Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Néha nektek is nehéz? fórum

Néha nektek is nehéz? (beszélgetős fórum)


1 2 3
10. 9cb35398ff (válaszként erre: 8. - Pumukli75)
2009. dec. 11. 21:38

amikor idő engedi mi megyünk...

kétszer is, délelőtt boltba, délután a tesóért a suliba!

9. Dóry87 (válaszként erre: 1. - Gattina)
2009. dec. 11. 21:37

Teljesen együttérzek veled!

Az egyetlenem júliusba született! Tudni kell, hogy külön élünk az apjával!Kicsit zavaros a kapcsolatunk meg a szitu ezt hosszú lenne itt ecsetelni!kb 2-3 naponta jön hozzánk ahogy az ideje engedi, de mondhatni egyedül vagyok! Zazám két hetes kora óta átaludta az északát, de a 3 hónapos oltás elrontotta északánként 5x-6x ha nem többször felkel, hulla fáradt vagyok! A lakás szalad, semmire nincs időm nah meg energiám se!Nagyon kivagyok készülve s ugye szopizik a drágám, tehát nemtudom a nagyszülőkre hagyni!

Néha már teljesen kivagyok készülva!De amikor rám mosolyog akkor minden nagyon szép és jó, egyenesen imádom!De már nekem is néha sok...:S

Nemtudom, hogy mit tehetnék /tehetnél, hogy jobb legyen!tehát én is várok jó ötleteket!

2009. dec. 11. 21:37
és a gyerekkel ki szoktál menni mindennap sétálni?egyébként én is egyedül vagyok egésznap este 10kor jön haza a párom
7. novehaki (válaszként erre: 6. - Gattina)
2009. dec. 11. 21:36
a teendőid megvárnak pihenj egy kicsit mindenképpen
6. Gattina (válaszként erre: 2. - Pumukli75)
2009. dec. 11. 21:34
Végülis van, megyek is néha. De egész nap egyedül vagyok vele, párom későn jár haza, akkor meg már nem nagyon van kedvem elmenni. Hétvégén szoktam néha, de akkor is ott vannak az egyéb teendők.
2009. dec. 11. 21:34

szia


ne aggodj teljesen normális, hgoy fáradt vagy, elsőzsőr is feküdj le vele akkor amikor ő is alszik a házimunka és az egyéb teendők megvárnak, a nővérem is ugyanilyen volt mindent jól akart csinálni de mire a kislánya 1 éves lett teljesen kikészült, idegileg pedig semmi baj nem volt csak fáradt volt.



a kisfiadra néha az apuka is vigyázhat vagy a nagyszülők, elég lenne csak napi fél óra, bőven sőt még lehet hgoy sok is, nekme volt és van olyan olyan még most is (3 pici lányom van) hgoy apap hazaér és mondom neki hgoy elmentem iylenkor elmegyek egyet biciklizni vagy a sétálni, és utána már rohanoik si haza hozzájuk.


nyugodtan kipihenten, amúgy nem olyna sokszor van fennt a kisfiad és 3 éveg éjjelente átlagosan 5-6 alkalommal keltem:)))


kitartás :)

4. 69331cc16f (válaszként erre: 1. - Gattina)
2009. dec. 11. 21:31

Szia!

Teljesen normális, ha belefáradsz a hétköznapokba. Nekem rengeteget segített a párom mindenben. Szerencsére úgy dolgozott, hogy voltak szabad napjai. Ha ekkora a babád, nyugodtan szakíts időt magadra! Vigyázhat rá nagymama, ismerős, a párod is elmehet vele sétálni, míg Te pihensz. És ezt az időt nem takarítással meg hasonlókkal kell tölteni, hanem tényleg pihenéssel. Az én fiaim 1 hónapos koruktól végigaludták az éjszakákat, így szerencsés vagyok. De mindig kaptam "szabadidőt", különben meghülyültem volna.

3. 9cb35398ff (válaszként erre: 1. - Gattina)
2009. dec. 11. 21:31

Szia

Teljesen normális amit érzel...néha kell egy kis kikapcsolódás.

Néha én is elfáradok...és türelmetlen vagyok velük, ettől még nem vagyunk rossz anyák.


Néha tarts olyan napokat, mikor kicsit lazítotok...mert bizony a házimunka mellett nehéz még a kicsire is figyelni 100 %-osan...sétáljatok sokat ha az idő engedi.

Néha nem árt, ha egyedül vagy a pároddal kettesben elmentek valahova pl. moziba, szórakozni egy kicsit.

Nagymamák vagy vki tud vigyázni a kicsire?

2. pumukli75 (válaszként erre: 1. - Gattina)
2009. dec. 11. 21:29
szia nincs lehetőséged néha kimozdulni otthonról?gyerek nélkül?
2009. dec. 11. 21:26

Sziasztok,

áprilisban szültem, és a kisfiam igazi csoda nekem. Imádom, mert jó baba, kedves, jófej és nagyon szép :) A gondom magammal van. Néha úgy érzem, nem vagyok elég türelmes. Mindent igyekszem megadni neki, jól szórakozunk együtt. De eddig egy éjszaka nem volt, amit nyugodtan végigaludtunk volna, mindig felébred valamiért. 7 hónapos koráig éjjelente evett is. Úgy érzem magam, mint egy holdkóros, keveseket alszom, és ha felébredek hozzá éjjel, nem tudok rögtön visszaaludni. Ritkán van rossz napja, de akkor néha nagyok kiakadok. Van, hogy vele sírok. Már beszéltem a dokival is. Azt mondta, ne aggódjak, minden oké...mégis ez normális, hogy néha elbújnék valahova egy 2 órára a csendbe, hogy feltöltődjek? Azt azért tényleg leszögezném, hogy nagyon de nagyon szeretem a kisfiamat, de igen kevés lehetőségem van az igazi feltöltődésre. Segítsetek tapasztalatokkal, Ti hogyan élitek meg ezeket? Milyen reakciókkal? Köszi előre is.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook