Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napi hírek / bulvár pletyi fórum

Napi hírek / bulvár pletyi (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
52. chewy (válaszként erre: 49. - Hoxa)
2006. febr. 23. 17:00
Hat nem annyira tartozik a topic cimhez,hanem a hamburgerre reagalnek.A gyermekeim iskolajaban (nyugati part USA)a kovetkezo valasztasi lehetoseg van,minden nap az ebednel(a gyerek valaszt)hamburger,pizza,buritos,spagetti,hot dog .A multkor a harmadikos gyerekem egy hetig pizzat evett.Azt mondja van ugyan salata ,de azt a tanarok valasztjak.Most jott egy korlevel,hogy bizonyos eteleket talan lecserelnenek.Kezdenek rajonni?Az osztalyban amugy csoki,suti,nyaloka,cukorka...korlatlan mennyisegben.En itthon nagy reformokat hoztam ugyan,de a sracok delutan 3-ig suliban vannak.Es igen tulsulyosak errefele az emberek.A gyerekek is.
51. aed3e137e4 (válaszként erre: 49. - Hoxa)
2006. febr. 23. 15:16
Talán az amcsiknak a hamburgerre is rá kellene írni apró betűvel a lényeget, hogy aztán ne tudjanak pereskedni :PPPPP
2006. febr. 23. 15:14

Meghalt a legendás szexológus, akinek levelező rovatán felnőttem (Ifjúsági Magazin)..


Elhunyt Veres Pál aranytollas újságíró, akit a magyar közvélemény elsősorban sajátos humorú szexológusként ismert - olvasható a Figyelőneten. Veres Pált szerdán hajnalban érte a halál, nyolcvannyolc éves volt – tájékoztatta a Magyar Újságírók Országos Szövetsége az MTI-t. Veres Pál hírlapírói tevékenysége még a harmincas években kezdődött, fényképészként – olvasható a közlésben. Orvosi diplomáját már felnőttként szerezte meg, amellyel zsebében is zsurnalisztának tartotta magát, így történhetett, hogy a Magyar Ifjúság egyik alapító tagjaként „Az orvos válaszol" rovat megindításával páratlan népszerűségre tett szert. A KISZ KB lapja nem kis részben neki köszönhette népszerűségét. A KISZ-lap megszűnése után az Ifjúsági Magazin hasábjain folytatta a rá jellemző humorral megfogalmazott válaszok publikálását. A Magyar Újságírók Országos Szövetsége, melynek 1947 óta tagja volt, 1987-ben Aranytollal tüntette ki. (fn.hu)

49. Hoxa
2006. febr. 22. 22:05

Magadnak hízol, ne mást okolj!


Az amerikai képviselőház úgy szavazott, hogy a gyorsétkező cégek nem perelhetők azért, mert bárki is elhízott az ott kapható ennivalóktól.


Az egyik képviselő úgy fogalmazott, hogy „saját egyéni ízlése és életmódja miatt senki sem perelhet másokat".


A törvény, mely máris a „sajtburger paragrafus" nevet kapta, megakadályozza, hogy perek ezrei induljanak sok tízezer gyerek elhízásáért, mert a McDonalds kosztján él – mértéktelenül. A képviselőház jogi bizottságának elnöke úgy nyilatkozott, hogy az ilyesféle ügyek azzal a veszéllyel fenyegetnek, hogy az étteremláncok állandóan a perelhetőség veszélyében dolgoznak, ami valamennyi, mintegy 12 millió alkalmazottjukat érinti, és előbb-utóbb az árakat is megemelné.


A jelenlegi statisztikák szerint az amerikai felnőttek kétharmada túlsúlyos, csaknem egyharmada pedig kövérnek számít és a súlytöbblet a gyerekek és a tizenévesek körében az utolsó három évtizedben megkettőzödőtt. Az új rendelkezés viszont megelőzné, hogy bármelyik élelmiszer előállító cég vagy étterem perelhető legyen azért, mert valaki meghízik. „Ezek a perek nevetségesek volnának, ha nem lennének olyan veszélyesek" – mondta a jogi bizottság elnöke.


A már eddig benyújtott ilyen pereket a bíróságok általában elutasították, bár New Yorkban volt egy olyan ítélet, mely a McDonalds étteremet elmarasztalta, azonban a végleges döntés még mindig függőben van. Sokan mondják, hogy azzal volna helyesebb az amerikai lakosságot is felelőssé tenni saját étkezéséért, életviteléért, hogy az étlapon fel kellene tüntetni az ételek összetételét és kalóriatartalmát, ahogy az áruházakban forgalomba hozott élelmiszereken ez már jó ideje kötelező.


(Forrás: ACC Heart Health News, 2005. október 21)

48. Hoxa
2006. febr. 2. 09:56

Világgazdaság Online:


Információk szerint a Pannon GSM Rt. név- és arculatváltásra készül. A társaság kommunikációs igazgatója, Somlyai Dóra lapunk ezzel kapcsolatos kérdésére egyelőre csak annyit árult el, hogy a magyar mobilpiac második legnagyobb szolgáltatója valóban fontos bejelentés előtt áll. Ennek időpontja is titkos, de más forrásokból származó információink szerint a lépésre néhány héten belül sor kerül, várhatóan még februárban.

47. Hoxa
2006. jan. 26. 10:15
Mire egy ilyen végigfut, az évekbe telik. Múltkor is volt valami hosszabb adásszünet, kb. 2-3 évvel ezelőtti műsorért... azt hiszem Mónika show, vagy valami hasonló váltotta ki. Nem hiszem hogy ez nagy érvágás és semmi sem változik.
46. molntak (válaszként erre: 45. - A77)
2006. jan. 25. 12:17
hát ezaz komolyan meg kellene őket büntetni, hogy eszükbe se jusson ilyet csinálni mégegyszer.
45. A77 (válaszként erre: 43. - Molntak)
2006. jan. 25. 11:49
Kis szünet, enyhe pénzbírság. Mármint nekik enyhe, nekünk azért komoly összegnek hangozhat 1-2 büntetés, de ők zsebből fizetik.
44. molntak (válaszként erre: 43. - Molntak)
2006. jan. 25. 11:41
mármint a bejelentéssel
43. molntak (válaszként erre: 41. - A77)
2006. jan. 25. 11:41

Igen igen ezek jók:)

ÉS ugyan mit érnék el vele?? 2 perc adásszünetet??

42. A77 (válaszként erre: 40. - A77)
2006. jan. 25. 11:38

és a formanyomtatvány:


[link]

41. A77 (válaszként erre: 39. - Molntak)
2006. jan. 25. 11:33
Lolka és Bolka, Kockásfülü nyúl :))
40. A77 (válaszként erre: 30. - Molntak)
2006. jan. 25. 11:32

Van panasziroda.


ORTT Panasziroda

1088 Budapest, Reviczky u. 5.

Tel.: 429-8600, 267-2590

Fax: 429-8775


Írásban kell benyújtani a panaszt, és elég 1 embertől is, hogy felülvizsgálják az esetet. :)

39. molntak (válaszként erre: 38. - Hoxa)
2006. jan. 25. 11:19

igen maradnak a "régi" klasszikus mesék (cenzurázva) vuk, mátyás király, micimackó, varázsceruza...

Én már gyűjtöm őket

38. Hoxa (válaszként erre: 37. - Bige)
2006. jan. 25. 11:15

Komoly? :))))))


Mondjuk nemrég röhögtem a magyar népmesék egyik részén, mert a királylánynak olyan melle és olyan ruhája volt, hogy a mellbimbója félig kilógott. Akkor azért kicsit elgondolkodtam. Na nem baj, marad a Mazsola és Tádé, meg a kisvakond.

37. bige (válaszként erre: 35. - Hoxa)
2006. jan. 25. 10:00

azért azokat is szűrd meg!

én 14!!! évvel ezelőtt nem győztem takargatni a tv-t a lányom elől, amikor arról szólt a mese, hogy a maci reggel felébredt és felállt a fügyije!!!

36. Hoxa
2006. jan. 25. 09:56
Ja és új hírem van Anettkáról, ma reggel nyilatkozott, hogy 4 hetes a bébi. Hát úgy látszik nem babonás.
35. Hoxa (válaszként erre: 29. - 549be03e80)
2006. jan. 25. 09:53

Big Brother fürdőszobás képek? Bruhhahhaa, nálunk élőben dugtak (már bocsánat) :))))))


De tényleg felháborító, hogy este 7 körül beindul a fókusz meg az aktív és tele van mellekkel. Megértem Molntakot. És azt is meg kell gondolni, milyen mese elé ülteted a gyereket, mert amik mostanában mennek, azok akció és horrorfilmek rajzfilmnek álcázva. Néha a minimaxon vannak régi mesefilmek, de a többi... Azt hiszem elkezdem gyűjteni dvd-n a régi meséket, hogy mire Benji akkora lesz, nézhessen valamit...

34. kisgé (válaszként erre: 29. - 549be03e80)
2006. jan. 25. 09:37
Nálatok vannak jogok, nálunk most jöttek rá, hogy mindent a szexszel lehet eladni és ezt nyomják a tv-ben, ha tetszik, ha nem. Persze, akinek nem tetszik, az prüd, akinek tetszik, gátlástalan és züllött....
33. bige (válaszként erre: 24. - A77)
2006. jan. 25. 09:36
vele örülök a felfedezésnek:-)
32. kisgé (válaszként erre: 27. - 53658d2215)
2006. jan. 25. 09:35
Ja, tuti, hogy nem szül, mert megnyúlna a bőre, lógna a szilikonos melle és különben is húzná a bevarrt haját az az átkozott poronty!:)))
31. kisgé (válaszként erre: 24. - A77)
2006. jan. 25. 09:32
És randa is mint a bűn!:)
30. molntak (válaszként erre: 29. - 549be03e80)
2006. jan. 25. 08:52

Meztelen kép a fürdőből??? Itthon én már lassan örülnék, ha csak ennyit látnék.

Irodánk az nincs de van büntetés a tvk nek ami párperc adásszünet röhej:(

Én tutira cenzurázni fogom mit nézhet a gyerek

29. 549be03e80 (válaszként erre: 28. - Molntak)
2006. jan. 25. 08:11

Otthon nics ilyen panasziroda szeruseg a musorokat illetoen? Itt allandoan megy a reklam, ha valami kifogasunk van a tartammal, vagy idovel kapcsolatban irjunk, es majd valtoztatnak.Es tenyleg , amikor a

Big Brother volt, sok meztelenkedo kep volt benne a furdobol este9kor.Miutan nagy volt a felhaborodas attetek a musort ejjel1/ 11-re/:-)

28. molntak (válaszként erre: 27. - 53658d2215)
2006. jan. 24. 14:05
Én inkább magamat és a saját gyerekemet sajnálom, hogy 5-6 órakkor délután majd nem kapcsolhatom be a tévét, mert nemtudok a mesecsatornán kívül olyan adóra kapcsolni, ahol nem vetkőzik éppen valaki.Miért nem lehet ezeket estére tenni??
27. 53658d2215 (válaszként erre: 25. - Hoxa)
2006. jan. 24. 14:00

Én igazából csak az ilyen "médiaszemélyiségek" (mint Anettka is) meglévő és leendő gyerekeit sajnálom... Vajon milyen értékrendet kapnak?


Isten mentsen attól, hogy Annácska még majd szüljön is :) Bár, akinek ennyire a teste a lényeg, az nem biztos, hogy bevállal egy terhességet. Még szerencse :)

26. molntak (válaszként erre: 24. - A77)
2006. jan. 24. 13:52

Te jó ég!!!!!

Remélem ezek a nők nem fekszenek ki maguknak egy orvosi diplomát, mert akkor nem merek majd orvoshoz menni.

Majd a médiában megtalálják a munkájukat mint a tehetséges ház és villalakók.

Sajnos ezeknek a nőknek egyike sem lesz dr Sütő Enikő. Ez a világ már nem az a világ.

25. Hoxa (válaszként erre: 17. - Aed3e137e4)
2006. jan. 24. 13:34

Szerintetek Anettka kismamaként is félmeztelenül fog ülni a fotelben?


Annácska és a buzera témában egyetértek. Láttam a micimackósat, az tényleg nagyon jó volt, feldobta a műsort, meg amit a Klaudiával bepróbálkozott, az is. Amúgy lapos a buzera.

24. A77
2006. jan. 24. 13:16

[link]


Annyi esze van, mint egy szánkónak kb. :))

23. kisgé (válaszként erre: 21. - 33e0394ae2)
2006. jan. 24. 12:45
Hú, ez a második volt a 2005-ös playmate választáson, egy buta szőke. Mondjuk alakra oké, de a feje is buta és a csaj is nagyon buta. Cikkeztwek róla, hogy havi 1,5 millából néz ki úgy, ahogy, de hát szarul.Nem tudom, keress rá, Kelem Annának hívják.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook