Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Nadrágot" hordó hölgyek:) fórum

"Nadrágot" hordó hölgyek:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
105. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 103. - Per)
2007. dec. 4. 16:32
Magyarul szeretsz nonek oltozni? :))
104. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 101. - 11a91585fe)
2007. dec. 4. 16:31

Nem tudom, lehet az is :)

Millio modja van annak, hogy egy ember gyengesege nyilvanvalova valjon.

Sok no emiatt hord szerintem hadragot, mert a ferfi nem hordja es valakinek muszaj donteseket hozni stb.

En azert jobban erzem magam, hogy nem nekem kell hordanom. Bar eleg kemeny osszecsapasaink vannak, amikor neha megprobalom a ferjemrol lerangatni :D

103. Per (válaszként erre: 93. - 8d784868d0)
2007. dec. 4. 16:30
Férfi vagyok, csak nem tradicionalista, hanem anarcho-szindikalista. Számomra csak a teljes egyenjogúság és egyenjogúság az elfogadható. A hagyományos nemi szerepmodellek helyett a dinamikus szerepmodellek híve vagyok, ami már pl. Skandináviában sikeresen bevált. A "férfias-nőies" ellentétpár pedig nagyaon gyakran szociokulturális eredetű: pl. a gazdálkodási mód miatt a családot a nő (anya) igazgatta/ja, családot érintő kérdésekben is ő dönt(ött) Izlandon. Ezzel szemben Szicíliában sokáig nem is vették emberszámba a nőket.
102. spinneli (válaszként erre: 98. - 11a91585fe)
2007. dec. 4. 16:26

De milyen témában tud többet mert pölö szénlapátolásnál nem veszünk össze, de az életnek még jópárezer szegmense van.

Valakinek konkrétum?

Olyanokra gondolok, hogy pölö férfias-e egy nő, mert többet keres, mint egy pasi, férfiasabb-e mert Ő osztja be a pénzt, férfiasabb, ha családi vitákban Ő a döntnök...ilyenek.

101. 11a91585fe (válaszként erre: 99. - 1a50c86bb0)
2007. dec. 4. 16:23
Ez az a típus,aki bocsánatot kér a lökdösődésért szex után? :)
100. 11a91585fe (válaszként erre: 99. - 1a50c86bb0)
2007. dec. 4. 16:23
:)))
99. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 98. - 11a91585fe)
2007. dec. 4. 16:20
Van az a ferfi, aki mellett nem nehez tobbre kepesnek lenni :D
2007. dec. 4. 16:17
Attól férfias egy nő,amikor azt hiszi,ugyanazt,sőt még többet is tud csinálni mint egy férfi.Ami,ugye, nem igaz.
97. spinneli (válaszként erre: 96. - 11a91585fe)
2007. dec. 4. 16:15

Mitől lehet férfias egy nő?

Szerintem tisztázzuk, kinek mennyire leosztottak a nemi sztereotípiái?

2007. dec. 4. 16:12
Én nem hiszek abban,hogy egy nőnek kellene hordania a nadrágot.Olyannyira nem,hogy úgy találom,hogy még a szingliknek sem áll jól,ha "nadrágot hord",aza férfias viselkedése van.A nő legyen Nő,a férfi meg Férfi.Én csípőre teszem a kezem,Emberem meg félrecsapja a kalapját.:))) És ez így van jól.:)
95. 8d784868d0 (válaszként erre: 94. - 0260f21e84)
2007. dec. 4. 16:09
maximálisan egyetértek!
2007. dec. 4. 12:01

en is elolvastam, mint antifeminista. Ez mind szep es jo, amit leirtal, hogy teljes egyenloseg,elbiralas. De ez embereknek szol, nem kell kulonbseget tenni, hogy ferfi v no.

A no es a ferfi egymast kiegeszitik, biologiai felepitesuk alapjan masok. A lelkuk mas. Igy lesz kerek a tortenet. (mint a jing-jang, nem irom le a tulajdonsagokat)A ferfi attol lesz ferfi, hogy egy no all mellette, es forditva is. Igenis kellenek a csabito ruhak, a finom selymek, azt csak te gondolod kenyelmetlennek, mivel nincs melled.

Kulonbsegek talalhatok mar a szexualitas teren az, hogy a ferfi meghoditani akar, a no bevonzani-csabitani, vagy a ferfi feladata a kulvilag elleni csaladvedelem, a noe az otthon vedelme, a tuze. (nem a fakanalnal a helye!!!)Masok, es tisztelni kell a "massagot" Ennek a sok feminista-mozgalomnak az a vege, hogy a nok elferfiasodnak, a ferfiak meg elnoiesednek. A pasikra most mar azt mondjak, hogy "jajolyanèdes" (tudod, kinek kene)jon a sok metroszexualis, uberszexualis! Azonkivul mivel a testi felipites mas, pl jobb a zenei kepesseguk a ferfiaknak, igy beloluk lesznek a legjobb karmesterek. A noknel mas mukodik jobban, azokat a kepessegeket kell erositeni, nem hadakozni a termeszet ellen. Miert nincs tobb noi nogyogyasz?? Azonkivul a sok szelsoseges feminista no szerintem sajat banatat, szexualis-es identitaszavarat belekeveri a nagy hadakozasban.

Mi scrable-t is azert tudunk szepen jatszani, mert o a sokpontos szavakra hajt en meg a gyonyoru hangzasuakra :)

93. 8d784868d0 (válaszként erre: 92. - Per)
2007. dec. 4. 09:55

elolvastam amit írtál, és kissé elgondolkodtam azon hogy te valójában férfi vagy-e?

egy normális nem jelleggel bíró férfi ilyet nem ír, és legfőképpen nem érez teljessen normálisnak!

amiről te irsz az egy hülyeség már megbocsáss, és sajnálom hogy így gondolod!

a társadalom egyik alpillére a hagyományos nemi jellegek megtartása, a hagyományos életközöségeben kialakult nemi szteroípíák erősítése!

ha ez nem működik az a trásadalom összeomlik!

miért?

mert a felülbírálandó a nő viseljen nadrágot, szlogenek mind.-mind gyengítik a család egészét, és ezálltal ha megszűnik a család, egyidő után felesleges rossz lessz a férfi, akit a nő csak gyermeknezés céljára használ mint egy élő dugattyút, ami esténként megtömi, a végén ad neki szökőkutat, aztán 9 hónap mulva megszületik a gyerek. ha a te észjárásoddal gondolkodunk, akkor egy idő után a fiú utódokat megölik, és csak lányok maradhatnak, meg egy genetikailag tenyészcsődörnek alkalmazható kis számú férfi populáció, de csak addig amíg mesterséges megtermékenyítés a csúcsra jut, aztán már féfi sem kell!

szóval kizártnak tartom hogy te egy domináns férfi legyél, max olyan aki 20 éves koráig együtt aludt anyukával, aki bajszos és kövér dög! ezenkívül gondlom maximálissan elnyomott, és minmális önrendelkezési jogot kaptál tőle!

ez lehetett a családmodell amiben felnőttél, és csak sajnálni tudlak érte!

tudod egy férfinek van egója, és van tartása!

ezenkívül nem vonzódik a saját neméhez, mint identitászavaros ember! ha elmennél egy kromoszóma vizsgálatra, nem lennék meglepve, ha valójában női Genomikád lenne!

helyetted is szégyenlem magamat!

92. Per
2007. dec. 3. 17:54

Írásom e tárgyban:

[link]

91. 8d784868d0 (válaszként erre: 90. - Castellina)
2007. dec. 3. 17:28

családi rabszolga?

és a férfi aki éjjel nappal dolgozik azért hogy legyen betevő?

igen..ő nem otthon,, hanem a cégnél, vagy akárhol!

rossz ez a családi rabszolga megközelítés.... nagyon rossz!

a férfi pedig az öntudatos nőt becsüli, és nem azt aki állandóan önnön nagyságát hangsúlyozza!

a 2 nem ugyanaz!

ha jobban érvényesünének a hagyományos nemi szerepek, akkor nem kellene "nadrágot hordó" nőkről beszélni sem!

csak sajnos amíg itt ezen az oldalon is azt látom, hogy a tudatlan akár diplomás nők sokszor a férfiakat megszégyenítően írnak, bizonyos témákról, és saját sötét gondolkodásuk rabjai, addig nincs mit várni!

sikk szinglinek lenni?

sikk gusztustalanul beszélni?

csak azért mert öntudatos nőröl van szó? nem hiszem!

a nő attól nő hogy tud viselkedni, és tudja, bírja saját hibáit, korlátait, és betölti azt az egyetemleges szerepet, ami az évezredek alatt kialakult!

ettől ő nem kevesebb, sőtt! mivel így tud összetartani egy családot, ettől ő több!

a feminizmust követő nők pedig mind mind kivévétel nélkül zsákútcába jutott élettel bírnak, férj gyerek nélkül!

de mivel annyira hasonlít némelyik beteg jószág egy férfire, így gyakorlatilag semmi szükség rá hogy egy férfi életét is tönkretegye egy ilyen jószág!

2007. nov. 5. 20:15
Én azt vettem észre, hogy a férfik is többre becsülik az olyan nőt, akinek van önbecsülése, s nem alázza le magát holmi családi rabszolgává. Mert hiába bújik a nő a mártír szerepbe, kevés férfi van, aki értékeli, hiába az önigazolás.
89. Per
2007. nov. 5. 17:39
Én a teljes női-férfi egyenjogúság és egyenrangúság mellett vagyok. Egy igazi feminista nő pedig IGAZI TÁRS lehet az önalávető nőkkel szemben.
2007. aug. 20. 14:17
Akinek jobb érzéke van a nadrág viseléséhez, hordja az.
87. 8d784868d0 (válaszként erre: 86. - Szenyó)
2007. aug. 20. 10:56

így is kellemes vendég vagyok, nem kell a kioktatásod!

a toprongyokkal pedig sosem fogok azonosulni!

és nem állok be a sorba! csak azért hogy az egyetemes hülyeségekről folytassak vég nélküli semmibe révedő nulla beszélgetéseket!

honnan tudod hogy van-e? feleségem?

aztgondolom elárultad magadat.....!

látod-látod, hazudni tudni kell....!

jó lenne ha lecsökkentenéd az állneveid számát, lassan aztgondolom kezdessz skizofrén lenni annyi személyiséged van itt!

hamár nem beteg vagy!

2007. aug. 20. 10:19

Gondolom, a te stílusod sem sokaknak jön be, talán egyedül a feleségednek....


Csak egy kérdést tettem fel, mert ez egy olyan hely ahol véleményeket mondanak el emberek, olykor kérdeznek, s válaszolnak.


Ha figyelmesen újraolvasod a vendéglátónk FÓRUMSZABÁLYZATÁT, ami rád is vonatkozik, s be is tartod, akkor sokkal kellemesebb vendéggé válhatsz.:)))

85. 8d784868d0 (válaszként erre: 84. - Szenyó)
2007. aug. 19. 23:28
a stílus nem jön be!!!
2007. aug. 19. 23:24

Én nyugodt vagyok.

Olyan nagyon nehezet nem kérdeztem, de akkor az elejétől kezdem egyesével:

Férfi vagy?

83. 8d784868d0 (válaszként erre: 81. - Szenyó)
2007. aug. 19. 23:22

de ha nem haragszol nem írom le!

van tapasztalatom, talán több is mint gondolod!

és tudom hogy miről írom azt amit írok!

82. 8d784868d0 (válaszként erre: 81. - Szenyó)
2007. aug. 19. 23:21
várd nyugodtan!
81. szenyó (válaszként erre: 80. - 8d784868d0)
2007. aug. 19. 23:20
Tehát ne várjak választ.:(
80. 8d784868d0 (válaszként erre: 79. - Szenyó)
2007. aug. 19. 18:54
a kíváncsiság az ami a világot mozgatja....:)))
79. szenyó (válaszként erre: 77. - 8d784868d0)
2007. aug. 19. 16:23

Te hova sorolod magadat, melyik csoportba?


A hozzászólásaidat olvasva férfinak tűnsz, aki nagyon válogat a nők között.

Igazából nem jöttem rá a megnyilvánulásaidból, hogy FÉRFIként férj vagy, aki viseli otthon a nadrágot, vagy egy olyan srác, aki még sosem hordhatta otthon a nadrágot, azért, mert még nem volt férj, vagy azért mert már elhagyták, vagy egyszerűen nem szereti hordani a nadrágot?

78. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 76. - Szenyó)
2007. aug. 19. 15:35

Sok ferfi hagy kivannivalot maga utan, de sajnos ahogy a noket elnezem, igen keves az, amelyikben meg van nemi noi tartas, aki meg tud nokent viselkedni.

Igaz az is, van az a ferfi, akiben nem lehet felebreszteni a szunnyado-vagy mar doglott- oroszlant semmivel sem.

77. 8d784868d0 (válaszként erre: 76. - Szenyó)
2007. aug. 19. 14:41
az hogy te melyik kategória vagy, már könnyen leszűrhető!
76. szenyó (válaszként erre: 71. - 8d784868d0)
2007. aug. 19. 14:05

Tudod, Mislix, egy intelligens férfi megválogatja a szavait, s nem ír ilyen szavakat le, mint te itt.:(( (Bocs, nem szeretem az ápolatlan nyelvhasználatot.)

Ha körülnézel a világban, vannak férfias férfiak, s vannak anyámasszony katonái. Pedig külsőre pont egyformák.

Azok a szerencsétlen asszonyok, akik csak külsőre és első ránézésre férfias férfiba szerettek bele, azok Böbihez hasonló élményekkel gazdagodnak naponta.

Ha végigolvasod a hozzászólásomat, pontosan erről szól, hogy a férfiak nőjenek fel a feladatukhoz, s legyenek minden helyzetben igazi FÉRFIAK, mert egy nő ezek mellett tud majd nő maradni.

S ha van olyan férfiúcska, aki nem hajlandó FÉRFIKÉNT viselkedni, azt bizony bele kell kényszeríteni ebbe a helyzetbe, s talán majd felnő a feladataihoz...

Ha akkor sem, akkor tényleg nagy baj van....

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook