Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kecskeméti Megyei Kórház meddőségi szakrendelésén járt már valaki? fórum

A Kecskeméti Megyei Kórház meddőségi szakrendelésén járt már valaki? (tudásbázis kérdés)


19. marica87 (válaszként erre: 16. - Linda31)
2013. febr. 13. 10:24
Én nagyon jókat hallottam róla,és én is most nála voltam.Nem kell könyörögni a vizsgálatokért,egyből megnézet mindent,és emberileg is nagyon rendes szerintem!
2013. febr. 13. 10:23

Sziasztok!

Először is kívánom mindenkinek, hogy minél hamarabb jöjjön össze a baba,kinek így-kinek úgy, a lényeg, hogy összejöjjön.

Nekünk ez volt a 7. próbálkozós hónapunk,de úgy döntöttem, hogy nem várok tovább és elmegyek kivizsgálásra.Temesváryhoz mentem,és nagyon meg vagyok vele elégedve,bár még csak egyszer voltam:)

Márc. 4-én megyek hormonvizsgálatra,meg aznap csinálnak páromnál spermavizsgálatot.Van erről tapasztalatotok?Milyen gyorsan van meg az eredmény?Előre is köszi!

2013. jan. 11. 08:08

Szia!

Kicsit megkésve, de írtam üzit.


Most kihez jársz, merre tartotok a kivizsgálásban?

2013. jan. 5. 21:02

Sziasztok

Segítségeteket szeretném kérni meddőségi vizsgálatokkal kapcsolatba.

Érdeklődnék,hogy Temesváry Béla jól kivizsgál érdemes lenne hozzá bejelentkezni?

Mást nemtudok aki Kecskeméten meddőségi vizsgálatokkal foglalkozna csak vidéki kórházakat.


Várom mihamarabb segítségeteket

Üdv

Linda

2012. okt. 15. 17:22

A Temesváry nőgyógyász, andrológus,...! De ha úgy látod jelentkezzetek valamelyik lombikos intézetbe!


Nálunk a konzultáción kívül még nincs semmi, bár az összes leletünk kész van és 30-án megyünk Pestre a Dévai Intézetbe! Akkor kiderül, hogy mikor kezdünk pontosan! A Temesváry jó barátja a Dévai és ő ajánlotta nekünk!( mondjuk, ahogy említettük neki a Temesváry nevét, már szinte tudott a dologról!Nem tudom, hogy ez miatt e de nagyon rendi volt!!!!) Ha, ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan!

14. Babára_várva (válaszként erre: 12. - Anikó8383)
2012. okt. 15. 14:05
Ti egyébként hol jártok a lombikban? A konzultáció óta van már fejlemény?
13. Babára_várva (válaszként erre: 12. - Anikó8383)
2012. okt. 15. 14:04
Kecskeméttől 15 km-re. Szóval nem távolság. A Temesváry miben is tudna segíteni? Ő nem nőgyógyi?
2012. okt. 14. 11:39
Ennyit mondott? Én ajánlom a Temesváryt,kérdezzétek meg, hogy ő mit mond erre az eredményre vagy hogy mit lehetne csinálni ezek után! Hol laktok?
11. Babára_várva (válaszként erre: 10. - Anikó8383)
2012. okt. 9. 08:40

Igazából nem mondott semmit. Azt mondta max. donor jöhet szóba. Ezzel nem igazán akarok egyet érteni. Most 3 hónap szünet, addig szed mindenféle bogyót apácska, aztán majd kérünk egy újabb / másik andológiai szakvéleményt.

Utána meddőségi.

2012. okt. 4. 07:18
Értem! Mit mondott az orvos, hogyan tovább, merre induljatok?
2012. okt. 3. 08:19

Bocsi, hogy eltüntem, de beteg voltam majd egy hétig.

Nálunk a párocskámnak van gondja, azoospermiája van.

8. Anikó8383 (válaszként erre: 7. - Babára_várva)
2012. szept. 27. 07:58

A Temesváry nagyon nagyon jó orvos, őt csak ajánlani tudom!!! Soha nem keresnék mást, és nagyon örülök, hogy rátaláltam!!!

Magánba járok hozzá, 10 ezer-mint szinte mindenhol!!! Lelkiismeretes és rettentő jópofa! De mondták, hogy mi lehet nálatok a baj?

7. Babára_várva (válaszként erre: 6. - Anikó8383)
2012. szept. 26. 10:34

Mi andrológián Kecskeméten a Tamás Györgynél voltunk. Nagyjából még ennyi van meg, meg nekem egy hormon vérvétel, meg egy havi tüszőérés mérés.

Én jókat pesten a Budai kórházról hallottam jókat.

A temesváry mennyire jó, és mennyire drága orvos?

Magánba jársz hozzá?

2012. szept. 25. 18:51

Szia. Kecsón voltatok andrológián? Nekem a Temesváry Béla az orvosom,és ő andrológus. Nekünk először inszemet csinált,és utána azt mondta, hogy ha ez sem sikerül(mármint a 3.)akkor a lombik jöhet szóba. Mi gondoltuk, hogy hosszú a várólista így bejelentkeztünk Szegedre. Ott 2 lombikot végeztek és mivel mi nem voltunk megelégedve az asszisztensek semmit mondó beszólásaival és stb, így mondtam a dokimnak, hogy nem akarok többet szegedre menni! Ő ajánlotta a Dévait, mert nagyon jó kapcsolatban van vele. Szept. 4-én voltunk konzultáción, és ahogy megvannak az eredmények rögtön kezdjük is!!!!

Te kihez jársz dokihoz? Bonyolult folyamat de megéri! Milyen vizsgálatokon vagy túl?

2012. szept. 24. 07:25

Azt nagyon-nagyon megköszönném, ha segítenél.

Nem tudom, ti hogy indultatok el ezen az egészen? Mi 8 éve várjuk a babát, hasztalanul.

Túl vagyunk az andrológián, a diagnózis sajnos azoospermia. Nem tudom, merre tovább, hogy kell elindítani a lombikot. Minden információnak nagyon örülök.

2012. szept. 22. 16:56
Szia. Én Kiskunhalasi vagyok és Kecskeméti a saját dokim. Mi már lombikosok vagyunk és Bp-re járunk a Dévai intézetbe!(vagyis konzultáción voltunk már!) Mióta tervezitek a babát? Írj, ha tudok segítek!
3. Babára_várva (válaszként erre: 2. - Anikó8383)
2012. szept. 21. 08:55
Szia! Nem kecskeméti vagyok, de nagyon közel hozzá, ezért ott lett volna optimális meddőségi központba elmenni. Még dokim nincs, a kivizsgálásoknál járunk. Ti hol tartotok?
2012. szept. 20. 18:39
Szia.Én nem jártam még ott, de én is ezzel a problémával küzdök. Te Kecskeméti vagy? Kihez jársz orvoshoz?
2012. szept. 11. 09:02
A kecskeméti Izsáki úti kórház meddőségi szakrendelésen járt már valaki? Szeretnék róla véleményeket beszerezni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook