Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagybevásárló áruház "hihetetlen, de mégis igaz" átvágása. fórum

Nagybevásárló áruház "hihetetlen, de mégis igaz" átvágása. (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
11. a7a90ace89 (válaszként erre: 10. - Zebracsikó)
2008. okt. 26. 08:09
Ez az, csak nem akartam így leírni!
10. zebracsikó (válaszként erre: 9. - A7a90ace89)
2008. okt. 26. 08:07
a legkisebb is számít .. áruházakban a már lejárt csirkékből készítik az ott helyben sütött grillcsirkét, jól megfűszerezik és viszik,mint a cukrot.
2008. okt. 26. 08:05

Ó jaj, ez mind ismerős nekem az itteni, dunakanyari Legkisebb is számít áruházból!:((


De nálunk nem csak az árakkal vágják át a vevőket, hanem romlott árut is adnak. Szomszédom pénztáros volt ott egy darabig, s nagyon sokszor küldte vissza a húsárut, mert már szine és szaga volt.:(( A grillcsirke meg viszi a pálmát!:((


Karácsony előtt erre is érdemes lesz odafigyelni!

8. lizabella (válaszként erre: 7. - 52d3e0b8a8)
2008. okt. 26. 07:55
Én is így gondolom!Anyagilag se olyan megterhelő.Most úgy csinálom,hogy minden hónapban letudok egy-két embert.Decemberbe elég lesz meg venni a fát meg a kajának valót.
7. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 2. - Lizabella)
2008. okt. 26. 07:53
Őrület! Egyébként én is hamarabb beszerzek mindent még jóval karácsony előtt. Tolongani sem kell és spórolni is lehet. Az sem elvetendő, hogy nem egyszerre kell mindent az utolsó pillanatban beszerezni!
2008. okt. 26. 07:42
A "fukar"-ban is többe kerül minden, mint máshol!
2008. okt. 26. 07:30
Sziasztok! Mi tavasszal vettünk 1 mosogatógépet a madaras nagy áruházban 55ezerért.Kiváncsiságból megnéztük a legkissebb is számítba és ugyanaz a model 20ezer forinttal került többe. Érdemes előbb körülnézni,h mi mennyibe kerül,mert így sokkal többet tudunk spórolni,mintha egyből beugrunk az akció feliratnak!
4. lizabella (válaszként erre: 3. - Smudlaagi54)
2008. okt. 26. 07:10
Én is a Ceglédi be voltam:-(((((.De ma megyek Pestre már csak azért is megfogom nézni!
2008. okt. 26. 06:57

Szintén a Legkissebb is számit........ áruház,Cegléden!!!

Akciós takaritógép,36 ezerről 27 ezerre.Elmentünk,mivel úgyis szerettem volna venni.Itt nem volt,(Az akció első napján!!!)azt sem tudták megmondani,hogy kapnak-e még belőle.Rá kb három hétre,át kellett mennünk Jászberénybe.Ha már ott voltunk bementünk az ottani áruházba,vásárolni.Mindenféle akció nélkül ugyanazt a takaritó gépet 23900.-ft-ért vettük meg.

2008. okt. 26. 06:36

Sziasztok.

Csak egy átvágásra szeretném felhívni a figyelmeteket,így karácsonyi nagy bevásárlás előtt.

Szeptember 29-én volt a lányom szülinapja.Elmentünk az egyik bevásárló áruházba játékot nézegetni.Találtunk egy barbie házat 8000 ft-ért.Megis vettük mert olyat szeretett volna a kislányom.

Tegnap elmentünk szétnézni,mert nincsenek itthon a gyerekek gondoltuk kicsit szét nézünk karácsonyi ajándék ügyben.Láttam olyan házikót megint,csak egy kicsit drágábban.18.990,-Tehát karácsony előtt duplájára felviszik az árat,mert tudják,hogy venni kell valamit.És a sokan megveszik mert ugye karácsony. Erre felbuzdulva megnéztem még 3 játékot amit szeptemberbe is néztem és azok is többe kerültek.

Azért írom ezt le,hogy figyeljetek oda!!!!!!!MERT A LEGKISEBB IS SZÁMÍT ALAPON NÉZZETEK KÖRÜL?HOGY MI/HOL MENNYIBE KERÜL.Ha nem velem történik meg else hiszem(de sajnos igaz)

2008. okt. 26. 06:29
Nagybevásárló áruház hihetetlen/de mégis igaz átvágása.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook