Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon hullik a hajam. Milyen szakrendelésekre menjek ezzel? Vérvétel és házidoki után. fórum

Nagyon hullik a hajam. Milyen szakrendelésekre menjek ezzel? Vérvétel és házidoki után. (beszélgetős fórum)


1 2
40. hcs2
2011. dec. 5. 15:59

Na van fejlemény.

Találtak egy bacit, valami ubetűs (megjegyezhetetlen nevű).

Nem tudom, hogy sikerült összeszedni, főleg nem, hogy mikor, mert elvileg nemi úton vagy uszodában lehet elkapni :s

4 éve vagyunk együtt, és biztosan nem lépett félre egyikünk sem. Kaptam doxycylin antibiót és fluconer gombaölőt (erre azt mondta,h azért nehogy begombásodja közben). 10 napig kell szedni, és vissza kell menni, hogy sikerült-e teljesen kiírtani ezt a dögöt. Azt mondta a doki,h nagyon aljas,m nem nagyon vannak tünetei, de akár korászülést, meddőséget is okozhat. Hát nagyon nem örülök neki! Szedem a gyógyszert és jövőhéten szerdán kell visszamnni. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy lesz-e valami éslelhető változás ha sikerül kiírtani ezt.

Bár az nem egyértelmű számomra, hogy ez okozz-e a hajhullást. Majd még rákérdezek a dokinál.

39. 8611af2186 (válaszként erre: 37. - Hcs2)
2011. nov. 18. 15:22
:((((((,majd ird meg mi volt sajnálom:((((
2011. nov. 17. 16:39
Kíváncsi vagyok a végére, hasonló cipőben járok, egyenlőre idő hiánya miatt nem indultam még neki ennek a túrának.
37. hcs2
2011. nov. 16. 15:54

Új fejlemények!


Találtam egy bőrgyógyászt, akit csakis dícsérni tudok! Le a kalappal előtte, annyira rendes!!!

Szóval továbbra is minden lelet negatív, de ott a magas AST. Azt mondta,h ez a streptococcus baci miatt van, de valahol akkor meg kell találni! voltam vizelet vizsgálaton az negatív lett. És így vettek kenetet mindenféle bacira, gombára+vért is. Azt mondta,h ha ez is negatív akkor tényleg nem tud máshová küldeni, de akkor 2 hónap múlva ismét vérvétel, és ha még akkor is gond lesz a torkomból vegyenek mintát a Fül-Orr-Gn.

Hát őszintén szólva már tényleg nem tudom mi lesz :s

Pénteken levágatom a hajam, most a lapockám alá ér kb. 5 cm-el és az állaig fogom levágatni, hátha kicsit erősíti majd.

JA és kaptam alpicort f oldatot a hajamra, végülis nem volt vészesen drága a 100ml 3100Ft volt. Használtam már ettől drágább cuccot is ami semmit nem ért.

Szóval ezek az eredmények 2 hét múlva lesznek meg, addig várok...

36. hcs2 (válaszként erre: 35. - 8611af2186)
2011. okt. 25. 14:35

A nyirokcsomóra egyik helyen sem mondtak semmit, normális.

Most készülök bőrgyógyászhoz, de...

Hát nagyon nehéz, mivel tükörbe minden nap többször is látom milyen a helyzet :((( és nagyon elkeserít, most azon gondolkodom, hogy levágatom. Most kb. a lapockámig és és olyan állig érőre gondoltam. Nem attól hullik, mert hosszó, mivel ott a vérképen, hogy valami baj van, de hátha ez segít, meg hátha nem lászik annyira, bár amikor összefogom, tök mindegy milyen hosszú...

Az a legrosszabb, hogy mindig is széü, divatos hajam volt, és most... :((

Nememlékszem írtam-e hogy befestettem múlt héten, rosszabb ettől úgysem lehet :s

2011. okt. 22. 17:06
A nyirokcsomóra mit mondott a doki,mondtad hogy van kettő duzzanatod,az mitől lehet???Remélem ki derül mi a baj és meg oldódik a problémád addig is ne szomorkodj biztos létezik olyan szer gyógyszer amitől meg áll:)))
34. hcs2
2011. okt. 17. 12:34

Sikerült elintézni a hasi ultrahangot. Hát elég gáz, hogy csak ismerős segítségével lehet, még a sürgősségin a főnővér is csodálkozott, hogy jan 18-ra kaptam időpontot. A lényeg, hogy aranyos volt az UH-s doki néni :)), alaposan megnézett mindent (itt is volt gyakornok) és hát nem találtak semmit. Nem is tudom, hogy örüljek, vagy sem. Most készülök a leletekkel a bőrgyógyászatra, és ettől az ismtől még utána érdeklődök, hogy Ő mit javasol még. Hát nem tudom hova küldenek még, de ha annyit mondanak, hogy nincs semmi szervi elváltozás és ez normális és kikészülök. Mivel ez nem normális, fiatalabb koromban rengeteg hajam volt, tényleg rengeteg (akkor utáltam, most visszasírom...) és kb. 6-7 évvel ezelőtt kezdett el először hullani, akkor még nem vettem olyan komolyan, mivel volt miből hullani, szedtem sörélesztőt, aztán revalid, viaderm, biovéne (volt, hogy 2félét egyszerre), aztán kivizsgálás, doki írt fel hajszeszt, de semmit nem találtak. Aztán hajgyógyász először rougj termékek legutóbb orising (mondanom sem kell nem kevés pénzem benne van már) és semmi. Van mikor nem olyan vészes, de van mikor a sírás kerülget mikor meglátom a fésűt, és napközben is hullik...

Mos újból festeni fogom, ha kicsit világosabb hátha nem rikít annyira a fejbőröm (ja 4 éve nincs festve a hajam, de ez sem segített semmit).

Már tényleg nem tudom mi lehet a gond :((

33. hcs2
2011. okt. 12. 10:38

Van ilyen kis "micsodám" ami elvileg serkenti a vérkeringést, mag a gyógynövényes samponok is, meg ezért mosok heti 2szer hajat is. Hát nem akarom elkiabálni, de lehet, hogy sikerül elintézni a dolgot hamarabb. :)

Sajnos hullik a hajam ugyan úgy :((( Már tényleg nem tudok mit kezdeni vele, de nagyon elkeserít :(((

2011. okt. 12. 10:13
Ez azért durva január 18-ra nem semmi,és a hajad ugyan úgy hullik még mindig?????
31. Ditta67 (válaszként erre: 29. - Hcs2)
2011. okt. 11. 07:00
A vérkeringést a fejen lehet fokozni,megkérdeztem.
30. hcs2
2011. okt. 10. 13:48
A fejlemények: fogászaton semmi. Visszamentem a házidokihoz hasi ultrahangra küldött, és ha az megvan azzel együtt megyek a bőrjógyászatra. Azt mondta, hogy csak ott van vmitől az a gyulladás és ez aggasztja. Ma hívtam időpotért a kórházat ( a hasi UH miatt) és kaptam is időpontot január 18.-ra. Ez nem semmi. Szóval január 18-ig jegelve van a dolog. Addig sztem veszek valamilyen hajszet, ártani nem árthat :s
29. hcs2 (válaszként erre: 28. - Ditta67)
2011. szept. 29. 07:57
Igen, január óta járok hajgyógyászhoz, a fejemen nincs gomba, "csak" el van vékonyodva a fejbőr és rossz a vérkeringése, de már valaminek a következménye. Kíváncsi vagyok mi lesz a következő "állomás". Majd beszámolok. :)
28. Ditta67 (válaszként erre: 27. - Hcs2)
2011. szept. 28. 23:11
Gomba lehet a fejen is.Törülközővel átvihető.Hajhullást okoz.Hajgyógyász orvosnál voltál már?
27. hcs2
2011. szept. 28. 08:59
Hát a nőgyógyász talált egy kis gombát, de azt mondta, hogy nem vészes, a fogászaton most voltam, tegnap volt panoráma röntgen, ma viszem vissza a fogdokihoz, de itt sincs semmi. Szeretnék még a héten visszamenni a házidokihoz is, sztem a belgyógyászat lesz a következő :s
2011. szept. 27. 16:02
Szia mi újság hogy vagy?Ki derült már valami?
25. hcs2 (válaszként erre: 24. - 8611af2186)
2011. aug. 31. 08:14

Köszi a bíztatást, hát én is remélem, hogy megoldódik :))

Majd beszámolok mindenről.

2011. aug. 31. 07:51
Biztos nem lesz komoly baj,de jó lesz ha ki derül hol van a gyulladás és adnak rá gyógyszert vagy valamit,és végre meg oldódik a problémád és nem fog hullani a hajad,majd írd meg mi volt,Puszi Adrienn!És ne aggódj nem lesz semmi komoly:))
23. hcs2 (válaszként erre: 22. - 8611af2186)
2011. aug. 30. 13:51
Hétfőn voltam fül-orr gégészeten, ott nem találtak semmit, fogászatra kell mennem (csak nem veszik fel a telefont) és nőgyógyászatra, de oda szept. 21-re van időpontom. Meg kell keresni, hogy hol van gyulladás a szervezetemben. Ha ezeknél nem lesz eredmény akkor megyek tovább, majd ahá még küld. Hát én már örülnék, ha kiderülne, bármi is ez, mert nagyon rossz így, hogy nem tudok semmit tenni ellene.
2011. aug. 30. 12:07
Nekem tüdőszűrőn,ez egy limfóma betegség,daganat kemót kaptam rá,nekem is nyirokcsomó duzzanatom volt,hullott nagyon de nagyon a hajam,nem volt étvágyam,nagyon sokat fogytam,aluszékony voltam,a tünetei ezek voltak,sajnos a hajam is ki hullott parókát hordtam,de már meg nőtt a derekamig ér,Vas és a fehérje nekem is nagyon alacsony volt,és süllyedés is ahogy haladt előre a betegségem annál rosszabb volt a vér eredményem, És neked mit mondott a házi orvos?Hová küldött tovább én a hematológiára jártam,A csomóra mit mondott?
21. hcs2 (válaszként erre: 20. - 8611af2186)
2011. aug. 27. 15:10

és neked hogy derült ki ez a betegség, és ez pontosan mi is?

én is nagyon kíváncsi vagyok, remélem sikerül a végére járni

2011. aug. 27. 14:19
Nagyon kíváncsi leszek mi lesz a vége mindenképp írd majd meg!
19. hcs2
2011. aug. 26. 08:30

Na megvan az eredmény a vas és fehérje szint alacsony és a vértestsüllyedés is alacsony + góc van a szervezetmben, ma viszi ki apa a leletem a dokihoz, hogy ne kelljen ezért egy napot hiányoznom. És akkor kezdhetem a góckutatást. De azért remélem antibiotikumot nem ír fel :s

Meg veszek Bvitamin komplexet is. Majd beszámolok a további eredményekről.

18. hcs2
2011. aug. 23. 16:39

Most voltam a házidokinál, reggel megyek vérvételre, az eredménnyel vissza hozzá, és annak függvényében tovább: fogászat, fül-orr gégészet, bőrgyógyászat, és ha ezeknél semmi akkor nőgyógyászat, mert lehet gomba is a kiváltó ok. A vérvételen hormonszintet is néznek majd. Megosztom az eredményt amint meglesz.

Mivel nem most kezdett el hullani már nagyon sok mindent végigjártam, sokféle vitamint, hajszeszt stb. kipróbáltam már, de eddig semmi eredmény. Hajgyógyásznál is jártam, 2nél is. Más-más módon vizsgáltak, de az általuk adott szerektől sem lett jobb. Nagyon elkeseredtem mikor kb. 1 hónapja ismét nagyon elkezdett hullani :( és úgy döntöttem most már tényleg a végére járok a dolognak!!!

17. kam2 (válaszként erre: 15. - Tejespite)
2011. aug. 23. 13:26
Igen,a pajzsmirigy zavart működésénél nem ajánlott a jód tartalmú étrend kiegészítő.Bár azt is hozzá kell tennem,ismerek olyat,aki annak ellenére szedi és azóta jobban érzi magát és a nyaka is szebb lett(nehéz így tisztán látni)
2011. aug. 23. 11:32

A teljes vérkép után a háziorvosod már tudni fogja, hova küldjön tovább.

Van valahol gyulladás a szervezetedben, úgyis el fog küldeni góckutatásra (gégészet, fogászat, nőgyógyász, stb.)

2011. aug. 23. 11:31
A Spirulina tényleg jó sokmindenre, én is vettem, aztán kiderült h Hashimoto kór nevű pajzsmirigy betegségem van, és abban az esetben tilos szedni.
14. kam2
2011. aug. 23. 10:52
Amalgám tömésed van-e?(Válaszolna mindenki,akinek hullik?)
13. kam2
2011. aug. 23. 10:46
Elsőre pajzsmirigyre,vashiányra,gyulladásra gyanakodnék,de miután táplálékkiegészítőkkel dolgozom és sokan jelezik multivitamin szedése után a hajhullás abbamaradását,azt kell mondanom "egyszerű"tápanyaghiány is lehet.A laboreredményedet megosztod majd?Engem nagyon érdekelne!Addig is szívből ajánlom a multivitaminon kívül valamilyen alga fogyasztását(clorella v.spirulina)ami minden szempontból jót tesz a hajnak.
2011. aug. 23. 10:35
Tumor markert néztek a laborvizsgálatnál?Endokrinológiára érdemes lenne elmenned! Háziorvosi beutaló kell hozzá.Valamilyen gyulladás biztos,hogy van.Hajgyógyásznál orvost keress és ne képzetleneket akiknek nincs semmi egészségügyi képzettségük.Ha a googleba beírod "hajgyógyászat" biztos találsz.Az okot kell megtalálni és a még meglévő hajadat megmenteni.Egyébként egyetértek egri majával a nyirokrendszereddel lehet probléma.
11. egri maja (válaszként erre: 9. - Hcs2)
2011. aug. 23. 09:31

Kedves hcs2!

Nyirok rendszeredet próbálták már tisztitani,mert az úgy működik mint az érrendszer,behálózza az egész testedet,a nyirokrendszer is,az lenne a feladata,h a salakanyagot elszállitsa és méregtelenitsen!Lehet,h érdemes lenne nyirok masszázsra elmenned és gyógyteák segitségével megoldódhatna a te problémád is!Legalább is remélem!:)))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook