Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon kényes, vékony szálú göndör hajamról, ami soha nem akart megnőni, növesztem le a festéket és most látom, hogy őszül. Mit csináljak? fórum

Nagyon kényes, vékony szálú göndör hajamról, ami soha nem akart megnőni, növesztem le a festéket és most látom, hogy őszül. Mit csináljak? (beszélgetős fórum)

21. tien (válaszként erre: 19. - Nancy Ann)
2023. febr. 10. 12:00
Pontosan.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Nancy Ann)
2023. febr. 10. 11:38
Ha nem göndör és mindentől törékeny hajam lenne, már rég feketére lenne festve. Vagy ha göndör és szintén nem kényes, akkor szőke.
2023. febr. 10. 07:31

Az ôsz haj akkor áll jól -akkor nem sugall lompos öregedő nőt-ha üde,sima arccal társul,és mindig tökéletesre beszárított,frissen fodrászoltnak hat.

Minden esetben megoldást kell találni a festésre,különben az ember úgy néz ki,mint a saját öreganyja.

Kicsit sarkos vélemény,de vállalom.

(Elmúltam negyven,az alapból majdnem fekete hajam évek óta őszül,már vagy a harmada-fele ősz lehet a szálaknak.Amíg ki tudom fizetni a festéket és fel tudom emelni a karom,festeni fogom.A 67 éves anyám,akitől a korai őszülést örököltem,szintén nem hagyja fehéren a haját)

18. tien (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 10. 07:14

Kicsit macerás,de érdemes lenne a Hennát kipróbálni.


Nekem dúsabb ,és egészséges lett tőle a hajam.

A henna táplálja a hajat ,csak növényi természetes anyagokból készült.

A nedvességet és a tápanyagot 'bezárja'a hajba.

Kölcsönöz egy természetes hatást ,nincs paróka hatás.

Mindamellett serkenti a haj növekedését.

2023. febr. 10. 06:57

35 vagyok, de már jó pár éve őszülök.


Rövid haj kizárt, egyáltalán nem allna jól és nem tetszik.

2023. febr. 9. 21:59

Ehhez mit szólsz?


[link]

15. Charlize (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 9. 21:57
Megkérdezhetem, hogy mennyi idős vagy, hogy ennyire zavar az ősz haj? Nem szeretnélek megsérteni, ne válaszolj, ha rosszul esik.
14. Amaunet (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 9. 20:44

Ne zavarjon! Fogadd el és újra egészséges hajad lehet.

Divat az ősz haj és sokan fiatalon is vállalják.

13. tien
2023. febr. 9. 20:13
Henna.Szép ,és nem roncsolja a hajat.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Hajnallányka)
2023. febr. 9. 19:07
Nő a hajam, amióta nincs festve. Nem törik a vége. De az ősz, ami zavar.
11. globus (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 9. 18:29
Konzultálj a fodrásszal. Van olyan ősz szín, amivel jól mutat hosszabb fazon, de csakis rendszeresen ápolva. Az nem lehet opció, hogy nincs festve, nincs vágva, csak nő magától...
2023. febr. 9. 18:22
Dobd ki a tükröket a lakásból! 😁
2023. febr. 9. 17:33

A hennát én is tudom ajánlani.

Amit én nemrég óta használok az a hajmaszk.Hajnövesztésre a bánfit javasolnám.

2023. febr. 9. 17:22
Én hennát használok. Tökéletesen befedi az ősz hajszálakat, és nem roncsolja.
7. simple (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 9. 16:57
Miért probléma az őszülés?
6. libikóka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 9. 16:55

Hát ha festeni nem akarsz de az őszülést sem bírod ,,akkor sok mentsvár nincs.

Vannak a drogériákban ilyen mindenfélék amik elvileg visszahozzák a hajszínt.Nem próbáltam nem tudom ,,csak azt hogy ezek nem festékek.

Vagy használod egy darabig a hajtő szinezőt amit fújni kell ,,5-6 cm-ig jól működik,hajmosástól hajmosásig.

2023. febr. 9. 16:46
Azzal nincs baj, csak ne őszülnék.
2023. febr. 9. 16:45
Nem szeretnék hajat festeni, de koraősz vagyok. Ennyi a problémám. 4 éve is azért kezdtem el festeni, mert őszül. Akkor is elkezdtem lenöveszteni, de nem bírtam elviselni az őszülést.
2023. febr. 9. 16:43
Nem trollkodok de én egy jó parókát vennék még nem rendeződik a szine és a fazonja.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 9. 16:42
Valahogy nem értem.
2023. febr. 9. 16:37
Nem akarom festeni. Alapból olyan festéket használtam még, ami jó volt rá, de egy idő után elvékonyodott a vége és 5-10 cm letört. Fodrász,amikor melirozta, akkor is száraz lett a vége. Szeretném hosszúra növeszteni, mert van testi hibám és az valamennyire eltakarná, de festegetve soha nem nő meg. Használtam színező balzsamot, növényit is. Az ősz ottmaradt, hiába lett másabb árnyalata a többi hajnak. Tud rá valaki valami megoldást? Fél évente vágatom a végét. 1 éven belül festékmentes lesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook