Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Napi 1 étkezéses fogyókúrát próbálta már valaki? Vélemény? Tapasztalat? :) fórum

Napi 1 étkezéses fogyókúrát próbálta már valaki? Vélemény? Tapasztalat? :) (beszélgetős fórum)


1 2 3
25. bnedora (válaszként erre: 6. - IvettBeatrix)
2012. júl. 19. 14:16
Gondolom azért, mert azzal, ha egyszer eszel naponta valamit, csak magadat teszed tönkre. Hosszú távon nem kivitelezhető.
24. 9f98008a3b (válaszként erre: 1. - IvettBeatrix)
2012. júl. 19. 14:04
Ezt úgy érted, hogy naponta EGYSZER eszel REGGELTŐL ESTIG!????? :o)
23. simple (válaszként erre: 1. - IvettBeatrix)
2012. júl. 19. 14:02
Már nem azért, bocsánat, de jó pár hónapja írogatsz ide, és különböző fogyókúrás módszerekről érdeklődsz, mitől tudnál lefogyni. ennyi idő alatt már sporttal és normális étkezéssel rég lefogytál volna....
22. prebotka (válaszként erre: 6. - IvettBeatrix)
2012. júl. 19. 13:59
Nem lecsesznek, csak probalnak ravilagitani, hogy eleg buta kerdest sikerult feltenned... nem neztem az adatlapodon melyik korosztalyba tartozol, de azt hiszem ha valaki ismeri egy kicsit is az emberi szervezetet akkor egyertelmu a valasz!
2012. júl. 19. 13:58
Életmódváltás, én ebben hiszek. Anno nagyon lassan fogytam vele, de megérte, mert nem voltam rosszul az éhségtől, és nagyon finomakat ettem, tehát nem volt az egész egy kínszenvedés.
20. Annie1130 (válaszként erre: 18. - D60fdef667)
2012. júl. 19. 13:57
Én így ismertem a mondást...nem fogok ezért elnézést kérni...sem a királyoktól, sem parasztoktól sem pedig tőled...
19. Ditta0818 (válaszként erre: 1. - IvettBeatrix)
2012. júl. 19. 13:55

Szédülés ,fejfájás, lesz jellemző rád,utána ezek elmúlnak és mindenhol eltudsz majd aludni, ingerlékenység. Lemegy pik pakk a kiló meg is tartod ha ügyes vagy de jön a hab a tortán hajhullás, hiánybetegségek,hamarabb elkapsz minden náthát, felfázás stb.Szerintem nem éri meg.

Na meg a másik verzió amiket a többiek írnak mind igaz rá.

18. d60fdef667 (válaszként erre: 15. - Annie1130)
2012. júl. 19. 13:54

"Paraszt"....ezt nem értem. Neked ez mit jelent??

Szerinted mit, és mennyit eszik egy "paraszt".

És ki a "paraszt" szerinted?

2012. júl. 19. 13:49
Válaszolva a feltett kérdésre:Igen,próbálta már valaki.A nagymamám. Háború idején. Csalánleves és málé. Napi egyszer. Csontsovány volt....szóval Ő kipróbálta. Tapasztalat: már leírtam: csontsovány volt. Véleménye: soha senki ne tudja meg, milyen az, hogy egyszer enni egy nap......
16. a14deb9047 (válaszként erre: 15. - Annie1130)
2012. júl. 19. 13:48
A kínai közmondás szerint reggelizz, mint a király; ebédelj, mint a polgár; vacsorázz, mint a koldus...
2012. júl. 19. 13:45
A vércukorszinted leesik és evésrohamok fognak rád jönni.Inkább 3-5 alkalommal egyél keveset.Nekem a "reggelizz úgy mint egy király, és vacsorázz úgy mint egy paraszt" elv vált be. Tehát bőséges reggeli, szerény vacsora.
14. IvettBeatrix (válaszként erre: 12. - 9b10f3d7ff)
2012. júl. 19. 13:42
Köszönöm! :)) megpróbálom! :)
2012. júl. 19. 13:42

Annyira rohanunk a mai világban. Ez kérdés is ékes bizonyítéka ennek.

A helyett, hogy megpróbálnánk több időt, energiát az ilyesmire fordítani, inkább megpróbáljuk a legegyszerűbben, és legnehezebben megoldani a dolgot.

Legegyszerűbb, mert nem kell hozzá számolgatni, ötletelni, gyors, legnehezebb, mert napi egyszeri étkezést nehéz megállni.

A szervezeteddel nem jó packázni. Ha ilyet teszel vele, nem fogja meghálálni, hiába lehet, hogy jobb lenne neki, ha lefogynál.

Annyira megterheled ezzel a testedet, hogy pont az ellenkezőjeként fog reagálni, mint ahogy azt már alattam mkriszti leírta. Mindent el fog raktározni.

Ha ezt elkezded, meg fogod bánni. Lehet nem most. Lehet, le tudsz vele fogyni, ha kitartó vagy, és utána is meg tudod állni, hogy ne egyél.

De évek, évtizedek múlva a tested kikészül. Nem kap elég tápanyagot, megterheled vele.

Régi, jó tanács, hogy egyél sok zöldséget-gyümölcsöt.

Én az élő ételeket tudom neked ajánlani. Finomak, könnyű őket elkészíteni, egészségesek, és nem tudsz belőlük sokat enni. Pár nap alatt rááll a szervezeted.

Én például, miután elkezdtem őket enni, pedig nem durván csináltam, lassan szoktattam magam rá. Először reggelente egy turmix -időigényes igaz. Aztán néha egy kis alma, narancs, eper, uborka. Húshoz uborka. Főztem kölest. Aszalt kaják.

Szépen lassan rászoktam, és csak attól éreztem magam jól. Ráadásul a felvágottaknak is elkezdtem érezni a szagát. Szaguk volt.

Frissebbnek és energikusabbnak éreztem magam.

Ha nem egész nap csak zöldséget és gyümölcsöt ettem, de rendesen beleiktattam azokat is étrendembe, akkor is ugyanez volt a hatásuk.

sajnos, én is rohantam, jött az érettségi, anyám tyúkja, és abba hagytam. De most el fogom újra kezdeni, mert ezerszer jobb volt a közérzetem. :)

És szerintem, ez a fontos. Hogy a tested jól érezze magát. :)

2012. júl. 19. 13:33

Szia!


Nem jó, mert a szervezeted kiéhezik, és sokkal inkább elraktározza a táplálékot. A túlélés miatt.


Próbálj meg a cukorbetegek diétája alapján étkezni.


Többször kevesebbet és ügyelj a szénhidrát bevitelre.

egyél változatosan, mert ha nem , akkor kívánni fogod az ételt, és nagyon gyorsan feladod. Mellette mozogj sokat, ha séta is az, de hosszú legyen.

sok sikert!

11. 9f98008a3b (válaszként erre: 6. - IvettBeatrix)
2012. júl. 19. 13:33

"normális véleményt illetve tapasztalatot kértem...nem tajparasztságot!! :)"


Ez a fenti meg Rólad mond/ír véleményt.....


Egy fogyókúrának piszkosul nem így kell nekiállni!


Rongyosodik a szám tőle, de: AZ A FEJBEN DŐL EL!


Kérdezz meg egy dietetikust!

Mondd el neki a fogyókúrás elméletedet!

10. mkriszti81 (válaszként erre: 7. - Mkriszti81)
2012. júl. 19. 13:31

és lelassul az anyagcsere, ezért van a hízás


fogyni gyors anyagcserével lehet, azt pedig gyakori evéssel lehet (persze keveset és egészségeset, nem hízlalót)

2012. júl. 19. 13:30
2-ig ettem utána meg csak víz és mozgás na az vitte a kilókat és nem jöttek vissza!!!:)))))))))))))))))
2012. júl. 19. 13:30
Ha egyáltalán nem számít az egészség, csak a kg-ok, akkor tökéletes!
2012. júl. 19. 13:29

A fogyókúra lényege éppen a sokszor keveset evés.

Ha egyszer eszel csak, akkor a szervezet tartalékolni kezd (mert olyan ritkán kap enni, hogy nem mer mindent megemészteni, tartalékol az ínséges időkre), és nemhogy fogysz, de inkább hízol tőle!


Mielőtt belekezdesz bármilyen fogyókúrába, olvass utána az élettani hatásainak ;)

2012. júl. 19. 13:29
Nem értem miért kell az embert lecseszni egy kérdésért...normális véleményt illetve tapasztalatot kértem...nem tajparasztságot!! :)
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - IvettBeatrix)
2012. júl. 19. 13:26
A "napi egyszer sem" sokkal hatásosabb.
4. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - IvettBeatrix)
2012. júl. 19. 13:26
Egy ésszerű érv sincs mellette, hogy miért lenne jó.
2012. júl. 19. 13:25
Magyarul kiéheztetés.
2012. júl. 19. 13:24

Hogyne!


Mikor egész nap azon pörgök, hogy minden meglegyen, tipp-toppra!


Hogy milyen!???


Fantasztikus: mint a kérdés! :P

2012. júl. 19. 13:23
Napi 1 étkezéses fogyókúrát próbálta már valaki?Vélemény?Tapasztalat? :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook