Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napi hírek / bulvár pletyi fórum

Napi hírek / bulvár pletyi (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2007. jan. 10. 15:16

Januar 6-an Vancouverben hatos ikrek szulettek. Az elso babat sikerult az anyanak vaginalisan megszulni, januar 5-en este, de a masik otot masnap reggel csaszarmetszessel kellett "megszulni'. A kisbabak sulya 700-800 grammig terjed, es a 25. hetre szulettek. Allapotuk kielegito, kiveve a tudejuket, ezert inkubatorban fogjak tolteni az elkovetkezendo 3 honapot, tobbek kozott, az elso honapban lelegeztetogepen.

Eselyuk a tulelesre 80%, ahogyan ezt a korhaz igazgatoja, Dr. Brian Lupton kifejtette a sajtotajekoztaton.

A szulok neve titokban maradt,(keresukre), csak annyit engedtek az ujsaggal kozolni, hogy mindketten a Jehova Tanui nevu szektanak a tagjai.

Az allami es egyeni segitsegeket udvariasan, de hatarozottan visszautasitottak.


Jan.9/2007

111. gota
2006. dec. 8. 17:41

Hát tényleg soxor eszembe jut mostanában, nem tehetek róla. :)

És mindez az ilyen barmok miatt! Nem tudok rá jobb szót...

110. eee466847e (válaszként erre: 108. - Gota)
2006. dec. 8. 17:33
Ez jó:))))
109. DODICA (válaszként erre: 108. - Gota)
2006. dec. 8. 15:21
Hát, lehet, nem is tévednek majd olyan sokat! :)))
108. gota (válaszként erre: 107. - DODICA)
2006. dec. 8. 15:17

Most gondoljatok bele, hogy az utókor mit fog gondolni rólunk, ha elolvassa ezeket a használati utasításokat! Meg fogják állapítani, hogy emnnyit fejlődtek már hozzánk képest, mert tök hülyék voltunk, és semmit nem tudtunk magunktól...

Mostanában, amikor ilyen dolgokat hallok, állandóan ez jut eszembe. 100 év távlatából tök idiótának fognak minket gondolni! :(

107. DODICA (válaszként erre: 106. - Eee466847e)
2006. dec. 8. 13:35

Nem csak számodra hihetetlen. :(

Bár, ahogy elfigyelem a magyar használati utasításokat, már semmin se lepődöm meg. Kedvencem, mikor azt is leírják, hogy ugyan bontsd ki a játékot, mert a csomagolás nem a játék része. :) Meg az, amikor a hatalmas, egy darabból álló játékra is odaírják, hogy 3 év alatt lenyelhető. :)

106. eee466847e (válaszként erre: 105. - DODICA)
2006. dec. 8. 08:12
Nem hallottam a macskás sztoriról, de jó! Ill. nem jó, de számomra hihetetlen, hogy még pert is nyert a nő!
105. DODICA (válaszként erre: 104. - Fcf0c655e6)
2006. dec. 7. 22:01

Ne húzd fel ennyire magad, ne vedd ennyire a saját lelkedre! nem éri meg.... annyi ilyesmi van, hogy ha mindent felvennénk, hát belebolondulnánk...

Csak nyugtatni akartalak, de teljesen jól értelek. :(( Én is hatása alatt voltam egy-két napig.


Ha már mikró, akkor biztos emlékeztek arra a hírre, ami ugyancsak botrányt kavart Angliában. Egy nő a macskáját akarta megszárítani a mikróban, de persze az állat is belepusztult. Erre a gazdája beperelte a gyártót, hogy a használati utasításban nem volt leírva, hogy ezt így nem lehet. Mit ad isten, még meg is nyerte a pert! Azóta állítólag beleírták ezt is a használatiba.

Tény, hogy a magyar használati utasításokon is szoktam rendesen nevetni....

2006. dec. 7. 21:47

En tudok "jobbat"; a Pillango cimu konyvben olvastam.

Kivinni az oserdobe, leultetni egy fa ala, ejteni nehany vagast rajta,hogy verezzen, es nemsokara jonnek a husevo hangyak, tobb szazezer egyszerre.

Kevesebb, mint egy ora alatt felzabaljak, es neki erezni kell minden harapast, amig az eszet veszti.


Lehet, hogy kisse durva voltam, de mit erdemel az a szemetlada, aki kepes az ujszulott babajat betenni a mikroba?!?

Annyira fel vagyok haborodva, hogy abban remenykedem, ezt a szemetet elitelik 30 evre es valaki akad majd, aki kicsinalja a bortonben!

Na, kiadtam a mergem, habar a tuske megmaradt...


Sziasztok, nem is tudok tovabb dumalni...:((

103. DODICA (válaszként erre: 102. - Fcf0c655e6)
2006. dec. 2. 23:12

Na, idetaláltam végre.:)


Elolvastam. Szinte felfoghatatlan. Emberi ésszel. Merthogy annak a nőnek abból semmi se volt, az tuti.:((((( Nem lehet épelméjű, ha ilyenre képes valaki. Ha mégis, akkor viszont én nem lennék oly jószívű, hogy mikróba teszem. Francokat! Rendes gázsütőt neki! Ne csak belülről égjen!

102. fcf0c655e6 (válaszként erre: 101. - Eee466847e)
2006. dec. 2. 21:26

Az attol fugg, hogy milyen ugyvedet kap...Vannak olyan dorzsolt ugyvedek, akik kepesek kidumalni a krumplit a foldbol.

Dehat nemcsak azokon mulik, a pszihologusok is "sorbanallnak", hogy eldontsek, esznel volt-e, akkor, mikor a babat betette a mikroba.

( velemenyem szerint,esznel )

Megha meg is allapitjak rajta az elmebajt, akkor is szamithat legalabb 20 evre a korhazban,ami meg mindeg jobb, minha szabadlabon lenne.

De, remeljuk a legjobbakat, azt a 30 evet!

Kedvem szerint en is betennem ot a mikroba, hadd tudja meg, milyen erzes, es ha tulelne, akkor rogton utana fel is akasztanam.

Fel vagyok haborodva, mert nekem soha nem lehetett gyerekem, ezeknek a szemeteknek meg van, es raadasul meg is olik oket!


Na, megyek ki levegozni, kisse felfordult a gyomrom...:((((

2006. dec. 2. 19:03
Arra gondoltam, mikor olvastam ezt a borzalmat hogy nap mint nap mennyit aggódunk, izgulunk gyermekeinkét. Anyák sírnak a gyógyíthatatan gyermekeik mellet, mindent elkövetve, reménnyel teli, hátha sikerül meggyógyulniuk. Az ilyen anyák "fordítva vannak bekötve". Remélem, nem állapítják meg róla, hogy elmebeteg, mert akkor nem börtönbe zárjk és talán pár év múlva "gyógyultan" távozhat. Halál az ilyenekre!!
100. Magdala
2006. dec. 2. 15:03
Egyetértek Veletek: én is kipróbáltatnám vele a mikrot!
2006. dec. 2. 14:41

Ez nagyon durva!!!

Én teljesen kész vagyok az ilyen emberektől!!!

Mikor én szültem a kisfiamat akkor is volt egy baba a kórházban, akit otthagytak.

A gyerek nagyon szép , makk egészséges volt.

persze az anyja nem mondott le a gyerekről...

addig meg nem is adhatják oda másnak.

Én is betenném az ilyet oda ahova a gyerekét tette!!!

Mert az ilyen megérdemli!!!

98. fcf0c655e6 (válaszként erre: 96. - Ekka)
2006. dec. 2. 13:02
Igazad van; Elmebeteg az a no, de nem allat. Egy allat nem csinal ilyet a kolykevel,Sot! az allat gyilkolni kepes a kolykeiert, hogy megvedje oket...
97. fcf0c655e6 (válaszként erre: 95. - Pitypang)
2006. dec. 2. 12:58

ha jol tudom, OHIO allamban nincs halalbuntetes, ( sajnos ), es a maximum kiszabhato buntetes gyilkossag eseteben 30 ev. Eleg keves!:((

Viszont abban igazad van, hogy a bortonokben sok esetben kicsinaljak a gyermekgyilkosokat, mert meg a kozonseges gyilkosoknak is sok egy gyermekgyilkossag. ( talan a lelkuk melyen meg maradt egy kis joerzes.)

Remeljuk, ez a no sem fogja meguszni. Mar amennyiben elitelik.

96. Ekka
2006. dec. 1. 12:22

Az ilyen ember több mint elmebeteg!!!!!!!!!!!!!

El nem tudom képzelni, hogy ki az az aberrált aki ilyenre vetemedik... Egyáltalán, hogy fordulhat meg ilyen valaki fejében?!?!?!?!?! Nem találok szavakat!!!!!!!!!


Én nem 30 évet adnék neki, hanem ugyanúgy beültetném egy sütőbe!!!!!!! Elmebeteg állat!!!!

2006. dec. 1. 12:13
Remelem, Ohio allamban van meg halalbuntetes es akkor "megussza" a 30 ev bortont. Bar, azt hallottam, hogy a bortonokben is megvannak a bun-kategoriak es a gyerekgyilkosokat egyszeruen kicsinalja a tobbi rab. Bocs, ezesetben inkabb kapjon bortonbuntetest es valami agressziv anya-allatok karmai koze keruljon.
2006. dec. 1. 11:18

A döbbenettől szóhoz sem jutok. Olvasni is nagyon szörnyű volt Babikitty és Jeannie írását.

Én biztos hogy nem engedném, hogy megússza 30 év börtönnel. Ugyanazt csinálnám az anyával, mint amit ő tett a szegény picike gyermekkel. Csak szép lassan, hogy hagy érezze a tettét.

93. Ancika
2006. dec. 1. 11:10
Iszonyat! Én lassan halálrakínoznám azt a nőt! Betenném a mikróba, vagy elégetném mint régen a boszorkányokat! Vagy életfogytiglan egy kőfejtőbe, vagy szénbányába vele!
2006. dec. 1. 08:31
Csk 30ev borton? 1oriasmikroba bekellene tenni, es lassacskan melegitgetni.Nem ember az ilyen! Sajnos nem messze tolunk a boszniai haboru idejen,sok pl volt erre.Katonak,anya szeme lattara betette mikroba a kicsit,mig fel nem robbant.
2006. dec. 1. 06:07
Hú...hát nem tudom, hogy vagytok vele..de még olvasni is szörnyű..:(((
90. Kathy
2006. dec. 1. 04:58

Ha a gyanu beigazolodik es valoban az anya kovette el ezt a brutalis gyilkossagot, akkor meg is erdemli a 30 ev bortonbuntetest, sot....

Ha valaki ilyen kegyetlensegre kepes a sajat gyermekevel szemben, akkor ahhoz mar nem fer ketseg, hogy meg mit erdemel meg.

2006. dec. 1. 03:12

China Arnold-ot, harom gyermek anyjat, 2005. szeptember 18-an a rendorseg orizetbe vette, Dayton-ban,(OHIO Allam), mivel felmerult a gyanu; az anya vegzett ujszulott babajaval, megpedig az egyik elkepzelhetetlenebb modon; a gyermeket betette a mikrohullamu sutobe tobb mint 10 percre.

Az ujszulott nem elte tul az elvetemult es undorito, embert megszegyenito tettet, es belehalt. Kesobb az anya elszallitotta a babat a korhazba, mondvan, hogy, a babanak semmi baja nem volt elozo este, mikoris a gyermek apjaval kisse kiruccantak a varosba, a babat a babysitterre bizva.

Mivel a mama probalt mindent "rakenni"(bocsi a kifejezesert, de neha keresnem kell a magyar szavakat, 27 ev utan) a babysitterre, a boncolas kimutatta, hogy a gyermek belso "egestol"szarmazo serulestol halt meg.


" Meggyozodtunk arrol, (100 %-ig) a boncoloorvos altal, hogy, a halal oka hypertermia , vagyis a test abnormalisan magas homerseklete okozta a halalt."


Az esetet elkonyveltek, mint gyilkossagot, az anya, 1 millio dollaros ovadek elleneben szabadlabon vedekezik es varja a targyalast, amire, elorelathatolag 2007 elso honapjaiban kerul sor.


China Arnold ugyvedje kijelentette; " ugyfelemnek semmi koze a gyilkossaghoz"

Hat igen, mi mast mondhatott volna?


Ha a gyilkossagban bunosnek talaljak, es elitelik,az OHIO-i torvenyek szerint tobb, mint 30 evre szamithat a bortonben.


Associated Press/2006.november 28./ Eva E./M35

2006. nov. 19. 07:50

Anorexiában meghalt a 21 éves világhírű modell.



Anorexiában - kóros lesoványodásban - meghalt Ana Carolina Reston, a nemzetközileg is sikeres brazil fotómodell, aki 174 centiméter magas volt és utolsó napjaiban mindössze 40 kilót nyomott - jelentette a dpa német hírügynökség.


Carolina 21 éves volt, és 40 kilóra lefogyott...

A 21 éves korában elhunyt modell olyan jelentős cégeknek is dolgozott, mint a Ford, az Elite és a L'Equipe, és keresett volt Európában, Japánban és Mexikóban is. Tizenhárom éves korában állt először a kamerák elé, miután szülővárosában, a Sao Paolo tartományban fekvő Jundiaiban felfedezték egy szépségversenyen. "Utoljára egy Armani-katalógushoz készítettek vele felvételeket, mikor az európai képviselőnk felhívott, hogy Carolina olyan sovány, hogy vissza kell hoznunk Braziliába" - mondta Lica Kohlrausch, a L'Equipe főnöke. "Soha nem akartam túl sovány lányokat a bemutatóimon"- hangsúlyozta Giorgio Armani egy felvilágosító kampányt kommentálva, amelyet az olasz kormány indított az egyre jobban elharapódzó soványság-kultusz ellen. Carolinát október 25-én szállították kórházba, éppen egy nappal azelőtt, hogy visszaindult volna Európába. Az anorexia tüneteként jelentkező májelégtelenséget állapítottak meg nála. Állapota gyorsan romlott, több gyulladás és légzési nehézség kínozta halála előtt a fiatal lányt. A modellekre szakosodott pszichiáter, Maria Beatriz szerint az anorexiás lányok többségében erős szégyenérzet alakul ki és senkit nem bírnak beavatni gyötrelmeikbe, betegségtudatuk azonban mégsincs.

Gisse Strauss, Carolina unokatestvére elmondta, hogy Carolina szinte csak almát és paradicsomot evett, , és evés után "mindig elrohant a fürdőszobába, és mindig veszekedett velünk, amikor megpróbáltuk rávenni, hogy kicsit többet egyen." "Főleg engem akart támogatni, ezért dolgozott" - mesélte az elhunyt modell anyja, a szegény családból származó, és Carolina Altzheimer-kóros nagyapjáról is gondoskodó Miriam. Szeptember közepén nagy nemzetközi feltűnést keltett, hogy az anorexia elleni harc jegyében öt modellt zártak ki a Pasarela Cibeles elnevezésű, hétfőn kezdődő madridi divatbemutatóról. Az esemény egyik támogatója, a madridi önkormányzat - azokat a lányokat zárta ki, akiknek testtömeg-indexe az Egészségügyi Világszervezet által ajánlott - 18 alatt volt. A súly és a magasság és a súly arányából meghatározott érték 175 centiméteres magasságnál 56 kilogrammos testsúlyt jelent.


Forrás: Starsonb.13.hu

87. 4726e582cf (válaszként erre: 85. - Ringolina)
2006. okt. 30. 15:54
Az semmi, de volt rá pénze, börtönből kijövetel után. Nem akarom bántani, de figyeljétek meg, már most is Ő folyik a csapból is, majd nem sokára kiad egy könyvet, majd egy új albumot...
86. ringolina (válaszként erre: 81. - F772199837)
2006. okt. 30. 15:53
A tegnapi Magellán szerint óriási érdektelenségbe fulladt a nagy rongyrázás. Remélem a megmaradt tömérdek kaját a szegények és szegény romák között osztották széjjel.
85. ringolina (válaszként erre: 80. - Vica26)
2006. okt. 30. 15:52
ÉS MEGMÜTETTE A MELLÉT. óriási hir...
84. 7130b15964 (válaszként erre: 76. - Titanilla)
2006. okt. 30. 15:11
Közelítsük meg ezt a hírt pozitívan: Azért tök rendes tőle, hogy feltételezi rólunk, hogy mi is tudunk franciául:)))
83. eee466847e (válaszként erre: 82. - Bettibaba)
2006. okt. 30. 15:02
Volt szerencsém élőben látni többször is Szegeden is és máshol. Életre szóló élmény volt. Hegedűs a hátetőn-ben egyedülálló. Őszintén sajnálom én is.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook