Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » "Nagylányos" Anyukák segítsetek! fórum

"Nagylányos" Anyukák segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2
2012. júl. 15. 18:35
Én meg egyáltalán nem javaslom az online dokit , mert ő csak abból tud kiindulni amit leírsz neki. Hamár doki , akkor egy gyermek nőgyógyász vagy felnőtt nőgyógyász tanácsa ! Nálunk is volt már szükség nőgyógyászra ..felhívtam az orvosomat , elmondtam mi a gond , majd ő azt felelte hogy megvizsgálni ugyan nem tudja de egy UH-ot szívesen csinál ..
8. Kata 1977 (válaszként erre: 7. - Lencsy)
2012. júl. 15. 18:35

Igen szabálytalanul, mert volt hogy 2 hét de volt hogy 3 hónap telt el közötte.

A védőnő szerint normális,de nem tudom....

7. Lencsy (válaszként erre: 1. - Kata 1977)
2012. júl. 15. 18:31

Az én nagylányomnak is 12 évesen jött meg ( most 14 ) ..de nem jelezgetett hanem egyszer csak megjött úgy ,mint alap esetben !

Az hogy 5x előfordult a lányodnál a véres bugyi ..ez mondható 5 ciklusnak ..tehát legalább 3 hét eltelt köztük ..vagy csak úgy pár nap különbséggel szabálytalanul 5 alkalom ?

2012. júl. 15. 14:03

Köszönöm!

Egyrészt próbálom magam nyugtatni,hogy ez normális és majd lesz rendesen.

Másrészt aggaszt,de múltkor is mikor volt kérdeztem tőle,hasa nem fáj,panasza nincs.

2012. júl. 15. 13:33

Én is online doktort javaslok,többször kérdeztem már őket többféle ügyben,gyorsan válaszoltak,és kielégítő válaszokat adtak.

Az én véleményem szerint,viszont,nem kellene még aggódnod,ha nem csinál különböző panaszokat neki,mondjuk amikor nem vérzik,akkor nagy hasi görcsöket...szóval én a helyedben nem vinném egyenlőre orvoshoz.Nekem is 12 éves a lányom,nála még mondjuk semmi nincs,de ha ilyen lenne,várnék még,hogy mi történik.

2012. júl. 15. 13:31
Hát konzultálj nögyógyiddal .... meg nem árt ha fel írjátok ettől eddig stb...
2012. júl. 15. 13:31
Nekem olyan 13-14 évesen jöhetett meg, már nem emlékszek. Egy nyáron volt, és utána egy jó pár hónapig semmi. Aztán egyszer csak megint jelentkezett, és utána már normális volt. Nem mondom, hogy rendszeresen, mert mindig volt pár nap csúszás, de volt rendesen...
2012. júl. 15. 13:27
Szerintem ez normális. Nekem anno 13 évesen jött meg először és azonnal be is állt, de emlékszem az akkori barátnőimnek, akiknek már 11-12 évesen megjött először sokáig nem volt rendszeres. Volt, akinek az első vérzése után hónapokig jelét se mutatta az újabb. Szerintem nincs miért aggódnod, de ha még se hagy nyugtot a dolog a fejedben kérdezz rá a gyerekorvosnál esetleg online szakértőtől a neten.
2012. júl. 15. 13:23

Sziasztok!


Van egy 12 éves gyönyörű fejlett nagylányom.

Már kb 5x előfordult,hogy véres lett a bugyija de nem is kicsit.Mivel fel van világosítva, nem ijedt meg,sőt már várja ez szinte verseny lett az osztályba,sajnos!

De rendesen nem jött meg még neki.Ez ilyen jelzés szintű lehet vagy érdemes elvinni orvoshoz?

Nekem ő az egyetlen lányom a másik három gyerkőc fiú,így nincs tapasztalatom.

Mikor nekem 15évesen megjött,akkor nem jelzett hanem megjött 5 napig volt és be is állt rendesen.

Köszönöm a hozzászólásokat.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook