Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Napi 1200 kcal, nektek milyen egy napi menütök? fórum

Napi 1200 kcal, nektek milyen egy napi menütök? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2010. ápr. 24. 15:14
Én két almát ettem, meg egy banánt délelőtt. Ebédre zöldséges chilit, én vaníliapudingot. Délután meg kenyérben sült sonkát fogok enni, két részletben. Próbálok rászokni a testkontrollra.
2010. ápr. 24. 14:51

sziasztok


Helyzet változatlan.

mai kaja:2 gombóc fagyi

És ebédre sali(sajt,jégsali,paradicsom,retek,paprika,újhagyma,pépa,uborka)

hozzá grillcsirkéból eegy kis melle és szárnya

két eper


vacsira is eper lesz.

szerintem ez bőven benne van még a megengedett mennyiségben.

Nálatok mi volt a mai menü??

117. corby
2010. ápr. 23. 20:55
Nálam még nem ért vége a pechsorozat,majd holnap írok.
2010. ápr. 23. 16:24
Na mi a helyzet lányok? Mindenki eltűnt? Remélem azért egyszer csak visszajöttök, valami jó hírrel. Én fogytam 40 dekát! :)
115. Iviiiiii (válaszként erre: 114. - Corby)
2010. ápr. 22. 14:59
Jajj :S Rosszul hangzik. Abszolút megérdemled a csokit! De komolyan :(
114. corby
2010. ápr. 22. 11:59

Na hát én ma bűnöztem!!Elég szarul indult a napom(már bocs a kefejezésért)Először is egész éjszaka járkáltam felváltva a gyerekekhez,mert egyik sem aldut rendesen.Reggel fél 5kor a kisebbik fellkellt,majd nagy nehezen vissza aludt,de fél 7kor üvölktve kellt,ami nem volt valami kellemes.Közben a nagy is fellkelt és ő is nyűgös volt,nyígott.Nagy nehezen eljutottunk az oviba,de ott is olyan nyögvenyelősen indult mindnen.Hazafelé beugorttam a dm-be pelenkát venni,és persze hogy most kell akciózni mindent mikor nincs pénzem(bezárják a boltot 21%-os kedvezmény van)AZtán nagy nehzen hazaérek,és ekkor kaptam idegbajt,ugyanis az ajtó nem nyílt.A felső zár nyelve kiakadt.Férjem nem tud hazajönni,nem tud mit csinálni.Ütögetem az ajtó stb..Persze nem voltam melegen felöltözve,majd szétfagytam.Apóst felhívom nem-e tudna ő munkából hazajönni és segítni.Nem mert ő most Egerbe van.Fa...a,már sírógörcsöt kaptam,hogy most mit csináljak étlen szomjan a gyerek a hidegbe.Mert hogy én az hagyán...

NA közbe após beszélt kolllégáival,aik egy órán belül jöttek és végre befeszítették az ajtót.És és persze meg is jött....Ugyhogy ma csak csokit ettem!!!

113. bccd2eabd4 (válaszként erre: 112. - Iviiiiii)
2010. ápr. 22. 07:23

Igen igazad van köszi:)

Ja szerintem is.

2010. ápr. 21. 16:47
Enikő, szerintem a centik, és a ruhaméret fontosabb a súlynál. Elvégre sokkal többet néznek meg mint ahányan emelgetnek :)
2010. ápr. 21. 16:29

Üdv mindenkinek.

Szal én is napi 1200-as diétät csinälom és néha megy néha ätesek 1400-ra. Tornäzok is néha csak sokszor lemegy a kedvem. Meg ugy vettem észre h mär ment le h v.mivel nem vok olyan mint az elött. De a mérleg ugyananyit mutatt. Szal nemtom. De a nadrägom is mär lötyög rajtam de az elött meg alig jött räm meg nagyon tapadt. Szal nemtom..... :S

De nemsokära itt a nyäär és eléggé elment a kedvem mindentöl.

Remélem mindenkinek ok a diéta és sikeeresen fogy.

2010. ápr. 21. 16:00
gratulálok! Én nem fogyok :( még mindig 63,5. de rájöttem miért: nem nézek már ki annyira rémisztően, és minden ismerős dicsér, így nem érzek bűntudatot ha csalok :(
2010. ápr. 21. 08:46

lányok vasárnap még 85,1 voltam most ma reggel 84,5,de jóóóó

ti hogy vagytok??

108. Iviiiiii (válaszként erre: 107. - Danika2010)
2010. ápr. 20. 21:07
Mert a szervezeted átállt ősember módra. Próbált 2 óránként enni valamit. Egy harapás alma is megteszi. Így át tudod verni a szervezeted és nem lassul le az alapanyagcseréd.
107. danika2010 (válaszként erre: 106. - Iviiiiii)
2010. ápr. 20. 18:43
Keveset eszek és mégsem fogyok:(
2010. ápr. 20. 18:20

A fagyi nem hízlal! Persze csak ha gyümölcsfagyit eszel. Legalábbis én így tudom. A magyarázat pedig az, hogy a szervezeted előszőr felmelegíti a fagyit és utána emészti meg, ezzel pedig ugyanannyi energiát eléget, mint amennyi benne van a fagyiban.

Ha kevésbé hízlaló kajákat ennél, akkor ehetnél többet is. Elég lelombozó, hogy ilyen keveset eszel :( A 2 liter vízhez gratulálok:)

2010. ápr. 20. 18:18
Ja és egy gombós fagyi:(((((
2010. ápr. 20. 18:17

Sziasztok !

Csak gyorsan benézek,mert ezer a dolgom:(

Napi evészetem:

-1 fornettis kakaós csiga

-1 rántott karfiol,1 rántott máj,kevés főtt krumpli

2 l víz


Ez jó?

2010. ápr. 20. 17:34
Tegnap kb 1400kcalt ettem, ami annyira nem sok sztem, hogy hízzak... És a vasárnapi gyümölcs nap sem látszik. :8 :( Most lúgosítok, épp zöldségpörköltet eszem :D És finom. Tejszínhabot én is szoktam tenni a kávémra, de diétásat. Mondjuk így is 266kcal/100g :S
102. corby (válaszként erre: 98. - Danika2010)
2010. ápr. 20. 14:27
cukor helyett édesítő,hát a tejszínhab....én elhagynám.:)
101. corby (válaszként erre: 96. - Iviiiiii)
2010. ápr. 20. 14:26

Sziasztok!


AKkor én ma jó sok kalóriát elégettem,mert reggel fél 8-tól úton vagyunk,gyalog!!!Hetente legalább egyszer a barátnőmmel elsétálunk a városba gyalog.Most értünk haza egy órája.Én ilyenkor előtte eszek,de lehet apróságokat vinni magaddal,és nem kívánod meg a fornettis sütit,amit én is imádok.Pl:egy müzli szelet,korpovit keksz....

Ivíííí,nagy gratula!!!!Nekem is megállt a 63-64 között mozgok,de lejjebb nem megy.

2010. ápr. 20. 12:05

Danika, vigyél magaddal diétás kenyérből készült szendvicset:) Vagy abonetett, puffasztott búzát, joghurtot (ivósat), bébikaját :) 2 óra séta jól hangzik, kb 500kcal-t is elégethetsz! :)

Zsanetta, a te döntésed, hogy szeded-e én csak leírtam a mi tapasztalatunkat.

Tegnap szerintem jó sok kalóriát ehettem, 63,4kg vagyok :( Nekem akar innen elmozdulni...

99. Zsanetta (válaszként erre: 96. - Iviiiiii)
2010. ápr. 20. 09:40

szia


köszi a tanácsot,nekem első nap volt hányingerem és hasmenésem töle azóta nincs,de nemsoká emelnem kell az adagot,majd 2 hétre megint.

muszály szedvem az inzulinom 140 fölötti és az már baj,tudod ettől nem sikerülhet a baba.

én szedni szeretném terhesség alatt is az elsö idökben tuti mert vetéléswt okoz ha nem.

és ha már terhes leszek vére szeretném kihordani.

ja és a babára kárositó hatását nem ismerik.

többen szedték alatta.



nagyon ügyes vagy.

gratula.

én nem tudnám megcsinálni és olyan puhány lettem hogy olyan hamar elfáradok. nagyon:(

2010. ápr. 20. 08:22

Sziasztok!

Azt hiszem a kávét nem 4 cukorral kéne innom és a tejszínhabot is el kéne hagynom róla.

Azt nem tudom,hogy ma mit fogok enni,mert viszem Danit oltásra és mivel buszra nem akarok vele felszállni,ezért gyalog tesszük meg az utat:oda-vissza cirka 2 óra séta.Vizet viszek magamnak.Csak nehogy elcsábuljak fornetti-s sütire.Megenném én az almát is helyette,csak az első fogam gyökérkezelése nem sikerült és húzásra-pótlásra vár(csak pénz kéne hozzá:)és ezért nem tudok harapni:D

2010. ápr. 19. 22:11
Jujj a legfontosabbat nem is írtam! Tegnap volt a futóverseny, 3,3 km. És sikerült, végig futottunk, 25 perc alatt a végére is értünk. Azt hittem megdöglök, magamon kívül voltam, csak ment a lábad én meg mintha kívülről figyeltem volna. De annyira jó volt, a pálya mellett szurkolók meg minden:) Ajánlom nektek is, annyira jó:):)
2010. ápr. 19. 21:02

Sziasztok. Itt vagyok ám én is nagyritkán :). Egyszer kostóltam bébikajából, valami gyümölcs mixet, olyan volt mint egy híg lekvár. De joghurtba keverve egész jó!

Kalóriát számolni nem nehéz, Danika, én úgy szoktam, hogy rákeresek guglin az adott kajára, kidob kb 3-4 féle adatot, átlagot vonok és kész :) De a legjobb ha te magad főzöl. És a legfontosabb: csak olyat egyél meg amiről tudod, hogy mi van benne. Májkrémből a borjúmájast ajánlom, tudom, drága, de néha akciós és az tényleg abból van, nem egy lisztes pépes trutyi, mint a többi.

Ha felírod mindig egy füzetbe, mit ettél és az mennyi kcal, egy idő után annyira egyszerű:) És ott kell spórolni, ahol tudsz. Pl. félysíros helyett zsírszegény túró, 20%-os helyett 10%-os tejföl stb.

Zsanetta, a metforminnal vigyázz! Apukám élettársa is szedte (PCOS-re), szépen lefogyott, mert mindentől hasmenést kapott. Aztán terhesen is szedte, és utólag minden orvos okoskodott neki, hogy hát nem kellett volna. De előre senki... Szóval ha gyereket szeretnél, legalább 3-4 orvost kérdezz meg a metforminról.

95. danika2010 (válaszként erre: 85. - Corby)
2010. ápr. 19. 19:02
ok,csak most Danizok:)
2010. ápr. 19. 18:52

hát ez összetett,mert van a fő betegségem az endometriosis.

remélem szeretnék már kismami lenni.

rajtam is látják a csajok hogy fogytam és ez olyan jó.

93. corby
2010. ápr. 19. 18:52
Később még ha időm engedi benézek,mennem kell jön az esti procedúra.:)
92. corby (válaszként erre: 90. - Zsanetta)
2010. ápr. 19. 18:51

ÉN a szagukat is utálom,a gyerkőcök sem ették meg.De a gyümis az jó.

Igen,sokan mondják is,és a nacikat is le kellett cserélnem.Csak most stagnálok,de akkor sem adom fel!!

91. corby
2010. ápr. 19. 18:49
JA,akkor ez gyógyszer.És azt mondják ha lefogysz összejöhet a baba?
2010. ápr. 19. 18:48

én ma paradicsomos,burgonyás pulykásat ettem melegen tuti

a gyümiset én is szeretm


te szépen lefogytál,gratula

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook