Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Nadrágot" hordó hölgyek:) fórum

"Nadrágot" hordó hölgyek:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
75. 8d784868d0 (válaszként erre: 73. - 1a50c86bb0)
2007. aug. 19. 09:01

valószínű a globalizált világképben jobban tudnak elvegyülni feltünés nélkül a hasonló" /* bocs"*/ nők, ha ordenáré alpári stílusban nyomatják, és folyton a felsőbbrendűségüket nahgoztatják.

a nő maradjon nő! kedves, bájos, gyengéd, egy szóval NŐIES!!!!

A férfi maradjon férfias! ERŐS, BÁTOR, ÉS CSALÁDFŐ!

ez persze lesz akinek itt nem fog tetszeni, de ők valószínű az a kategória, akik egyedül nevelik a gyereküket, és bele vannak gyepesedve a magányba!

persze néha egy két kardvirág betéved:)), de az ilyen nők java annyira szúr mint a kaktusz!

és pont ezért vannak egyedül!

szóval a globalizált világ velejárója szerintem ez a túlzott emancipáció, és egyenjogúság.

meggyőződésem, egy szerény ember, legyen nemtelen, bármit könnyebben elér, mint egy erőszakos devianciába hajló személyiség!

és ma 2007-ben, a reklamáló nők java része sajnos deviáns jegyekkel küzd, ezt spékelik még önértékelési zavarok, / ki is vagyok én? jó vagyok e? kövér vagyok e? stb*/ + az ilyen személyiság álltalában depresszív is!

a fentiekből kiindulva adott egy olyan ember aki túlmisztifikálja magát! a média pedig a sok gagyi és hamis információval erősíti ezt a képet!

legyél önálló nő, old meg, tarsd a pasit kefélni!!!! nem másra!!! mert a pasi felesleges rossz!

csoszog reggelente, kikandikál a mellszőrzete a póló alól, pedi 100× elmondtad neki hogy borotválja le!!:))! nem viszi ki a szemetet, nem tudja mikor van anyád születésnapja, stb.

ezen a belevert viláképen kéne először változtatni, és az ilyen született feleségek szerű szarokat eltávolítani a médiából!

az évezredes férfi nő kapcsolat nem véletlenül alakult ki úgy ahogy kialakult!

a férfi legyen férfi, a nő pedig nő!

az egyedül álló nőknek pedig szerénységi kurzust kéne tartani, akkorr talán nem ők viselnék a nadrágot! és találnának olyat aki viseli helyettük!

2007. aug. 19. 03:52
Ha egyen ragúnak érzik a nők magukat a férfiakkal akkor miért várják el, hogy egy férfi átadja a helyet nekik a buszon. Bár van vagyis kellene lenni némi udvariaságnak is, de a mai világban ez már igen ritkán mutatkozik meg.
73. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 72. - 8d784868d0)
2007. aug. 19. 03:40
Ebben van nemi igazsag, itt gyakran elofordul, hogy a nok kikovetelik az elsobbseget, es igy persze a ferfiak kevesbe elozekenyek. A ferjem mar csak budos banyanak nevezi a nonemueket, folyton felbosszantjak, tolakszanak, karomkodnak, obegatnak, dudalnak... .
72. 8d784868d0 (válaszként erre: 69. - A1a3db480a)
2007. aug. 19. 00:54

tudod érdekkes amit írtál!

de hozzáteszem maguk a nők azok, akik lerontották azt hogy a férfi átadja a helyét a buszon!

azért mert kikövetelik!

a férfi pedig érző lény, és ha erőszak van feléje áramoltatva akkor megtorpan, és bezárkózik!

nem vagyok büszke magamra, de a multkor pl: majdnem megvertem egy nőt!

történt hogy előzékeny voltam, és belebikáztam a fékbe, mert a hülye picsa gyalog cikázott a száguldó autók között! majd belém jöttek, de nem számít, kedvessen intettem hogy menjen át előttem!

reakció??? hangos bazd meg az anyádat volt!!! és közben az az arkifejezés! lenéző, nagyképű, pökhendi, ostoba, korlátolt, félre felfelé néző enyhén csücsörítő szájjal.....

na itt elpattant bennem valami, és bizony ablak le, és ha nincs nagy forgalom akkor lecsvarom a fejét!

én teszek jót, és azt kapom hogy bazd meg az anyádat?

szóval ezt egy férfivel egy nő egyszer teszi meg, aztán a férfi szarni fog ilyen megközelítésből az egész női nemre! haragudni fog, rá!

a férfi önérzet mélyen gyökerezzik, és a nők többnyire nem tudják azt kezelni! nem is akarják!

pedig kellene foglalkozni vele!

ha megtennék akkor több nyengédséget kapnának, és több törődést amit annyira áhitoznak!

71. 8d784868d0 (válaszként erre: 70. - Szenyó)
2007. aug. 19. 00:46

ha ezt mindet elkövetted, akkor valahogy ez nem tetszik nekem!

tisztára mint egy baromrókl úgy beszélsz róla, mintha te isten lennél ,ő meg néha megkefélget,m aztán csak útban van!

nem tudom elhinni hogy ilyen van!

ha pedig van, akkor hogy nem rúg picsán?

/* nem szó szerint*/:))))

nállam is voltak próbálkozások, de azért tudjuk már hogy ki a nő, és ki a férfi!

kezd a világ elnőiesedni, és a férfi lassan melléktermék lesz!

ez rossz!

70. szenyó (válaszként erre: 69. - A1a3db480a)
2007. júl. 31. 06:27

Kedves Böbikém!

Néhány éve pont itt tartottam, híradós-horkolós-stb férjnél, amikor a munkahelyemen mellém állt egy srác, akitől majdnem elolvadtam, s udvarolgatni kezdett. Hamar kiderült, hogy jóval fiatalabb, mint én, s ezért ő nem fog mélyebb kapcsolatot vállalni, mégis a mai napig nagyon jó barátok maradtunk. Ugyanis vele ezeket a dolgokat átbeszélgettük. Jó tanácsokat is naponta adott, amik tényleg beváltak:

Éreztetni kell az ilyen típusú férjjel, mit akarunk. Mert a szavak elsuhannak a füle mellett. Azt hiszi, neki minden alanyi jogon jár. Hát nem!


Első ütemben felmértem, mi az amin szeretném ha változtatna, s indult a támadás:

Vásároljon ő be, mert nehéz a csomag, stb: Nem vásároltam, nem csináltam meg, nem volt mit enni. Már veszekedett, hogy menjek már el kajáért. A gyerekek is éhesek. S mondtam, nem, most én nem vagyok éhes, ha akar, menjen, vásároljon be. Nem csináltam meg helyette. Azt gondolta akkor, na jó, egyszer kibírom, s elment. De én legközelebb sem mentem...(Tudom, gonosz vagyok, de neki is vannak életszükségletei...)


Aztán jöttek a csekkekkel a támadás: Ahhoz tényleg nem ért, s messziről kerüli is. 3 hónapig semmi nem volt befizetve. Már mindenféle szolgáltatótól jött a felszólítás. S képzeld, ehhez tényleg nem ért, ezt vissza is vettem, mert áram nélkül netezni is nehéz.:)))


Pénz: Baromi rosszul osztja be, de mindig engem korholt, hogy azért, mert én béna vagyok. Begurultam, s megmondtam neki, annyi felett rendelkezhet, amennyi válás esetén járna neki.

(Hidd el, alig marad...)Azóta van "zsebpénze", ami a saját fizetését jelenti. Utánaérdeklődőtt, s rájött, hogy tényleg annyi fiziből kellene kijönnie, ami még egy albérletre sem elég. S hiába gyönyörű pasi, a nők az ilyen csórókkal nem szívesen állnak szóba. Pláne ha rájönnek, hogy a matematika a következő: Szép pasi mínusz romantika, mínusz kedvesség...


Azóta kezdett fejlődni benne a romantika:Időnként virágot hoz, a maga esetlen módján néha vannak romantikus óráink. S látom, ahogyan fejlődik ebben. Pénzügyileg is kezdünk rendeződni.


Böbi, harcolj, s meglátod, eredménye lesz.Te is nézd át, mi az, amire szükséged lenne, a többiről beszélgethetünk, akár priviben is.:)))SIKEREKET !

69. a1a3db480a (válaszként erre: 68. - Szenyó)
2007. júl. 31. 03:21

Nem csak a felelősségről van szó...

igen, szeretném, ha a férfi lenne a határozottabb. igen szeretném, ha a mai világban úgyan úgy el tudná tartani a családját, hogy egy nőnek ne kelljen 12 órákat dolgozni, de tudom, hogy erről nem a férfiak és nem mi nők tehetünk...

viszont hol a romantika? Hol van az, hogy a kedvesemnek meglepetéssel örömet szerzek, hogy egy pasi átadja a nőnek a tömegközlekedésen az ülőhelyet, hogy leginkább fellöknek, mint hogy előre engedjenek az ajtón, én ezeket az apróságokat hiányolom. Nem az a jó szó, hogy az egyikünknek döntenie kell! A közös döntésekről beszélek, hogy leginkább a híradó elött ülve vagy horkolva magasról nem érdekli az erősebb nemet, hogy a gyengébbik nemnek hogy telt a napja, mennyit rohangált, hogy mindent elintézzen, beszerezzen, megcsináljon... a párok többsége (szerintem) nem is beszélget egymással, ezekről a dolgokról nem, hogy melyik miben tud segíteni a másiknak?! Nem pasi ellenes vagyok :) hanem a passziviás az, ami fáj, hogy a legtöbb pasi elkényelmesedett, mert a legtöbb nő meg veri a mellét, hogy otthon én hordom a nadrágot. Tudjátok mit, járok én pucéran is ha kell, amíg a kellő szeretettel a tiszteletet és az odafigyelést megkapom, és a fáradt kedvesemet kényeztethetem, mert tudom, hogy nem az asszonyállatot, nem az anyacsicskát, hanem a NŐT látja bennem, a társát, a mindenét. Hülye optimista szöveg, de akkor sem értek avval egyet, hogy a nő hordja a nadrágot. Legyen erős, mert a nő életéhez, helytállásához rengeteg erőre van szüksége, de ne felejtsük el tisztelni a társunkat, akire felnézhetünk, akire fel kell tudjunk nézni...

68. szenyó (válaszként erre: 65. - A1a3db480a)
2007. júl. 25. 12:28

Gondolom ezek a hölgyek szívesen vissza is adnák a feladatokat, felelősségeket a párjuknak.

Te hogy vagy ezzel? Ha felvállalná, rábíznád?

67. 0c97fbb607 (válaszként erre: 65. - A1a3db480a)
2007. júl. 25. 09:28

Szerintem szükség volt arra,hogy az férfiak is és a nők is fejlődjenek,más irányba is.

A férfiak kezdenek rájönni,hogy bátran érezhetnek és ki is mutathatják azt,a nők pedig arra ,hogy jé,meg tudok állni a saját lábamon is,nem vagyok fél ember,egy férfi nélkül.

Egy kicsit ezzel is átestünk a ló túlsó oldalára,de lassan talán megtaláljuk az aranyközéputat.

66. 8d784868d0 (válaszként erre: 65. - A1a3db480a)
2007. júl. 25. 08:25
:)
65. a1a3db480a (válaszként erre: 64. - Szenyó)
2007. júl. 25. 01:14

Ezért írtam, hogy az exem megemancipált...

Valakinek intézni kell a dolgokat, valakinek döntéseket kell hozni, és ha erre egyedül maradsz, mert a párod kihúzza magát ezek alól, akkor jön az, hogy te erős vagyány, talpraesett csaj vagy, meg tudod oldani...

De mi van ha én nem akarom megoldani? Egy férfi legyen erős! Jellemben mindenféleképpen, igen is ő az "erősebb nem" elvárom, hogy kényeztessen, levegye a terheket a vállamról, és én is elkényeztetem avval, amit egy háziasszonynak, egy társnak, egy feleségnek, egy szeretőnek a dolga... Felborultak ezek a dolgok, amit én nem látok jónak...

2007. júl. 24. 16:07
Megfigyelések alapján a nők (kevés kivétellel) nem szeretnek otthon vezető szerepet betölteni. De vannak olyan férfiak, akik nem vállalnak felelősséget, a napok pedig csak mennek. Ekkor szokott a nő kezébe kerülni a gyeplő.
63. 8d784868d0 (válaszként erre: 62. - A1a3db480a)
2007. júl. 15. 13:25

:)

no:)

62. a1a3db480a (válaszként erre: 61. - 8d784868d0)
2007. júl. 13. 21:01
no azért :D
61. 8d784868d0 (válaszként erre: 59. - A1a3db480a)
2007. júl. 13. 20:59
igazad van, figyelmetlen voltam...:))))
60. 8d784868d0 (válaszként erre: 57. - 6a062297d0)
2007. júl. 13. 20:58
na-na!!!
59. a1a3db480a (válaszként erre: 58. - 8d784868d0)
2007. júl. 13. 20:57
Kedves... az 50. hozzászólásomat elolvasnád, rájöhetnél, hogy rossz helyre címeztél... :)
58. 8d784868d0 (válaszként erre: 56. - A1a3db480a)
2007. júl. 13. 20:46
ez nem az a hely ahol a sérelmeket kell elmondani:))))
57. 6a062297d0 (válaszként erre: 55. - 8d784868d0)
2007. júl. 13. 20:43
Ha nő lennék biztos hogy belédszeretnék, de hát pasi vagyok én is. Na most már mindegy. Majdcsak tulélem valahogy.
56. a1a3db480a (válaszként erre: 55. - 8d784868d0)
2007. júl. 13. 20:40

De nem csak a nadrágot hordani! :)

Van ám más dolgotok is... :D

2007. júl. 13. 20:39
ez ami dolgunk!!!!:)))
2007. júl. 13. 20:07
én sem szeressem az emancimanci szerepet :))))
2007. júl. 13. 19:57
kifejezetten nem bírom, ha nekem kell hordani...
52. a1a3db480a (válaszként erre: 51. - Fde954d8c0)
2007. júl. 13. 19:40

Géppel szépen tudok írni :D

Viszont komolyan írtam...

51. fde954d8c0 (válaszként erre: 50. - A1a3db480a)
2007. júl. 9. 02:25
ezt szépen írtad!
2007. júl. 9. 01:44

Engem az exem megemancipált... Szörnyű volt...

Én szeretek NŐ lenni. A nőiességgel együtt járó és az őket megillető dolgokkal együtt. A férfit, aki hozzám tartozik, azt nem csak szeretnem, hanem tisztelnem is kell mindazért, amit nyújt nekem! Fel kell tudjak nézni rá, minden tekintetben! Miért 'kardoskodjak' a nadrágjáért, ha az, aki benne van, úgy is a kedvembe akar járni?!

49. fde954d8c0 (válaszként erre: 48. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 8. 18:13
:)
2007. jún. 29. 16:51

Miért hordjak nadrágot, ha szoknyát is hordhatok?

Nekem csak a harisnyával van gondom. Lányok, ti hogyan álltok a nejlonharisnya kérdéshez?


Elég akkor, amikor muszáj a nadrágot felvenni.

47. fde954d8c0 (válaszként erre: 46. - Ec63a7fc29)
2007. jún. 27. 14:47

bizonyos anatómialaig kényes, örömszerző élethelyzetben, kifejezetten javalt egy egy elejtett "baby" beszólás......:))))

fűszerezhetjük ezt még a csináld még baby,,

és a még jobban baby,, felkiáltásokkal!

ezálltal a közössen végzett, társadalmilag is igen igényes párkapcsolati kutatómunka egésszen új lativuszokba repítheti a két, vagy adott esetben társkutatókkal kiegészített kis csapatot.

46. ec63a7fc29 (válaszként erre: 45. - Fde954d8c0)
2007. jún. 27. 06:20

Ok, akkor jöhet a baby is...

( Csak nagyon régen mondták már ezt nekem.)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook