Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Napi 1200 kcal, nektek milyen egy napi menütök? fórum

Napi 1200 kcal, nektek milyen egy napi menütök? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
59. corby
2010. ápr. 1. 21:41

ESC

Bele olvasgattam a naplódba,hát vannak közös vonásaink...:)

58. corby (válaszként erre: 56. - Iviiiiii)
2010. ápr. 1. 21:35

Hű,de ügyi vagy!!Futó verseny???

Én próbálgattam a nyári rucikat,és nagy örömöm van.Ugyanis a 4 évvel ezelőtti mini szoknya kényelmesen rámjön.Most nincs egy göncöm,mert minden nagy.De addig míg el nem érem a célom,nem is veszek semmit.Ja és az áhított rózsaszín nadrág,amibe bele akartam fogyni jó rám.EL sem hiszem.

Ja és ami még jó,hogy nem fájnak a viszereim.És sokan megjegyzik hogy hogy lefogytam.Tök jó érzés,sosem voltam ennyire kitartó,sosem fogytam ennyit mint most.

57. corby (válaszként erre: 54. - 874eb11dfd)
2010. ápr. 1. 21:31

Keveset az oké,de az édesség...

De kitartó vagyok nem engedek a kísértésnek,mindeből fogok enni de csak kicsit.:)

Mi is szoktunk az anyóséknál enni,sőt van hogy később mint 18-óra,de csak mértékkel szoktam ha úgy adódik.

Én őszintén szólva legalább 1 hónapja nem csináltam semmit.AZt nem mondom hogy nincs rá időm,mert ha az ember akar akkor talál időt arra hogy tornázzon.De nem bírom magam rávenni,inkább kitalálok valamit hogy most mosogatok,vagy egyéb házimunkát kell csinálnom.

Ha mégis tornázom,akkor szoktam 20 percet hullahoppkarikázni,felülést és,lábemelgetést szoktam csinálni.

Te mennyit fogytál mennyi idő alatt?

56. Iviiiiii (válaszként erre: 53. - 874eb11dfd)
2010. ápr. 1. 12:07
Én az utóbbi három hétben nem ,mert nem volt időm, amúgy igen. És beneveztem egy futóversenyre is :) Nekem otthon nem megy, mindenképp el kell mennem konditerembe, vagy futópályára.
55. Iviiiiii (válaszként erre: 52. - Corby)
2010. ápr. 1. 12:06
a húsvét a legjobb ünnep! a sonka, a tojás a zöldség, egyik se hízlal. a sütik meg... az minden napi probléma :) A nagyik ráadásul azt szeretik látni, ha az unoka jó sokat eszik :S
54. 874eb11dfd (válaszként erre: 52. - Corby)
2010. ápr. 1. 11:40

egyél sokkal kevesebbet, mint amennyit ennél :)

Én is ettem anyóséknál, ők ugye este is eszik a sült szalonnát, aminek persze ki tud ellenállni?? :D Én is ettem este 8-kor, de jóóóval kevesebbet, és a hasam mégis szépen lejebb ment :) De én itthon még edzek is, nem kell nagyra gondolni, csak haserősítés súlyzóval, és kész :)

2010. ápr. 1. 11:38
tornáztok a fogyáshoz?:)
52. corby
2010. ápr. 1. 11:35
Hú én ma nem mértem,csak hétfőn de akkor 64 voltam.Jajj mi lessz húsvétkor????Már előre félek,mert nagyimhoz megyünk első napján és ő nagyon jóóóóóóóóóóóól főz!!!
2010. márc. 31. 19:36
Neked mennyi?
50. Iviiiiii (válaszként erre: 49. - Corby)
2010. márc. 31. 19:35
63,8kg!! Olyan jó :) Ez volt ma reggel, tegnap előtt pedig 64,6, mint múlthéten. Lehet valami ebben a rendelt kajában. Nem is értem.
49. corby
2010. márc. 31. 14:10
Hogy állsz?
2010. márc. 28. 11:15
Ügyes vagy! Gratulálok. Én ma nem mertem mérlegre állni, mert még vacsira is gulyáslevest ettem:) Nálunk annyi édesség meg chips van itthon.. teljesen immunis vagyok rá. Ráadásul a szobám ajtaja elött van a "kincsesszekrény" és mindig hallom ahogy a többiek rájárnak:) eleinte zavart, már nem. Tudom, hogy énis ehetek édességet, csak másmilyet. Tegnap is ettem palacsintát, amit félig lisztből félig korpából csináltam.
47. corby
2010. márc. 28. 10:20
Hmmm,gulyás leves jól hangzik!!Nyami.Én is csak úgy eszem,főleg édeséget.NEhéz megállni,ezért nincs itthon semmi rágcsi álltalában.Mondjuk most pont keksz van itthon,de szerencsére azért pont nem vagyok oda ugyhogy nem izgatja a fantáziámat.MA megméretkőztem,63,9.A rakott krumpli után már csak egy fél kiflit ettem,és még kb nem értem el az 1200 kcal.
46. Iviiiiii (válaszként erre: 45. - Corby)
2010. márc. 27. 16:18
Jól hangzik! Majd kipróbálom, szeretem a káposztát. Krumplit én is szoktam enni, azzal nincs baj :) Pl. ma gulyáslevest ettem. Most nem számolok kalóriákat, a gastroyal miatt, mert úgy sem tudnám. Viszont beállt a "nyári táplálkozási szokásom" ami azt jelenti, hogy délelött eszem, délután meg egyátalán nem vagyok éhes, max. egy gombóc fagyival vagy gyümölccsel is jóllakom. A baj az ha nem az éhség miatt eszem, hanem csak úgy :S
45. corby
2010. márc. 27. 11:57

Szia!


A káposztát megpároltam egy kevés olajon,majd gépsonkába töltöttem,tűzálló tálba raktam.Leönöttem én mondjuk joghurtal(amugy tejfölt ír)megszórtam sajttal és be a sütőbe.És csak 231 kcal egy adag.( szelet sonka,és 5 dkg savanyú kápi)És persze ha csinálsz hozzá egy kis köretet,akkor még laktatóbb.

Mérleget vadászom,csak épp nincs,mert cora pontra akarok eggyett kiváltani,de nincs készleten.A jövőhétre igérték,ugyhogy ha addig nem érkezik akkor veszek eggyett,mert így més egy sütit sem tudok sütni.Addig kb méregetek......

Ma rakott krumplit ettem...:sHogy a mérleg mit fog mutatni?????Bár nem faltam tele magam,kb olyan 500 kcal volt,ughogy lightos vacsi lessz ma.

44. Iviiiiii (válaszként erre: 41. - Corby)
2010. márc. 25. 13:42
Káposztával töltött sonka? Jól hangzik, hogy csináltad? Ha semmilyen mérleged nincs akkor vásárláskor mérj le mindent a zöldségosztályon lévő mérleggel:) És vegyél mindenből egy adagot:) jobb ötletem nincs:)
43. Iviiiiii (válaszként erre: 42. - D0b7178f40)
2010. márc. 25. 13:40
szia! persze,hogy szállítanak. Ugyan oda ahova a gastroyal is. de ha megmondod hol laksz megnézem neked.
42. d0b7178f40 (válaszként erre: 40. - Iviiiiii)
2010. márc. 25. 12:32

azt meg tudnád mondani, hogy vidékre is szállítanak?Mert nem pesti vagyok.És érdekelne.

köszi

41. corby
2010. márc. 25. 12:24

Sajna nincs babamérlegem sem.:s

Jól hangzik a vacsi.

Én ma ebédre káposztával töltött sonkát ettem.Finom volt,és jól is laktam.

2010. márc. 25. 09:37
Szia! Ma reggel 64,6 kg voltam:) Ez azt jelenti, hogy tényleg fogyasztanak ezek a kaják.
39. Iviiiiii (válaszként erre: 38. - Corby)
2010. márc. 24. 19:06
Szia! Vacsira kijevi csirkét ettem gastroyal salátával. Nagyon finom volt! De tényleg! Ebből most nem hiányzott fűszer, a többiből igen. A túrórudi meg túl van fűszerezve:) Mndjuk érthető, hogy nem tesznek annyi fűszert, sok-sok ember izlésének kell megfelelniük. Nagyon szeretem a Norbi pudingot, csak annyira kicsi:) Inkább főzni szoktam magamnak, abból négy adag lesz kb ugyanannyi pénzért. Nincsen babamérlegetek, amin tudnál mérni?:):)
38. corby
2010. márc. 24. 14:06

Megnéztem a sima páriszit,ami 10 dkg 212 kcal.

Iviiii:kitartás!Nem elég fűszeresek egyébként?

ÉN ma még mindig a húslevest ettem,meg ettem egy lekváros kiflit,és egy norbi pudingot.Már csak vacsinzni fogok,azt is sztem shaket,mert mire hazaérünk kb 18 óra lessz,akko meg nem szeretnék nagy kajálásba belefogni.

Egyébként én is úgy szoktam kiszámolni hogy mennyi kalória van egy szeletbe ahogy te.Most elég nehhéz helyzetbe vagyok,mert elromlott a mérlegem.:s

37. corby (válaszként erre: 36. - Bccd2eabd4)
2010. márc. 24. 14:01

Enikő szia!



Az én táblázatom szerint 10 dkg töltött paprika 130 kcal.

36. bccd2eabd4 (válaszként erre: 34. - Iviiiiii)
2010. márc. 24. 12:18
Oké. Köszönöm:)
35. Iviiiiii (válaszként erre: 32. - Corby)
2010. márc. 24. 11:52

Megettem ezt: ZSÍRÉGETŐ palacsinta mexikói fűszerezésű hússal göngyölve, tabasco szósz

Nem volt rossz. Nem életem legjobb kajája de nem rossz:) darálthusos palacsinta valamilyen szósszal leöntve. a palacsinta kicsit málós volt, meg azt hittem csipősebb lesz az egész.

34. Iviiiiii (válaszként erre: 33. - Bccd2eabd4)
2010. márc. 24. 11:19
Szia! Egy szelet sonka 34,5 kcal, egy szelet sajtos párizsi 21,5. a Simát sajnos nemtudom, vannak honlapok tápanyagtáblázattal. Én ezeket ugy számoltam ki, hogy megszámoltam hány szelet van a csomagban, és hogy az összesen hány g:) Ha főtt kaját eszem, akkor nézek itt a hoxán olyan receptet aminek ki van számolva a kcal tartalma. Vagy beírom a google-ba. Bocs, a töltött paprikát én nem szeretem, ezért nemtudom. Mérd le hány g amit megeszel.
2010. márc. 24. 10:54

Bocsi , nemtom hova irjam csak azt szeretném kérdezni , hogy pl:

1 szelet sonka , pärizsi mennyi kalóriät tartalmazz? Azt hogy szämoljam ki? Még kezdö vok én is ezt csinälom.


Na meg ha eszek egy tänyér pl töltöt paprikät ( az ugye 723 kcl) akkor abba a tänyérba mennyi lehet?:D:D mondjuk egy két paprika meg lé? huhhhh :)

32. corby
2010. márc. 24. 10:37
ÓÓÓ hát kíváncsi vagyok a többire.
31. Iviiiiii (válaszként erre: 30. - Corby)
2010. márc. 24. 10:04
megettem a "zsírégető hot-dog"- ot. A Kifli amibe tették nem rossz, de a virslinek se íze se bűze nem volt. És a zöldségeknek sem. Remélem nem minden kaja ilyen :)
30. corby
2010. márc. 24. 09:43
Jól hangzik,biztos finom lehet.Ez olyan mint a könyvem amibe szintén nincs leírva mibe mennyi kalória van.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook