Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagybevásárló áruház "hihetetlen, de mégis igaz" átvágása. fórum

Nagybevásárló áruház "hihetetlen, de mégis igaz" átvágása. (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2010. ápr. 13. 08:11
Én már úgy is jártam, hogy egy nadrágot nem ütöttek be:),mivel sok mindent vettem, 20 körül fizettem fel se tűnt. Csak otthon, mikor átnéztem a blokkot, nem találtam rajta a tételt....De ez ritka...
100. vaczila
2009. jan. 20. 07:33
Nekem már kisboltban is voltak rossz tapasztalataim, úgyhogy egyre megy.
2009. jan. 12. 12:11

na és az milyen, hogy már a patikába is átb@sszák az embert. az egyik gyógyszert 2*húzta le a csaj, 920Ft

A Tescoba nem azon az áron adják a cuccot, amire ki van írva,

az Auchanba pedig olyat is lehúznak amit nem is vettél.

amikor kígyózik mögötted a sor, nem tudod végig igyelni, mit mennyiér áraz a gép

mikor pedig visszamész a vevőszolgálathoz, vagy visszaviszel valamit fel vannak háborodva

2008. dec. 21. 18:42
Mit gondoltál a nagy bevásárló áruház mitől különb a kicsinél?
97. édesmandula (válaszként erre: 94. - Erika25)
2008. nov. 25. 14:11

A Metro áruházban eddig nagyon szép friss húst kaptam mindig :) persze oda kell kártya... :P :)

Hentesnél már nem veszek, nagyáruházban is sétálgatok vele, mert a fény a pultokban olyan, hogy szépnek lásd az árut...teszek vele egy kört a szalámik felé :D és ha a szaga se rossz, akkor jön velem, ha meg nem, akkor szépen visszateszem, vagy ha kriminális, akkor azonnal "feljelentem" az egyik alkalmazottnál...vagy visszasétál magától :P de láttam olyat Tescoban, Perzsébeten, hogy ugyanaz a termék volt kirakva egymás mellé (vákuumzáras, szeletelt baconszalonna), csak éppen az egyik felét előzőleg nem tárolhatták megfelelően, mert színbeli eltérés volt köztük, nem kicsi :P

96. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 95. - Ec63a7fc29)
2008. nov. 25. 13:54
:)
95. ec63a7fc29 (válaszként erre: 86. - Horvathrekusi)
2008. nov. 25. 13:51
Lehet, hogy túl sokan vagyunk, s valamitől ki kellene pusztulnunk...
2008. nov. 25. 13:40
Én tojást nem veszek már a TESCO-ban, mert tuti, hogy egy-két büdös mindig van benne. Van egy kisbolt a sarkon, eddig ott vettem, de már ott is becsempészik a régit közéjük. Húst sem tudom már hogy hol vegyek, mert már a piacon is volt büdös csirke és kacsacomb is a jók között. Úgy tűnik ez a "hogyan vágjuk át embertársainkat" társasjáték már teljesen elterjedt. :( Pofátlanul és szemtelenül csapnak be minket az élet minden területén.
93. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 91. - Anikoland)
2008. nov. 25. 13:05

Élelmiszeripari cégeknél dolgoztam és igenis, ahol a vevőért vannak, ott olyan terméket is gyártanak. Mert van eszük nem kispórolni dolgokat, hogy gagyival helyettesítsék.

Ahol meg megmarad boltban a romlott áru azt passzolják el pl. állateledelnek. Szerintem mindent meg lehet oldani, csak ész kéne hozzá.

92. anikoland (válaszként erre: 90. - 52d3e0b8a8)
2008. nov. 25. 13:04

Igen,úgy ahogy mondod,volt is belőle már církusz,visszahozták ,hogy büdös,meg ilyesmi.

De elment a vásárló és sajna úgyanúgy visszakellet tenni.

Csak azt nem értem,hogy mért nem dobják ki,mivelhogy ezeket leírják kálóba.

De ha túl sok összejön akkor anagy-nagy fönők igen begúrúl.

2008. nov. 25. 13:01

Én semmi olyan felvágottat nem veszek ,ami előre felvan szeletelve.

Tudom,hogy mennek ott a dolgok,,sajna régi,lejárt felvágottakat is be be csempésznek a szeleteltek közé.Mellettünk is itt van a spar de a csemege pultot nagy ívben kikerülöm.

90. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 89. - Anikoland)
2008. nov. 25. 12:58

Talán majd rájönnek az ex- főnökeid, hogy a sz.r árut egyszer el lehet adni, de nem biztos, hogy oda még azok után bemegy valaki vásárolni...


Azt nem értem, hogy az ilyen felelőtlen ember nem gondol bele, hogy azt a felvágottat esetleg kisgyerek is megeheti? Egyébként most, hogy a Spár!!!-ba AZÉRT IS KIÍROM vettünk felvágottat, ami a macskánál kötött ki, azon gondolkodtam, hogy amit vennék azt megszagolnám! Legközelebb, ha visszamegyek esküszöm megszagolom! Aztán jó hangosan megjegyzem, hogy múltkor lejártat adtak. Nem hiszem, hogy én égnék ezekután...

2008. nov. 25. 12:49

Én a pr..iban dolgoztam,és sajna ott is volt szemét átverés a vásárlókkal szemben.Nem csak a nagy bevásárló központokban van.

Csemege pultos voltam de jó,hogy otthagytam mert már nagyon nem bírtam.

A csemegepultos is sok olyan dolgot tesz meg amit sajna a feletesse mond,és azt sajna megkell tenni,kidobni nem lehet az árut hülye ""szöveggel""jön nekem.

Pl:Gomolyatúró eladása kimérve ,lejárt tejfölel összekeverve.Lejárt virslik áttörlése.A lejárt rúd felvágottak héját leszedni,hogy a szavatósága lejártatát ne lehessen meglátni.

Becsomagolt szeletelt "lejárt "felvágottak kibontása tálcára helyezve ,és a csemegepultba eladni.Lejárt sajtok ,szalámik, szavatosági dátuma átírása meg sorolhatnám estig is:(((

2008. nov. 20. 13:56

Csak hát nekik nem érdekük hogy "rájöjjenek".... és igazából szerintem nem is érdekli őket.

Mindegyikük a saját pecsenyéjét sütögeti.

87. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 86. - Horvathrekusi)
2008. nov. 20. 13:35
Jó lenne, ha erre a drága politikusaink is végre rájönnének!
2008. nov. 20. 12:21

Hát igen. Az emberek már elteltek a sok szeméttel.

És talán kezd megjönni az eszük. Eddig mindenki vette az olcsó küldöldi vackokat. A magyar ipar meg közben szinte teljesen tönkrement. Pedig a magyar zöldségek, húsárú, textilipar.....szuper minőségű termékeket gyártott.

85. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 84. - Horvathrekusi)
2008. nov. 20. 11:52
Ott sem jobb! Az a baj, hogy agyilag nincsenek sokan olyan színvonalon, hogy nem olcsó, hanem jó minőségű terméket kéne gyártani. Azt is vennék! Nem csak az Óccót!
2008. nov. 20. 11:38

Hát igen.... pont a hétvégén látogatott meg bennünket egy kedves régi ismerősünk, aki pék.

Nos olyanokat mesélt.....ami álmomban sem jutott eszembe.....és ez még csak a pékárú... mi lehet a húsiparban???!!!

83. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 82. - Horvathrekusi)
2008. nov. 20. 11:30
Mint élelmiszeripari emberke tudnék mit mesélni, hogy mit meg nem etetnek velünk :(
2008. nov. 20. 11:22

Hát igen. És még mennyi mást megetetnek az emberekkel! Szerintem több mint felháborító.

Mi is próbálunk amiból lehet magyar terméket vásárolni. Szerencsékre faluban élünk úgyhogy sok friss és biztonságos élemiszerhez tudunk hozzájutni.

De hát sajnos a ruhák, játékok, használati tárgyak sem érnek többet.....

Az a kevés magyar termelőt aki jó minőségű terméket készít meg egyszerűen megfojtják...

úgy kell nekünk!

81. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 80. - Horvathrekusi)
2008. nov. 20. 11:18

Ez elég szomorú! Mi is csak nagyritkán járunk arra.

Ha tehetem inkább magyar termelőktől vásárolok, csak az a baj, hogy szerencsétleneket mindenhonnan kiszorítják! Meg ugye már mindenhol kínai gagyit lehet kapni, már a "rendes" boltokban is.

2008. nov. 20. 11:04
Nekem a múltkor az egyik ismerősöm szölt a "T" betűsbe hogy ne vegyek az akciós tejből (azok a külföldi feliratosak, ami mindig olyan 150-170Ft körül van) mert már rengetege visszavitték hogy kukacot, meg minden nem odavaló dolgot találtak benne. Mégis ugyanúgy kirakják....... Mondjuk a baj ott kezdődik hogy megengedjük hogy az ilyen moslékok bejöjjenek az országba!
79. scorpiolady (válaszként erre: 76. - 52d3e0b8a8)
2008. nov. 20. 11:01
Mi is így jártunk vele, a legnagyobb szemétség az volt, hogy kívülről sehol nem volt ráírva hogy csak hanganyag van rajta, csak magán a cd lemezen volt feltűntetve, mi sem vittük vissza, végülis olyan mint egy hangoskönyv.
78. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 77. - Rencsilany)
2008. nov. 20. 10:47
Ugyan az volt, de nem DVD, hanem csak a mese CD. Ezt most nem vittük vissza, mert elég messzire költöztünk azóta és csak ezért nem érte volna meg visszavinni. Így jártunk! Ezért is írom, hogy vigyázzatok, ha ott CD-t, vagy DVD-t vesztek! Olcsó húsnak....
2008. nov. 20. 09:43

Legalább azzal kapcsolats cd volt benne vagy egész más????

Mit csináltál visszamentél?

76. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 75. - Rencsilany)
2008. nov. 19. 14:26
Igen ez elég szomorú! Nem tudom írtam-e ide, de az említett üzletben vettem DVD-t a gyerekeknek (Nagy ho-ho), ami csak cd volt, mint kiderült...
75. rencsilany (válaszként erre: 74. - 52d3e0b8a8)
2008. nov. 19. 14:01

Sajnos nem:(

Azóta gyanakodva veszek én is bármilyen cd-t.csak szomorú,hogy ilyen világban élünk,ott csapjuk be a másikat ahol tudjuk!

Tisztelet a kívételnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

74. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 73. - Rencsilany)
2008. nov. 19. 12:54
Akkor érdemes lesz megrázni vásárlás előtt a dobozukat!Jó lenne tudni, hogy mások nem reklamáltak-e. Ha a Tesco tényleg a vásárlókért lenne utánajárna...de ugye a legkisebb mégsem számít! :(
73. rencsilany (válaszként erre: 64. - 52d3e0b8a8)
2008. nov. 19. 12:39
igen,be volt fóliázva!Azért gyanakodtak esteleg arra,hogy ott dolgozó lehetett.Bár ma már ki tudja?!
2008. nov. 18. 18:59

aztán jött a nagy leltár...

a haccpsek dolga volt a nem megfelelő árút selejtezni, rögtön konténerbe szedni, megsemmisíteni..


azon a héten érdekes, hogy 4 haccp vesztette el az állását...


azt mondták, nagy lett a leltár összege:)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook