Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napról napra egyre több az állatkínzás!!!Mit tehetünk mi?És mit tegyenek az elkövetőkkel? fórum

Napról napra egyre több az állatkínzás!!!Mit tehetünk mi?És mit tegyenek az elkövetőkkel? (beszélgetős fórum)


14. 4965827442 (válaszként erre: 8. - Mimmo33)
2010. szept. 13. 22:03

Egyrészt több statisztika kimutatta, hogy az embergyilkosok kezdetben állatokon kezdték levezetni a feszültségüket és utána jutottak el az emberekig.

Már ezért komolyan kell venni ezt a témakört azoknak is, akik elnézőbbek az állatkínzással és esetleg rálegyintenek mondván-van ennél nagyobb gondunk is.

Másrészt nem pénzbüntetés vagy börtönbüntetés a célravezető, hanem a pszichológiai ellátás, ami ugye manapság Magyarországon még az önként jelentkezőknél is problémás.

A harmadik pedig -ha már börtönbüntetés- az, hogy amerikában sikerrel alkalmaznak olyan börtönt, ahol az embereket elég szigorú körülmények között tartják (férfiaknak rózsaszín ruhában kell járni, magukra főznek, mosnak, csak a legalapvetőbb ellátmányt kapják). A börtön területén felépítettek egy légkondicionált, zöldövezetes külteres házat. Itt laknak a megkínzott állatok. Az állatkínzásért bekerült embereknek az a dolguk, hogy megetessék, megsétáltassák ezeket az állatokat és lelkiismeretesen gondoskodjanak róluk.

Ma Magyarországon van egy olyan börtön, ahol van kutyaterápiás foglalkozás állatkínzóknak. Hónapokon keresztül minden hétvégén van egy foglalkozás, ami az egyetlen izgalmas dolog a héten, így a rab megszereti az állatot. És sikerélménye lesz, mert gyakorlatilag ő képzi ki. Szerintem aki ilyen átalakuláson megy át, az igencsak megváltozik.

Kicsit sokat írtam, de érdekel a téma. :O)

13. mimmo33 (válaszként erre: 12. - 2a033963fa)
2009. szept. 29. 15:46

Én is.

De meg is döbbenek, hogy mennyi szenvedő állat van.Hogy mennyi ostoba állattartáshoz nem értő ember...Ha nem a saját szememmel látnám el sem hinném...:(

De az össze éheztető amerikai mind jó vágósúlyban van...Nme értem, amikor zabál nem jut eszébe, hogy van kutyája, macskája?!

12. 2a033963fa (válaszként erre: 8. - Mimmo33)
2009. szept. 29. 15:44
Én is gyakran nézem azt a műsort,és sajnálom hogy ebben az országban nincs ilyen :(
11. Khatif (válaszként erre: 8. - Mimmo33)
2009. szept. 29. 15:02

Igen, ilyen kellene mindenhol.


Amúgy, aki ilyenekre képes az ember.

Börtön? Minek, hogy az én adómból éljen ingyen?


Az állatkínzók egyet érdemelnek.Golyót.

10. 9bd5dfe03f (válaszként erre: 7. - D2a7a49e28)
2009. szept. 29. 15:01
Én az ilyeneket végig sem tudom nézni.
9. 9bd5dfe03f (válaszként erre: 5. - 1eb84e4bad)
2009. szept. 29. 14:59
Igen, csak sajnos nem lehet.
2009. szept. 29. 14:09

Amíg ember életekért sem szabnak ki normális büntetést, addig mit várunk az állatok érdekében?!

Szoktam nézni az Animal Planeten az amerikai állatrendőrségről szóló műsorokat. Na ott nem sz@roznak...de van mögötte aparátus is...

2009. szept. 29. 14:01
TEGNAP VILÁGRA KERÜLT EGY VIDEÓ ABBAN A KÖVETKEZŐK TÖRTÉNTEK: EGY KISKUTYÁT MEGKÖTÖZÖTT PÁR KÖZÉPISKOLÁS DIÁK AZ ERDŐBE VITTÉK ÉS HECCBŐL KÉSSEL KISZURKÁLTÁK A SZEMÉT AZTÁN ÉLVE ELTEMETTÉK UGY H CSAK AZ ORRA LÁTSZODJON KI.EZT PERSZE MIND FÖLVETTÉK VIDEÓRA...KÉRDEM ÉN..EMBEREK EZEK? A KÖLYKÖK PERSZE MEGUSZTÁK..NA ILYENJKOR MI VAN? MIÉRT VAN JOGA AZ EMBERNEK HECCBŐL KEDVTELÉSBŐL KIOLTANI MEGFONTOLT KEGYETLENSÉGBŐL EGY ÁLLAT ÉLETÉT.
2009. szept. 29. 13:46

sajnos ez van

nagyon sok szörnyű videót láttam, főleg kutyusokról, kínozták meg főzték, megcsonkították, hánytam sokat.

mindet mágiára

vagy úgy elintézni ahogy ő bánt az állattal

milyen jogon teszi ezt egy másik élőlénnyel, ki hatalmazta fel arra hogy ilyet csináljon, szégyen gyalázat ami megy

5. 1eb84e4bad (válaszként erre: 3. - 9bd5dfe03f)
2009. szept. 29. 12:58
pedig azt kéne! talán elrettentőbb lenne, mint egy börtön...
2009. szept. 29. 12:54
Mindenképpen börtönbüntetésre ítélném őket.El nem tudom képzelni hogy lehet bántani,kínozni egy állatot :(
2009. szept. 29. 12:35
Valami nagyobb büntetés kellene nekik.Nagyon szeretem az állatokat,de ugye mégsem tehetjük azt velük amit ők az állatokkal. Pedig sokszor tényleg azt mondjuk.
2009. szept. 29. 12:19
én ugyanazt tenném velük, mamit ők az állatokkal. De előtte még 1-2 családtagát is elkapnám, és végignézetném velük.
2009. szept. 29. 12:11

[link]


Felakasztott, élve eltemetett, és még sorolhatnám azt a sok kegyetlenséget amit néhány " embertársunk " művel a szemünk elött ..Mit érdemelnek ezek?És ki vesz revansot a meggyilkolt állatokért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook