Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Muslincát hogyan lehet kiiktatni a konyhából, ha az egészet kipakoltam, sehol semmi amire jöhetnének, mégis vágni lehet öket a levegőben? fórum

Muslincát hogyan lehet kiiktatni a konyhából, ha az egészet kipakoltam, sehol semmi amire jöhetnének, mégis vágni lehet öket a levegőben? (tudásbázis kérdés)


8. Berillke (válaszként erre: 6. - 416b7aa963)
2009. nov. 15. 15:42

mert sok esetben a virágföldben, illetve a virágok tövében tanyáznak, szóval elég jó táptalaj számukra.

persze ez függ attól is, hogy milyen virág és milyen muslica :-)))

2009. nov. 12. 20:59
Olyan 600 ft körül volt tavaly. Szerintem nem olcsó, de tényleg begyűjti a kis piszkokat!
2009. nov. 12. 20:51

virág az van.


mennyibe kerül az a csapda??

2009. nov. 12. 20:48
Lehet kapni áruházban a szúnyogrisztóknál, molyírtóknál található kis alma alakú muslincacsapda. Nagyon hatásos és még nem is csúnya! Nekem tavaly rengeteg jött a gyümikre és a sógornőmnél láttam, na én is vettem és "elfogytak" a kis piszkok! :)
2009. nov. 12. 20:48
van virág?
2009. nov. 12. 20:46

nálunk a bejárat előtt a lépcsőháznál voltak időnként, de akkor rengetegen, viszont nem örökké, csak alkalmanként.

Lehet Nálatok is valami van a konyha előtt?

2009. nov. 12. 20:44
sajnos csak szúnyogírtóval..meleg helyre húzódnak ősszel..bíztatás: nálunk már nincsenek..!
2009. nov. 12. 20:40
Muslincát hogyan lehet kiiktatni a konyhából, ha az egészet kipakoltam, sehol semmi amire jöhetnének, mégis vágni lehet öket a levegőben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook