Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon szeretnék már szerelmes lenni fórum

Nagyon szeretnék már szerelmes lenni (beszélgetős fórum)


6. amoncsi (válaszként erre: 1. - Édua1998)
2020. ápr. 4. 17:21
Majd eljön az aki veled akar lenni, csak légy türelmes
2020. ápr. 1. 12:48
A szerelem első látásra ritkán adódik,de tenni kell érte ,hogy eljöjjön az a pillanat.
4. pteri (válaszként erre: 3. - Cc7a88f96d)
2020. márc. 30. 12:41
Megértelek. Én 32 éves koromig vártam. De erőltetni nem lehet, csak járj nyitott szemmel. Bár most még járkálni se lehet...
3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Édua1998)
2020. márc. 30. 06:19
22 èves vagy?Ha igen akkor mèg tùl fiatal ès nem ez jelenti az èletben az igazi magànyt.Majd èvek soràn ràjössz.Inkàbb egyedül,minthogy sok sok rossz mèrgező kapcsolatot hagyj magad mögött.Hidd el a legvàratlanabb pillanatban fogod megismerni az igazit,amikor abszolùt nem szàmìtol majd rà.
2. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Édua1998)
2020. márc. 30. 01:26

Drukkolok :)

Jon majd, aiinek kell.

A helyzet miatt most ugysincs annyira kontaktalas...


Vigasztaljon ez :)

2020. márc. 30. 00:57
Sziasztok! Egy éve szakítottam a barátommal még márciusban, ő volt a legelső szerelmem, két évig voltunk együtt, mindent vele tapasztaltam meg először. A szakítás után nagyon magam alatt voltam, de sikerült új barátokat szereznem, egy box klubba beiratkozni ahol nagyon jó kis társaság jött össze, egy szóval nem otthon sírtam a sötét szobában. Fél év alatt sikerült végleg túl tennem magam rajta. És azóta vágyom egy új kapcsolatra, készen állok. De sajnos aki fiúk eddig udvaroltak, mindig valami közbejött, amiért nem jöttünk össze (külföldre költözött, később nem keresett stb.) Esténként nagyon magányosan érzem magam, és néha elképzelem, milyen jó lenne valakit teljes, tiszta szívemből szeretni. Szerintetek is türelmetlen vagyok és túlságosan szerelmes vagyok a szerelembe? Pedig úgy érzem, elég időt töltöttem már egyedül, kiismertem magam és levonták az előző kapcsolatból a konklúziót.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook