Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napi hírek / bulvár pletyi fórum

Napi hírek / bulvár pletyi (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
22. molntak (válaszként erre: 21. - 33e0394ae2)
2006. jan. 24. 12:44
egy senki, egyébként egy biztosan nagyon tehetséges play mate, de nem egy hasraesés, sőt.
21. 33e0394ae2 (válaszként erre: 20. - Kisgé)
2006. jan. 24. 12:20
Sziasztok csajok.Mirol maradtam le itt olaszban?Ki a turò ez az Annàcska?
20. kisgé (válaszként erre: 19. - Molntak)
2006. jan. 24. 11:29
Még jobb. Ennyi pénzből én bombázó lennék, de elég lenne havi fél milla, bőven!:)))))
19. molntak (válaszként erre: 18. - Kisgé)
2006. jan. 24. 11:05

1,500 ezret akartál írni? Ezt nyilatkozta azt hiszem az aktívban vagy a tv2 valamelyik búlvár műsorában. 1,500 ezer ami csak a havi rezsije a kislánynak plusz még a nagyobb kiadások mellműtét....

Úgy vélem egy agyműtét sem ártana bár már lehet hogy késő:(

A buzera Annácska nélkül nézhetetlen de ha Annácska van nézem ha tehetem hogy röhögjek rajta annyira okos a lányka.

18. kisgé (válaszként erre: 16. - Hoxa)
2006. jan. 24. 10:24
Én olvastam egy cikket Annácskáról, az volt a címe: Millió dolláros bébi. Azt taglalták, mennyibe került a csaj, a mellműtéteivel, meg mindennel. Meg hogy havonta valami 500ezer a rezsije a csajnak. Mert ő nem sportolni jár, hanem izomstimulációra, meg injekciózásra, hogy ne hízzon el, meg a fodrász, bugyi, meg minden mibe kerül. Erre férfi ismerőseim azt mondták, hogy ha legalább jól nézne ki.....:)))
17. aed3e137e4 (válaszként erre: 16. - Hoxa)
2006. jan. 24. 10:05

Jaj láttam a tévében, amikor még a Micimackóba is belekeveredett :)))) Súlyos!


Hallottátok? Anettka augusztusra babát vár. Érdekesen fogalmaztak, mert azt mondták, még csak ő kalkulálta ki, hogy augusztusra... Mintha előbb adott volna interjút, mint hogy orvoshoz menjen...

Azon röhögtem szét magam, hogy azt mondta, hogy majd varrat BŐR KISMAMA ruhákat. Jajistenem :)

16. Hoxa (válaszként erre: 15. - Bige)
2006. jan. 23. 10:02

Tényleg, ebben az összefüggésben még nem is szemléltem ezeket a neveket :)))) Úgy látszik van összefüggés, a sort elnézve.... Na de nem akarok rosszindulatú lenni.


Annácska egy playmate lány, néha feltűnik a fókuszban, amikor épp nagyobb mellet csináltat, újabban a buzerában égeti magát a bölcsességével :)))

15. bige (válaszként erre: 14. - Hoxa)
2006. jan. 22. 20:00
lemaradatam valamiről:-( ki az a kelemen annácska? és különben meg mi a fenének kell felnőtt embereket becézgetni, mint a dedóban? győzika, anettka, annácska... Ennyire infantilis nép vagyunk?
14. Hoxa
2006. jan. 20. 17:52

Állítólag Győzike gyomorgyűrűt csináltatott. Nyilvánosan tagadja, valami rokon, vagy ismerős szellőztette meg a hírt.


Egyébként mit szóltok az új "győzikepótlékhoz" Kelemen Annácskához? Úgy látszik mindig kell egy butácska a tévébe, hogy mi okosabbnak érezhessük magunkat :)))))

13. Jay
2006. jan. 20. 11:47

Magyarországon és Csehországban a legmagasabb azoknak a nőknek az aránya, akik állításuk szerint sikertelenül fogyókúráztak az elmúlt években. Diétával sok európai és amerikai próbálkozik, de csak minden harmadiknak sikerült leadnia pár kilót - derül ki a GfK kutatásából.


Az amerikaiak és a nyugat-európaiak közel egynegyede, a kelet-közép-európaiaknak pedig 10 százaléka kezdett fogyókúrázásba az elmúlt két évben - derül ki a GfK kutatásából, amelyet a Wall Street Journal Europe megbízásából készített. A fogyókúrázók többsége nem érte el célját: minden második diétázó sikertelenségről számolt be, illetve sokan már pár nap után feladták a harcot a kilókkal. Az európaiaknak a harmada, míg az amerikaiak alig negyede számolt be sikeres fogyókúráról.


A legnagyobb fogyókúrázók a finnek és hollandok: a finnek 36 százaléka, a hollandok 32 százaléka diétázott az elmúlt időszakban. Bár Hollandiában átlag feletti a fogyókúrázók száma, a kudarcot vallók aránya is igen magas: 60 százalékuk hiába diétázik, nem tud lefogyni. Szintén sikertelenség jellemzi a németek, csehek és a franciák diétázását is, náluk is 60 százalék felett volt az eredménytelenül fogyókúrázók száma.


Az Egyesült Királyságban és az Egyesült Államokban 27 százalékkal, szintén átlag feletti a fogyókúrázók aránya. Ugyanez nem mondható el a közép-kelet-európaiakról: csak 10 százalékuk diétázott az elmúlt években. Viszonylag ritkán fogyóznak a németek, az osztrákok és a spanyolok is.


A nők általában jobban figyelnek testsúlyukra, mint a férfiak. Nyugat-Európában, az elmúlt két évben kétszer annyi nő kezdett fogyókúrába, mint férfi. Amerikában minden harmadik nő és minden ötödik férfi diétázott az utóbbi időben.


A nők közül a finnek és a hollandok fogyókúráztak legtöbbet: közel 50 százalékuk akart megszabadulni pár kilótól. A sikertelen diétáról beszámoló nők aránya, más országokhoz képest magasabb volt Hollandiában (61 százalék) és az Egyesült Államokban (63 százalék). A legmagasabb viszont Csehországban (73 százalék) és Magyarországon (62 százalék) volt azoknak a nőknek az aránya, akiknek testsúlycsökkentő diétája nem járt sikerrel.


A férfiak közül a finneket foglalkoztatja leginkább testsúlyuk, minden negyedik finn férfi fogyózik. Őket az amerikaiak követik, ahol a férfiak 21 százalékára igaz ez. A bolgár és orosz férfiak kimondottan fogyókúra-ellenesek: ezekben az országokban a férfiak csupán 3 százaléka próbált súlyt leadni az elmúlt két évben.


Forrás:origo

2006. jan. 19. 19:43

Hosszan tartó, súlyos betegség után, életének 84. évében csütörtökön elhunyt Agárdy Gábor Kossuth-díjas művész, a Nemzet Színésze - jelentette be Albert Györgyi, a színművész utolsó filmjét forgalmazó cég sajtóreferense, valamint a Pesti Magyar Színház.


Én nagyon szerettem. Á.

11. Ekka
2006. jan. 19. 19:08

Fogyással szökött meg a kórházba vitt rab

Sydney legbiztonságosabbnak tartott börtönéből szökött meg sikeresen egy ausztrál fegyenc. Robert Cole (36) lopásért és erőszakos bűncselekményekért ült a Long Bay sitten, ám hogy onnan megszabaduljon, 15 kilót fogyott. Amikor már elég vékony volt, egy éjszaka egyszerűen átpréselte magát azon a résen, amit vésővel vájt ki a börtönkórház falából. Onnan már könnyű dolga volt: végigsétált az épület kerítésének tetején, majd leugrott az utcára. A büntetés-végrehajtási intézetben csak reggel vették észre az eltűnését. A biztonsági főnök ellen máris eljárás indult, aki, elhitetve, hogy az ipari kamerák úgyis mindent látnak, nem alkalmazott fegyvereseket az őrtornyokban éjszakánként. (Reuters)

10. Ekka
2006. jan. 19. 19:06

Kirúgták a sztriptízelő óvónőt


A 19 éves drezdai Denise Proell egy egyházi óvodában dolgozott nappal, éjszakánként pedig egy sztriptízbárban táncolt. Elmondása szerint a külön pénzre azért volt szüksége, hogy finanszírozni tudja tanulmányait, hiszen hivatásos óvónő szeretne lenni, hogy egyszer majd saját óvodáját nyithassa meg.


Bevallotta, hogy mindkét munkáját nagyon élvezte. "Teljesen begerjedek, ha sok férfi csodálja a meztelen testemet és ez a tevékenység teljesen eltér a fő foglalkozásomtól" - fogalmazott.


A sztriptízbár tulajdonosa szerint Denise igazi őstehetség, a harisnyakötője mindig tele van dugdosva pénzzel. Az óvoda vezetője azonban elfogadhatatlannak tartja ezt a fajta a viselkedést.

9. 549be03e80 (válaszként erre: 8. - Hoxa)
2006. jan. 17. 03:21

Gondolom ez is erdekes hirek koze szamit:

Itt Brisbane-ben a folyon ativelo hidon,ami eleg nagy meretu, eddig is ,mint turista latvanyossag, fel lehetett a legtetejere maszni, es lejonni a tuloldalon, persze szakerto es biztonsagi ovek segitsegevel.Most Ujevkor legeloszor Ausztraliaban ennek a hid csucsanak a tetejen volt az eskuvo.

A masik eskuvo egy capaaquariumban volt, ez se a szokasos eskuvok koze tartozik.:-)

8. Hoxa
2006. jan. 13. 11:53

Nekem már mászott éjszaka bogár a fülembe, senkinek sem kívánom, még az ellenségeimnek se, hogy arra ébredjenek, hogy motoszkál valami az agyuktól 2 centire. Szerintem ez a nő sem tud azóta nyugodtan aludni. Azóta én sem alszom a fejem felett nyitott ablaknál, az biztos :))))))


Ha valami érdekes hírt olvastok, osszátok meg velünk is! )

7. TÜBI (válaszként erre: 4. - Hoxa)
2006. jan. 12. 14:21
Ettől még a hideg is kirázott!!
6. rosewood (válaszként erre: 4. - Hoxa)
2006. jan. 12. 13:42
És én még a fülbemászótól irtózom!!!! :-))))
5. kisgé (válaszként erre: 4. - Hoxa)
2006. jan. 12. 12:45
na, ez nem semmi!:))))) Hihetetlen!
4. Hoxa
2006. jan. 12. 12:38

Érdekes hír, happy enddel :)


Bepókhálósodott egy nő füle Svédországban, mert pók költözött bele, és "csövezett" a hallójáratban 27 napig, végül pedig élve távozott.

A nő nem tudta, miért romlik a hallása egyik fülére, azt hitte némi zsírtorlódás az oka. Mosogatta buzgón a fülét, mindhiába. Amikor aztán már kaparászó neszezést is hallott, elment egy gyógyszertárba fülkimosót venni, amivel úgy kiöntötte a pókot, mint egy ürgét. A nő igencsak megdöbbent azon, hogy egy jókora, hüvelykujjkörömnyi pók rohan ki a füléből, mégsem állt bosszút rajta, nem csapta agyon. Ugyanakkor eszébe jutott, hogy 27 nappal korábban látott egy pókot az ágyában. (MTI)

3. kisgé (válaszként erre: 2. - Hoxa)
2006. jan. 12. 12:25
Ma hallottam róla, nem láttam a hírt. Volt egy film, amiben ugyanez volt. Szerintem rohadt megalázó lehet!!!!
2. Hoxa
2006. jan. 11. 18:35

Nemrég láttam a híradó bemutatójában, hogy egy szerencsétlen 250 kilós nőt targoncával mentettek ki a lakásából a tűzoltók, hogy a mentők el tudják vinni :(((

Nagyon sajnálom, hogy a szenvedései mellett még ilyen bulvár hírt faragtak belőle. :(((

1. Hoxa
2006. jan. 11. 18:33
Na legyen egy ilyen topik is. Néha annyira sok véleményem van a napi hírekről, meg a bulvár borzalmakról, hogy jó lenne kiírni itt :)))
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook