Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Camomilla vulgarist folyamatosan adhatom-e fogzás alatt, hogy elkerüljük a nagyobb fájdalmakat, vagy csak akkor kaphat mikor már nagyon fáj? fórum

Camomilla vulgarist folyamatosan adhatom-e fogzás alatt, hogy elkerüljük a nagyobb fájdalmakat, vagy csak akkor kaphat mikor már nagyon fáj? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 30. 16:16
én az első gyereknél germicid c-t adtam, nem kellett sűrűn, a másodiknál jött a képbe a viburcol, miután már egy hete minden este kellett neki fájdalom csillapító / nurofen, panadol nem ért semmit, és a germicid-c/. ezeket váltogattam mikor az új gyerekorvosunk javasolta a viburcolt, utána már csak azt használtuk, és a 3. gyereknél is. a homeopatias szerekhez nem tudnak hozzászokni, ellenben a többihez igen
6. 43287dec91 (válaszként erre: 4. - Csibefalat2008)
2009. okt. 30. 16:14
a germicid csak receptre kapható, tapasztalat, de adhatsz neki nurofent, addig amíg a tünetek fennállnak, megkérdeztem és adható, akár hosszú ideig is...+ nagyon jó a viburcol kúp is...kitartás:o)
2009. okt. 30. 16:13
homeopátiás szerek bátran adhatók folyamatosan, nem szoknak hozzá a babák.
4. csibefalat2008 (válaszként erre: 3. - Koppanya)
2009. okt. 30. 16:10
Vibrcol nekünk is van most annak próbálok utánna járni a germicid kúp kapható- e vény nélkül.Gyógyszer de néha lehet hogy kell. Camomillánál azt vettem észre kevésbé nyűgös és könnyebb elaltani, de remélem nem szokik hozzá. Állitólag a panadol is jó talán szerzek be azt is.
2009. okt. 30. 16:00

folyamatosan lehet adni

használ nektek?-nekünk a viburcol kúp jött be, fájdalomcsillapító helyett a fogzáskor

2009. okt. 30. 15:55
lehet folyamatosan adni.
2009. okt. 30. 15:54
Camomilla vulgarist folyamatosan adhatom-e fogzás alatt hogy elkerüljük a nagyobb fájdalmakat, vagy csak akkor kaphat mikor már nagyon fáj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook