Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nálunk nem jön be a TV2 és az RTL Klub és nagyon bosszantó! Mitől lehet? fórum

Nálunk nem jön be a TV2 és az RTL Klub és nagyon bosszantó! Mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


1 2
12. a445f073a9 (válaszként erre: 11. - Arnold75)
2008. nov. 15. 23:01
Neked a legjobb! Komolyan.
2008. nov. 15. 22:58
nekem nincs tvm se hála de nem is hiányzik:)
2008. nov. 15. 22:50
szerintem ennek inkább örülnöd kéne.
2008. nov. 15. 22:49
Nálunk bejönnek. És sokszor ez az igazán bosszantó.:)
8. Zarahell (válaszként erre: 2. - Dus)
2008. nov. 15. 22:29

Nálam is néha rakoncátlankodik.. Eleve a hegyek bezavarnak, az RTL klub be sem jön, meg ha fúj a szél, vagy esik az eső, akkor a "csiga2" is sistereg...

Van ilyen tetőre rakható nagy antenna, azért csak egyszer kell fizetni, nekem is olyan lesz.. (miután az e.on hajlandó lesz végre az áramom rendbetenni)

7. linksys (válaszként erre: 2. - Dus)
2008. nov. 15. 22:28

Nem kötelezhetnek semmire és nem is fognak.Annyira igen, hogy 2011 után csak digitálisan lehet majd venni a földi antenákkal is az m-1,m-2,tv-2.rtl-klub adását.Sokkal jobb lesz a minőség és több adást is el tudnak juttatni a nézőkhöz.Az u.n. "setup box"-t kell majd beszerezni, de erre bőven lesz idő nem kell kapkodni vele.


Más országokban pl. német o.-ban már működik ez a fajta tv-rádió adó sugárzás.

6. badonyimariaeva (válaszként erre: 5. - Badonyimariaeva)
2008. nov. 15. 22:23
*nappaliban,ebédlőben!!!!
5. badonyimariaeva (válaszként erre: 2. - Dus)
2008. nov. 15. 22:22

Szia!

Nálam működik rendesen.

Nekem a T-HOM-nál van kábel tv,de az csak egy tv-re van,az meg a hálószobában van.Itt a nappaliba és az ebédlőbe nekem is olyan antennáról jön a műsör,de jól működik.

2008. nov. 15. 22:20

Amennyiben földi sugárzásra gondolsz, akkor egy ideje elkezdődött a műszaki átállás a digitális(dvb-t) műsorszórásra.Amit ha minden igaz akkor karácsonyra be is fognak indítani.


Ezért addig zavarok várhatóak a földi sugárzás teljesítményében.Csökkentett teljesítménnyel sugároznak az adók így érintett az RTL klub a Tv-2, is, valamint a rádióadók pl. a Slágerrádió is.


Erről tájékoztatott pár hónappal(a munkálatok megkezdése előtt) ezelőtt a m-1 és m-2 is, hogy zavarok várhatóak a vételt illetően és ezért a nézők szíves megértését kérik.Bővebben olvashatsz a m-1 TXT 320. oldalán.Ha jól tudom, akkor nov. 15-ig tartanak ezek a munkálatok, hacsak el nem nyúlnak vele és ha minden a terv szerint megy.

2008. nov. 15. 22:18
Biztos valami más a hiba. Talán azon a részen ahol laktok, kimaradt valami oknál fogva a műsor-szórás.
2. dus
2008. nov. 15. 22:12
Másoknál is van ilyen probléma? Az antenna jó, az erősítővel sincs semmi baj! Állítólag rákényszerítik az emberekre a kábeles módszert! Lehetséges? Kötelezhetnek a kábel bekötésére azzal, hogy "megvonják" a kereskedelmi tv műsor sugárzását?
1. dus
2008. nov. 15. 22:10
Nálunk nem jön be a Tv2 és az RTL Klub és nagyon bosszantó! Mitől lehet,?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook