Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagy fájdalmak kínoznak.Mi lehet ez? fórum

Nagy fájdalmak kínoznak.Mi lehet ez? (beszélgetős fórum)


1 2
13. t.Ili
2010. okt. 19. 00:24

Még azt is kitapasztalhatnád,hogy a hideg jó e rá,vagy a meleg borogatás.

Küldtem üzit!

2010. okt. 19. 00:17
Én ilyen szempontból "szerencsés" vagyok.Jelenleg nem dolgozom.Van egy kislányom de azért sokat tudok pihenni...
11. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 6. - Kicsinikol)
2010. okt. 19. 00:12

Hát te tudod, de én tuti nem vennék be erős fájdalomcsillapitót orvos nélkül. Addig mondjuk pihenned kéne, bár egy idő után az sem ér semmit.

Ha ülő munkád van, az gáz lehet. Legalábbis nála ez volt a gond, illetve ez volt az utolsó csepp, hogy napi 10-12 órákat melózott.

10. kicsinikol (válaszként erre: 9. - T.Ili)
2010. okt. 19. 00:06
Nem vagyok egy gyógyszeres-orvoshoz mászkáló típus, csak mostmár nem bírom.Mindegy mi az,csak hasson.Az a baj, hogy nincs időm "probálgatni" a bogyókat.Te voltál esetleg hasonló cipőben? Vagy ez csak egy tipp?:-) köszi a választ
9. t.Ili (válaszként erre: 6. - Kicsinikol)
2010. okt. 18. 23:59
Ha gyógyszert akarsz bevenni,esetleg Naprozin,Movalis,Diclofenak,Diclac 75....
8. kicsinikol (válaszként erre: 7. - T.Ili)
2010. okt. 18. 23:54
Köszi.Ezt is kipróbálom.Minden megoldás érdekel amíg orvos nem lát:-(
7. t.Ili (válaszként erre: 3. - Kicsinikol)
2010. okt. 18. 23:52

Amit én szoktam nagy fájdalomra használni,az egy tapasz,amit kínai boltba,100 forintosba lehet kapni.

Tigris van rajta,és kb.100 ft.Erősebb mint amit a gyógyszertárban lehet kapni,jó drágán.

Nekem a combom fájt,az izom,szinte kibírhatatlanul!

6. kicsinikol (válaszként erre: 5. - 57aa4ea1e8)
2010. okt. 18. 23:49
:-( Remélem azért nem ilyen komoly a baj.Azért annyira erős nem lenne jó.Csak azt szeretném, hogy ne fájjon annyira arra az 5 órára.A gyógyszer "beszerzéssel" nem lenne baj...
5. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 3. - Kicsinikol)
2010. okt. 18. 23:44
Kolléganőmnek ugyan ilyen tüneteket okoz a kizáródott gerincsérv.. ő egy hétre le is bénult úgy, hogy a fájdalom megmaradt, csak mozgatni nem tudta. Nem tudom, milyen gyógyszert kapott rá, de azt tuti, hogy nem adják csak úgy a patikában, állni alig tudott tőle, annyira kómás volt.
2010. okt. 18. 23:40
erús:erős
2010. okt. 18. 23:39
Nagyon fáj a bal lábam.Kb 1 hóapja jelentkezett előszőr.Néha elzsibbadt a lábam menet közben.Aztán egyre sűrűbben, majd húzódó,feszülő,szúró fájdalom kísérte.Most meg már pár napja annyira fáj, hogy nem tudok menni 400 métert csak kínlódások közepette.3 éve volt egy hasonló tünetekkel jelentkező /porckorong kopás/de akkor a nyakamnál és karomnál.Az nagy nehezen elmúlt de mintha ez más lenne.Én az ülőidegzsábára gondolok.Valaki volt már hasonló cipőben? Orvoshoz csak jövőhéten tudok csak menni.Addig átmeneti megoldást keresek.Csütörtökön a lányomnak nyílt napja lesz.Ott a helyem:-( Valami erús fájdalomcsillapítót tud valaki ajánlani, hogy kibírjam a csütörtököt?
2. t.Ili (válaszként erre: 1. - Kicsinikol)
2010. okt. 18. 23:37
Hol fáj?
2010. okt. 18. 23:32
Nagy fájdalmak kínoznak.Mi lehet ez?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook