat okozott volna az állandó határozatlansága a kapcsolatban. De akármilyen rossz is volt néha, az volt az érzésünk, hogy mi mégis összetartozunk.


Most tudom, hogy tovább kell lépnem, hiszen nincs más lehetőség. De nem akarok tudat alatt mindig rá vágyni, arra gondolni titkon, hogy évek múltán egyszer majd talán összejövünk újra. Remélem idővel bele tudok kezdeni egy olyan kapcsolatba, ahol újra szerelmes tudok lenni és nem akadályoz meg ebben tudat alatt az ő emléke.


Szerintetek tovább tud lépni az ember ilyenkor teljesen? Ha valakivel egymásnak vagytok teremtve, akkor úgyis visszataláltok egymáshoz, amikor már jó lesz az időzítés?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook