Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkatársi kapcsolatok fórum

Munkatársi kapcsolatok (beszélgetős fórum)

9. 5da46c99ae (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 16. 16:59
Nem nagyon tudok ilyen helyzetbe kerülni, mert nincs munkatársam, de ignorálnám, mikor másokról témázna. Az iskolában is ezt tettem. Egyrészt engem ne rongáljon, ha csak ilyen értéktelen, undorító dologról lehet vele beszélni, másrészt pedig úgy van, ahogy írd. Aki neked másról beszél, az másnak is beszél rólad. Én azokat az embereket szeretem, akik felemelnek másokkal a szavaikkal, nem pedig lehúznak.
8. vivo44 (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2021. máj. 16. 15:03
Jaja....:D:D
2021. máj. 16. 14:42
Én ha kibeszélés megy, akkor finoman, de határozottan elterelem a témát, azaz nem veszek részt kibeszélésbe, mert én jobban szeretem, ha mindenki szemtől-szembe beszéli meg a véleményét.
2021. máj. 16. 14:39
Törekszem rá, hogy ne adjak alapot kibeszélésre, de úgy tapasztaltam, hogy van, akinek nem számít az sem...
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Vivo44)
2021. máj. 16. 14:32

Naiv vagy. :D Vannak olyan egyének, akiknek a lepcsese jár állandóan és kipofáz mindenkit, ezek mögött áll valaki, és aki szól neki az húzza a rövidebbet.

Én egyszerűen leredukálnám az ilyennel a kapcsolatot, a kötelező munkával kapcsolatos témánál maradva.

4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 16. 14:29

Könnyen meglehet, hogy kibeszél, ha másokon is köszörüli a nyelvét.

Kerüld el. Ne adj neki infókat.

3. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 16. 14:26

Dolgozni járok a munkahelyre és nem pletyizni.

Ha volna olyan, mint akit te ismertettél, annak egy mondatban elmondanám, hogy "Kövesd az én példám és duma a szád helyett a kezed járjon....Többet nem zaklatna a hülyeségével.

2. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 16. 14:26

Kikerülöm és a lehető legkevesebbre redukálom vele a kapcsolatot, szerintem ennél többet nem lehet csinálni.

Ne foglalkozz vele, ha kibeszél, nem az ő szava, hanem a munkahelyeden nyújtott teljesítményed határoz meg téged, általánosságban meg a tetteid, szóval engedd el a füled mellett.

2021. máj. 16. 14:12
Egyik kollégám sajnos olyan, hogy más témája nincs csak a többi munkatárs kritizálása. Keveset dolgozik sokat beszél. Velem alapból kedves. Én mindenkivel igyekszem normális lenni és barátságos. De lehet, hogy engem is kibeszél más kollégával. Ez eléggé zavar. De gondolom nem sokat tudok ellene tenni. Ti mit tesztek ilyen helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook