Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nappalim falára saját kezűleg szeretnék festeni..milyen festéket ajánlotok, ami tartós, és szép? fórum

Nappalim falára saját kezűleg szeretnék festeni..milyen festéket ajánlotok, ami tartós, és szép? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 13. 06:36
Na én most festettem a gyerekszoba falára,hatalmasat és jó lett,fehér diszpihez falfesték pasztát vettem(pl.aqvacolor a márka)400-700 kb/db,de tökéletes az olcsó is nekem jó lett azzal is,pláne hogy kicsi kell a színezéshez.
2010. ápr. 12. 23:38
Nagyon köszike, aranyosak vagytok, utána is járok :)
2010. ápr. 7. 17:31

Bocsi, így könnyebben megtalálod!!


[link]

5. doxikri (válaszként erre: 1. - Erusss)
2010. ápr. 7. 17:31

Keresd ezt a fórumot, és ott Caffit! Ő szokott falra festeni!!


"Otthoncsinosító kreatív ötleteket kérek, vidám, meleg fészket szeretnék"

2010. ápr. 7. 15:03
Megkérdeztem! Olyan pasztával fest a falra, amit a diszperzithez kell használni.
3. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 1. - Erusss)
2010. ápr. 7. 14:42

Szia!


Hogy milyen festékkel azt nem tudom, de szerintem lehetne egy olyan képet festeni, mintha családfa volna és az ágak "végére" akasztani a képeket.

Keress rá a neten, hogy faltetoválás vagy falmatrica. Onnan sok jó ötletet lehet gyűjteni.


Vagy valami színes virágot.


A kedvenceim között van egy napló, aki a falra festett megkérdezem tőle, hogy milyet használ. Majd megírom.

2010. ápr. 7. 14:29
Erre én is kíváncsi vagyok, válaszoljon má' valaki :)! Aki tudja! :)
2010. ápr. 7. 13:27
Nappalimat szeretném kidekorálni...az alapszín fehér és rózsaszín....milyen mintát ajánlottok, és milyen festéket ami tartós???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook