Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudna valaki nekem olyan festéket ajánlani, amivel olyan szép élénk színt lehet festeni természetes hajszinre, mint Erős Antóniának van? fórum

Tudna valaki nekem olyan festéket ajánlani, amivel olyan szép élénk színt lehet festeni természetes hajszinre, mint Erős Antóniának van? (tudásbázis kérdés)


12. Anda39 (válaszként erre: 10. - Bf91284513)
2011. jan. 14. 18:41

Ha tönkremegy a haj, annyi az előnyöd a röviddel, hogy hamarabb megszabadulsz a sérülttől, mert ugye mindig levágatod. A hajhossznak nincs köze a tönkremenéshez, attól nem ellenállóbb a haj, mert rövid.

Hajszínváltoztatás a rövidnél is ugyanolyan macerás tud lenni - pl. ha jól kiszőkített, akkor nehéz sötétre festeni (otthon sk. legalábbis), ha vörösből akarsz barnát, akkor is, sorolhatnám.

2011. jan. 14. 15:58
A fodrásza címét megadhatom...két hetente festet!
2011. jan. 14. 14:44

olyat szeretnék mint a padlizsán de élénket. Szóval nem olyat, hogy a sötétbarna haj árnyalat a padlizsán , hanem jó élén padlizsán.


még egy másik kérdés:rövid festetlen hajam van, olyanra lett vágva mint emma wattsonnak , szóval az a kérdésem, hogy ha leszőkités után ne jön be egy bizonyos szin lehet vele variálni, mivel, hogy iylen rövid? Jól sejtem, hogy kisebb az esély annak , hogy a szőkités tönkre teszi?

9. Anda39 (válaszként erre: 8. - Ed88de3413)
2011. jan. 11. 08:10
Egy jó festék akkor sem fog, ha csöpög a víz a hajadból. :)
8. ed88de3413 (válaszként erre: 6. - Anda39)
2011. jan. 10. 20:17
Csak akkor ha izzad a fejem mert akkor törölgetni kell!Amúgy nincs vele gond!
7. Anda39 (válaszként erre: 1. - Bf91284513)
2011. jan. 10. 20:08
Esetleg tudnék segíteni, de nem ártana tudnom, pontosan milyen hajszínre gondolsz. Néztem a neten az Antóniát, de ahány kép annyiféle hajszín és nem tudom, melyikre vágysz. :) Egyébként ha még nincs festve a hajad, akkor könnyű a helyzet.
6. Anda39 (válaszként erre: 5. - Ed88de3413)
2011. jan. 10. 20:06
Ha kopik a hajad annyira, hogy nem hordhatsz miatta világos felsőket, nem ártana lecserélned sürgősen a festéket. Ez nem normális velejárója a festett hajnak.
2011. jan. 10. 14:33

Szia!

Bemész egy fodrász kellékes boltba ott adnak neked olyan festéket és hozzá a hidrogént is és nem kell előtte ki szőkítened a hajadat.Csak egy hátránya van engedi a színét így a világos felsőket el kell felejtened ha meleg van és izzadsz!

Sötétbarna a hajam és nekem is volt már ilyen színű sőt még világosabb is fodrász nélkül!!!!Ja és szőkítés nélkül!!

2011. jan. 10. 14:27
Ahhoz,hogy sötétbarna hajból olyan élénk vörös legyen,azt először szőkíteni kell szerintem.
2011. jan. 10. 13:52
Ezt bízd szakemberre szerintem, aki látja élőben a hajszíned, és a minőségét, mert mindenkinek a haja másképpen reagál a festékekre,színezőkre. Lehet ami másnak bejött, Neked valami teljesen más árnyalatot ad ki.
2011. jan. 10. 13:46

sötétberna hajam van, nincs festve,nem szeretném szivatni.


Olyan kellene ami egyből olyan szépre fogja, esetleg ha tubusos max 9es oxival ha keverném.

köszi

2011. jan. 10. 13:45
Tudna valaki nekem olyan festéket ajánlani amivel olyan szép élénk szint lehet festeni természetes hajszinre mint erős antóniának van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook