Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon hullik a hajam. Milyen szakrendelésekre menjek ezzel? Vérvétel és házidoki után. fórum

Nagyon hullik a hajam. Milyen szakrendelésekre menjek ezzel? Vérvétel és házidoki után. (beszélgetős fórum)


1 2
2011. aug. 23. 09:24

Sziasztok!

Ha nagyon hullik a hajad érdemes lenne egy hajgyógyászt is felkeresned,mert a problémád valószinüleg belső eredetű!Nem mindegy az sem,h hol hullik,melyik területen,mert minden terület egy belső szervedre utalhat pl:pajzsmirigy,petefészek...stb!És ha megoldódik a probléma,akkor vissza nőhet a hajad!:))))

Sajnos nagyon sok nőnek látom,h ilyen jellegű baja van és azt is,h mennyire elhanyagolják...:(nem szabadna!

Sok szerencsét!:))))

9. hcs2
2011. aug. 22. 22:57

Hát már több éve hullik a hajam, hol jobban-hol kevésbé. Már rengeteg dokit végigjártam, először mindig teljes vérképek csin. és mindig minden rendben volt. Csak a hajam hullik továbbra is. Csak lassan már nem lesz minek kihullani. Pattanások vannak, de azok kicsi korom óta. A nyirokcsomó is kb 10 éve ott van. Más tünetet nem vettem észre, esetleg a fáradékonyságot.

Hajgyógyásznál is jártam, nem is egynél. Biztos van akinek segít, nekem ez sem, sajnos :( Rengeteg időt és pénzt beleöltem már, és az bosszant, hogy semmi eredmény. Most tényleg utána akarok járni ennek az egésznek!

8. Anda39 (válaszként erre: 1. - Hcs2)
2011. aug. 22. 20:26
Ha elmész a dokihoz, és ezeket elmondod neki, sokkal okosabb leszel. Mindenesetre olyan vizsgálatokra lesz szükséged, amit úgyis a háziorvos fog felírni, és ő fogja értékelni a leleteket. Lehet, hogy már a vérvételnél kiderül, mi a bibi, és a többire nincs is szükség.
2011. aug. 22. 20:22
Nekem haj hullással és nyirokcsomó duzzanattal Non-Hodkin limfómám volt azért kérdeztem a hogy van e más bajod is amiket le írtam?Pl a fogyás,aluszékonyság?étvágytalanság??
6. 6a6e086e31 (válaszként erre: 4. - 6a6e086e31)
2011. aug. 22. 18:26
Unokatesómnak bevált, rendesen kopaszodott 2 éve és nem hókuszpókuszt ajánlottak neki!Most derékig érős dús gyönyörű haja van.
5. manka10 (válaszként erre: 1. - Hcs2)
2011. aug. 22. 17:48
Csak és kizárólag orvoshoz menj,szerintem legelőször vérképet a pajzsmirigy miatt,és utána úgyis küldenek tovább. Saját tapasztalatból mondom,hogy vérképpel kezdj neki,és nem ajánlom a hajgyógyászt mert nagyon sok pénz,ad egy csomó lötyit és semmit sem ér csak az ő pénztárcája lesz vastagabb.
4. 6a6e086e31 (válaszként erre: 1. - Hcs2)
2011. aug. 22. 17:38
Nem tudom pontosan hogy hívják aki ezzel foglalkozik, de van valamilyen hajdiagnosztika, valamilyen felmérés, ami megállapítja az okokat és életmódbeli változásokat ajánl, pontosan meghatározva mit javasolt fogyasztani és mit nem.Pesten tuti van ilyen.
2011. aug. 22. 17:21
És a nyirokcsomó duzzanat mióta van meg?Étvágyad van e fogyni fogytál e?Aluszékony vagy e? Éjszaki izzadásod van e?
2011. aug. 22. 15:59
nézesd meg a pajzsmirigyedet és terheléses cukorvizsgálatot is kérj. semmilyen más tünet nincs? szédülés? pattanások?
1. hcs2
2011. aug. 22. 15:50

Sziasztok!


Nagyon régóta küzdök, sajnos sikertelenül a hajhullással. Most egy fél éves nyugalmi idő után ismét szörnyen hullik a hajam, és eldöntöttem, hogy most tényleg addig megyek amíg ki nem derül mégis mitől. Először megyek a házidokihoz és teljes vérkép. Utána kérek beutalót fogászatra, fül-orr gégészetre, nőgyógyászatra, bőrgyógyászatra. Ezeken kívül hova érdemes menni? Ja és van két nyirokcsomó duzzanatom is, azzal hova mehetek, gondolom ennek is lehet köze hozzá!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook