Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon jól indult ismerkedés, most mégsem értem mit akar? fórum

Nagyon jól indult ismerkedés, most mégsem értem mit akar? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Unom)
2021. szept. 4. 21:02
Ennél találóbb nem is lehetne. :D
45. unom (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 4. 20:59

A nők többet agyalnak azon, hogy mire gondolnak a férfiak, mint amennyit a férfiak egyáltalán gondolkodnak.

/ismeretlen szerző/

44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Tuskoledi)
2021. szept. 4. 20:54

Igen alakult, tegnap találkoztunk, együtt aludtunk, minden baromi szuper volt.

Nem értem amíg bennem hat látjátok mennyi minden zajlott le, addig ugy látszik benne semmi, megint egy nagyon jó találkozás volt probléma nélkül.


Most persze megint görcsölök, hogy ma egyaltalan nem dobta fel az újabb tali lehetőségét, de már nem is farasztalak titeket komolyan:D

43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 4. 20:52

"A férfiak nagyon jó része nagyon jól hazudik ám"


Kifejtenéd mire írod ezt? Egyébként sajnos ezt már magamtól is tapasztaltam, csak nem értem most mire írod.

2021. szept. 4. 19:07
Hívott, nem mentél, de utána azért írt. Szerintem ez rendben van. Ne elégedetlenkedj! Megkérdezhetem, alakult-e valami azóta?
41. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 3. 14:40

A férfiak nagyon jó része nagyon jól hazudik ám, és tudja, hogy kell bánni egy nővel, de amelyiknek sikerül szert tenni erre az "előnyre", csak később kezdi igazán használni azt. :D


A hasonló neveltetés az nagyon fontos sztem.


Az is pozitív nekem, hogy nem a neten lóg állandóan, akkor valszeg azért nem hív, mert leköti magát mással.


Majd idővel elválik, meg alakulnak a dolgok.

40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Guruljka)
2021. szept. 3. 14:32
Bevallom, ritkábban, mint ő.
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 3. 14:32

"Ismered őt? Honnan tudod, hogy nem "szarházi"? :)"


Par honapja ismerem. Arra gondoltam, amikor vannak emberek(ferfiak) akikre elso ránézésre tudod, hogy nem szabad kezdeni velük. Hat ilyenek voltak eddig.

O meg akivel beszélsz pár mondatot és rögtön jól nevelt, rendes embernek tűnik.

Tudom másoknál normális, hogy csak ilyennel foglalkoznak hát nálam először fordul elő.

De nyilvan nem úgy ismerem még, ez csak a benyomas amit próbálok magyarazni.


Egyébként nem, nem lóg a neten jóformán sosem.


Remélem még azelőtt elmulik a bizonytalansagom, mielőtt tonkre teszem a dolgot. Azóta is nagyon rajta vagyok, hogy ő ezt ne érezze.

38. Guruljka (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 3. 13:19
Te kerested már, hívtad őt?
37. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 3. 13:02

Még az elején vagytok, természetes, hogy bizonytalan vagy.


Ismered őt? Honnan tudod, hogy nem "szarházi"? :)


Szerintem, ha állandóan a neten lóg, és csak téged nem keres, akkor gáz, ha nem, akkor nem.

Alapvetően azt gondolom, hogy az azért igaz, ha 2 ember érdeklődik egymás iránt, akkor keresik egymást...kölcsönösen.

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Tuskoledi)
2021. szept. 3. 11:57

Lehet, hogy túl fújom.

De valamiért egyre inkább az az érzésem, hogy egyszerűen mégsem erdeklem annyira, mint ahogy a kezdeti lelkesedés mutatta..


Én 20on éves korosztaly vagyok. Az eddigi fiúk akiket érdekeltem, kerestek akkor is, ha epp aznap nem találkozunk sőt talán jobban.

Itt meg semmi. Napi pár mondat, kész. Nem tudom hova tenni. Szerda este még talizni hívott, de azóta se jött szóba a találkozás.

Nemtudom mit tegyek, engedjem el, hagyjam vagy várjam ki mi lesz a dologból.


Életem első olyanja lett volna akivel érdemes lenne ismerkedni esetleg járni. Az exeim mind szarhaziak voltak, de sűrűbben tartották velem a kapcsolatot.

Próbálom arra kenni, hogy ő komolyabb, akkor ad jó élményt amikor talalkozunk akkor beszélgetünk nagyon jókat. De közben nemtudom, hogy ezzel csak magyarázkodni próbálok-e.

2021. szept. 3. 05:06
A probléma majd az lesz, ha a közös életetekben a villanyszámlát nem tudjátok befizetni. Kicsi "vihar a biliben" érzésem van.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 2. 21:39

Ilyan mantrakat kerni is akartam 😄

Ha bárkinek van tipp, mivel hűtsem le magam amikor ennyire tulagyalok azt megkoszonom 😁

33. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 19:42

Próbáld azt mantrázni magad, hogy a bizonytalanságodon legfőképpen nem a kontaktok száma fog majd enyhíteni, hanem az együtt töltött idő, meg mélyebb tapasztalás, az meg türelem.

Vagy beigazolódik, hogy tényleg beleszarom... :D Nem, nem vagyok köcsög, szorítok! :)

2021. szept. 2. 18:13

Köszönöm mindenki válaszát.

Ma is keresett már.

Probalok visszavenni a lendületből, ha nem megy akkor meg jovok, hogy kijozanitsatok. :D

De mindenkepp irok meg, hogy hogyan alakul a dolog.

31. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 16:03
Nem hiszem, hogy minden percéről el kellene számolnia.
2021. szept. 2. 13:26
Én nagyon nem szeretném, ha naponta többször hívogatna a hapsi. De hát nem vagyunk egyformák
29. Bichi (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 12:42

"ragacs" :)))


Szerintem minden kapcsolatnál tiszta lappal kell indulni, aztán vagy újra ráfázik az ember, vagy végre szerencséje lesz.

Csak élvezd, ezzel csak elrontod azt, ami lehetne jó is.


Arról nem beszélve, hogy a férfiak teljesen másképp működnek, vélhetően fogalma sincs róla, hogy így érzel.


Én mondjuk eleve nem vagyok ez a nagyon ragaszkodó típus, néha még 28 év után is meglepődök, hogy miért mondja a férjem, hogy hol és merre volt, hiszen az ő dolga :)))

28. Guruljka (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 12:41

Na ezt kellene akkor egyeztetni, ne az legyen, hogy óvatosan kerülgetitek egymást és találgatjátok, mit akar a másik.

A megbeszélés sokkal simább ügy, mint a legtöbben gondolják.

27. bogyoka89 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 12:34

Szerintem ez nem a legjobb hozzáállás, hogy te nem is keresed. Egy férfinak is unalmas lehet, ha mindig csak ő kezdeményez. Persze nem kell "ráakaszkodni", de néha lehet, hogy neki is jól esne, ha te keresnéd.

Egyébként mi volt az a konfliktus köztetek, ami ennyire bánt téged még mindig?

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Guruljka)
2021. szept. 2. 12:14

"Ő a legutóbbi pár visszautasítás után esetleg éppen Téged nem akar zavarni, mert azt hiszi, Te olyan "típus" vagy, aki időnként szeret egyedül lenni vagy más programja van.


Igyekszik rájönni, mi az a találkozási gyakoriság,amivel nem megy az agyadra."


Ez mondjuk teljesen elkepzelhető. Egyszer megemlitette, hogy nem akar nyomulni, hogy elmenekuljek.

25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - 00dfb24292)
2021. szept. 2. 12:11

Aha hat ez az érdekes nekem is. Többiek szerint meg normalis.

Nem csak este keres egyébként, de tegnap tenyleg csak 9kor jutott eszebe megkerdezni, hogy szeretnék-e találkozni.

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Bichi)
2021. szept. 2. 12:09

Tenyleg probalom cseppetsem mutatni felé, hogy ragacs vagyok.

Annyira nem, hogy jóformán nem is keresem.


"Szerintem neked magadban kéne helyretenni, hogy nem attól kedvel valaki, hogy minden lépéséről bezsámol..."


Teljesen igazad van. Vannak érdekes elképzeléseim arrol, hogyan működnek a parkapcsolatok vagy hogyan kene működniük.

Érdekes, mert erről a témáról sokat kérdeztem a barátokat mostanában ez a kérdésem nem is konkrétan erről szólt, te mégis érezted, hogy ilyen vagyok.

Több éves kapcsolatomban folyton hazudozva volt, hogy epp hol jart a masik, allandoan. Igy megragadt bennem ez egy teljesen más embernél.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Unom)
2021. szept. 2. 12:05
Bemutatott mar a baratainak egyebkent. Eddig vitt is majdnem minden alkalommal.
22. 00dfb24292 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 12:01
Szex volt már? Ha csak este keres, tudnod kellene, hogy ez mit jelent.
21. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 11:54
Rossz érzés amikor végre rátalálsz valakire aki értékel, ragaszkodik hozzád, aztán elkezd hanyatlani ez a kezdeti érdeklődés. De ne csüggedj mert még bármi lehet, a kapcsolatok sajnos ilyen kiszámíthatatlanok & updatelj minket a fejleményekről. :)
20. PanniBp. (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 11:49
Te tudod kivárod-e a kapcsolat kibontakozását. Az viszont fura /kivéve, ha a baráttal korábban meg volt beszélve a találkozó/, hogy a fiú barátjára volt ideje. Állítom még akkor is, ha nem célszerű éjjel-nappal egymás mellett lenniök az embereknek. Szia!
19. Guruljka (válaszként erre: 18. - Bichi)
2021. szept. 2. 11:25

Bizony nem.

Átfutott a fejemen, hogy a nárcisztius, birtokló és elszámoltató pasiktól mennyire igyekszok mindenki óvakodni, de biztos, hogy nő is sok van ilyen.

18. Bichi (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 11:22

Egy ilyen kezdődő kapcsolatban már most ilyen szinten ragacsnak lenni szerintem nagyon nem jó. Mi lesz így később, ha ne adj isten komolyabbra fordul? Óránként jeleznie kell, hogy mit csinál és hol van?

Szerintem neked magadban kéne helyretenni, hogy nem attól kedvel valaki, hogy minden lépéséről bezsámol...

17. unom (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 11:10

Neked nincs saját életed?

Semmi gond a pasival, ismerkedtek.

Mikor a barátjával volt és felhívott, miért nem mentél? Megismerhetted volna a barátját is.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook