Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » NAGY DIÉTA VÁLASZTÓ: Atkins, Dukan, Norbi, CH számolós, 90 napos, Level, fix menüs stb. Ti mi alapján választottátok ki a nektek megfelelőt? fórum

NAGY DIÉTA VÁLASZTÓ: Atkins, Dukan, Norbi, CH számolós, 90 napos, Level, fix menüs stb. Ti mi alapján választottátok ki a nektek megfelelőt? (beszélgetős fórum)


1 2
12. 8ef78160df (válaszként erre: 10. - 8f1ddc2679)
2012. márc. 3. 00:51
én nem írnám a 600-ra, hogy teljesen jó...
2012. márc. 2. 22:24
Amúgy próbáltam az Atkinst, de 2. nap úgy szédültem, hányingerem volt és nem tudtam elképzelni, hogy fehérjét egyek... a gyümölcs helyrerakja a vércukromat reggel. Viszont a gyümölcskúrát is próbáltam, de egész nap szenvednék + este tuti kirámolnám a hűtőt. :D
2012. márc. 2. 22:20

Én pl most (egy hete) olyat csinálok, hogy délelőtt egy grapefuitot eszem (90 naposnál van délig gyümölcs) majd tojást valamilyen formában de nem olaj nélkül tetejére sajt + saláta vagy valamilyen zöldség (Atkins) és vacsorára joghurt vagy kaukázusi kefír (Joghurt diéta - a joghurt jó hatással van az emésztésre) és a szénhidrátot összességében is mindig számolom hogy abba is beleférjen, 600 körül van ami teljesen jó és van benne tejtermék, gyümölcs, zöldség is...

Hát ilyen "összevisszaság" ahogy én csinálom...mondjuk működik, mert fogytam tőle, de ki tudja... talán jobb egy kötöttebb változat?

9. amaal1 (válaszként erre: 8. - Sorceress87)
2012. márc. 2. 22:16

Hát, nem tudom, én nem sok sovány hentest láttam, és azok tuti, nem a tésztától híztak el. :D

Nincs is párja a jó kis házi kolbásznak és sonkának, imádom őket, de nekem fogyni még nem sikerült velük. Főként, hogy kenyér nélkül a párolt csirkemell sokkal jobban csúszik, mint a zsírtól tocsogó ételek. Még jó, hogy mindenki számára létezik alternatíva, csak ki kell tartani a cél érdekében.

8. sorceress87 (válaszként erre: 7. - Amaal1)
2012. márc. 2. 21:58

[link]


Ezt érdemes elolvasni!

2012. márc. 2. 21:34
Az Atkins és a Dukan egyébként nagyon hasonló, csak Atkins kevesebb zöldséget enged, viszont több zsírt. Az én családomban sajnos előfordul magas koleszterin és vérnyomás, így a zsírra legalább annyira kell figyelnem, mint a ch-ra.
2012. márc. 2. 21:32
Nálam egy adott diéta szóba sem jöhet. Ahogy kötelező valami, onnantól rosszul vagyok tőle.
2012. márc. 2. 21:28
Atkins, mert szinte sose vagyok éhes, és a sokféle kipróbált diéta közül ez az egyetlen, ami nálam működik, a ch megvonás. A többi diétánál állandóan éhes voltam és mindig édességet zabáltam volna, de most egyáltalán nem szenvedek. Ebben is van 4 szakasz, az utolsó a súlytartó. Nekem 40 nap alatt eddig 8,2 kg ment le, és teljesen elégedett vagyok a mostani étrendemmel. :) Első hangzásra szörnyűnek hangzik ez az étrend, de ha valaki csinálja, akkor közel sem olyan rossz. Csak érdemes elolvasni a könyvet, mert a neten található cikkekben általában elég sok a marhaság.
2012. márc. 2. 21:27
Atkins mert nem vagyok éhes és könnyen tartom a diétát :)
2012. márc. 2. 21:26
Kalóriaszámolás. Ez az egy, ami mindig tutira beválik és tartható is számomra.
2012. márc. 2. 21:19

Dukan. Mert ebbe még nem sültem bele. :D

Komolyra fordítva, azért választottam ezt, mert van benne súlytartó szakasz is, és nekem sosem a fogyással, hanem a súlytartással van gondom. Persze, ez önmagában még nem garancia a sikerre.

2012. márc. 2. 21:16
Lehet hogy nem vagyok egyedül... én személy szerint egyikből a másikba kapok bele, egy-egy napra... de most már tényleg végigcsinálnék egyet.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook