Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkanélküliek ide...akik még remélik, van számukra munka fórum

Munkanélküliek ide...akik még remélik, van számukra munka (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
12945. 37403e3af4 (válaszként erre: 12944. - 2545157c39)
2012. máj. 18. 17:01
Így, így, csak pozitívan! :) Nekem nem volt munkám3 hónapig, ez volt eddig a max, aztán elmentem a te*coba dolgozni. nem volt más, de legalább kaptam valami kis pénzt. aztán jött magától a jelenlegi. tényleg nem szabad feladni!
12944. 2545157c39 (válaszként erre: 12943. - Kamillaa)
2012. máj. 18. 16:55

Nem akarlak elkeseríteni de én 4 éve vagyok munka nélkül itthon :(

Azóta megcsináltam 2 tanfolyamot és semmi, a tapasztalatok ugyanazok, vissza se jeleznek sokszor :(

Sajnos csak azt tudod tenni, hogy folytatod a keresést, nyolc hónap az még nem olyan vészes.

Sok sikert :)

12943. kamillaa
2012. máj. 18. 16:52
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy voltatok-e már állás nélkül otthon hosszabb ideig és ha igen, akkor hogyan éltétek túl ezt az időszakot? Már 8 hónapja keresek munkát, havonta átlag 150 helyre pályázom és legtöbbször még csak vissza sem értesítenek. Most viszont már kétségbe vagyok esve mi lesz így, hiszen már jövedelmem sincs. Ha van valami jó ötlete valakinek, nagyon szívesen olvasnám akár csak üzenet formájában is, mert sajnos csak pár percre tudtam benézni ide, de igyekszem gyakran megnézni az üzeneteimet. Előre is köszönöm a bíztatást, lelki támaszt! köszönöm, Kamilla
12942. Nanazi
2012. márc. 29. 22:00
Köszi a segítő szándékot!
12941. ivi79 (válaszként erre: 12939. - Nanazi)
2012. márc. 29. 17:54

irigyellek h képes voltál ennyi nyelven megtanulni. vhogy mindig csodálattal nézek azokra, akik képesek más nyelven is megszólalni:D


azok a cégek, amik iylen szolgáltatóközpontok, azok mind bejelentenek, és fizetnek utazási hozzájárulást. ugye ezek nagyrészt emea v egész világnak nyujtanak segitséget, és elég sok küldöldi is dolgozik ott,szal mindenképp ezeket ajánlom neked..

kis sunyi szar kft-k, amik lehúznak. sajna volt részem ilyenben 10éven keresztül..

keress rá az ssc blogra, hátha találsz hasznos infókat.

12940. Nanazi (válaszként erre: 12938. - Ivi79)
2012. márc. 29. 17:37
Egyszer már kiadtam, szerencsére egy hónap után elköltöztek, 3 napig takarítottam utánuk és kifertőtlenítettem az egsézet. Kizárt hogy még egyszer kiadjam, túlságosan szeretem ahhoz hogy eladjam. (Új építésű, nyugis zöld környék, balaton-part közel..azért nem rossz ám!)
12939. Nanazi (válaszként erre: 12938. - Ivi79)
2012. márc. 29. 17:32

Hát hidd el én nézegetem minden nap, bár úgyis tudom hogy nem találok semmit...Senkinek se könnyű, sajna :( Amúgy Keszthelyen vagyok, messzebbre meg nem éri meg elmenni mert már egy buszjegy is baromi drága. Téríteni meg úgyse fogják ugye. De lehetőség sincs...Amúgy engem nem lep meg az információ nem-közlése, mert akkor biztos nem is érdeklődnének annyian ha minden közölve lenne. Persze az kit érdekel, hogy szerencsétlen reménykedő ismét csalódik. Éljen a mentalitás.

A nyelvek meg német olasz PERZSA (igen, és imádom), Párizsban meg perzsákkal kellett volna dolgozni, bár az csak szerencsétlenség volt hogy nem jött össze.

12938. ivi79 (válaszként erre: 12937. - Nanazi)
2012. márc. 29. 17:20

értelek, de nézegesd öket hátha van kanizsán v nemtom mi esik hozzád közel.. vidék extraszopó az tény. kiadni nem tudod kecót és feljönni albiba ha kapsz melót? v eladni.. uncsitesóm is zalából költözött fel munka miatt, de ő otthon lakott még..

engem ma hivtak egy munka miatt igaz se nyelvtudásom nemvolt elég(1db ember akivel kontaktolni kell nem magyar, ezé kell csak nyelv), se tapasztalatom egy kivánalomban, de visszakérdeztem h mégis myilen cég ez és hol van, mert h hirdetésben semmi nem volt benne. hát kiderült h debrecen. én ezen idegelem fel magam h miért nincs benne cégnév meg város kerülettel? nyilván nem küldöm el olyanra, ahova nem mennék el.

mi az a 4nyelv amit beszélsz? gondolom olasz+francia biztos..

12937. Nanazi (válaszként erre: 12935. - Ivi79)
2012. márc. 29. 17:09
Oké, csak én nem vagyok Pesten, és mivel itt van egy saját kis lakásom (hitelre) nem érné meg még pesten is albérletet fizetni. Meg ugye nem is nagyon lemme miből éppen...szóval, ez van. Kilátástalan.
12936. Nanazi
2012. márc. 29. 17:07
Komolyan nem értem vajon miért nem lehet emberi módon főnöknek lenni, és egy normális bejelentett, normálisan fizetett állást felajánlani?! Nekem nincsenek semmilyen ismerettségeim,se protekcióm.. és az a szomorú hogy egy csomó volt évfolyamtársam is ugyanebben a cipőben jár. Azt tervezem elmegyek valami OKJ-s tanfolyamra...bár kétlem hogy azzal is mennék bármire. Már tényleg nem tudom miből lehet itt megélni. Egyre mélyebbre süllyed az ország. Ahhoz képest hogy hangoztatják hogy hű mmennyi munkahlyet teremtettek...csak tudnám hol. Bár úgyis cseszhetném, mert nem vagyok kőműves, se szakmunkás. És nemcsak a pénz miatt gáz, hanem azért megvisel lelkileg..amikor már egy idő után azt érzed semmire se vitted és baromira felesleges vagy. Aztán erre még rá is erősítenek "a szerencsétlen vagy" beszólásokkal. Hát, ezek után sok sikert mindenkinek...
12935. ivi79 (válaszként erre: 12933. - Nanazi)
2012. márc. 29. 17:04

hali,

ha 4nyelvet beszélsz akkor tiéd a világ..mmint pesten biztosan. mindenhol nyelveket beszélő emberkéket keresnek ssc-be 150nettókér. szinte az összes ynelvszakos iylen helyen dolgozik. nézz körül workanián, cvonline-on. én informatikus is vagyok+grafikus+kiadványos, de seholse kellek nyelvtudás nélkül 35évesen. hiába tanulok középsuli óta angolul, sose használtam, najó irásban ritkán, de meg sem birok szólalni.. járok most vkihez, de nem érzem a fejlődést. egyszerűen az agyam nem szavak megjegyzésére van beállitva.

12934. Nanazi
2012. márc. 29. 16:58
Ja, egyedül lakom hitellel a nayakamon. 3 hónapnál tovább még sose húztam sehol. Az elején még mindent elvállaltam, csak legyen valami..de mára már azért meggondolom a dolgot, és ha nem tetszik valami vagy bunkók akkor nincs is értelme elkezdeni. Most már csak kaját veszek, ruhát már majd 1 éve nem vettem. Mindig áltatom magam hogy majd egyszer másképp lesz...na de mitől is lenne másképp?!
12933. Nanazi
2012. márc. 29. 16:52

Hali!

valami nagyon gáz ebben az országban. Kezdve az egyetemektől, ahol csomó felesleges szak van (filozófia stb.), és ahogy én azt tapasztaltam, ha ott besértődik a tanár aki épp tanszékvezető, akkor az egyetemi szabályzat se számít. Na mindegy ebbe nem megyek bele, engem szétszívattak mindenesetre, és röhej ami az egyetemeken zajlik. Kezdve ott, hogy egyetemre se kellett volna menni, mert minek???Sz*rt se ért az egész diploma, 5 év pazarlás meg pénzkidobás. Már egy éve csak szirszar munkákat vállaltam el, de most már meguntam, és nem vagyok hajlandó sehol se csicskás aljamunkát végezni. Minimálbérekért nem vagyok hajlandó dolgozni, ezt minden főnök a fejébe vésheti. Mindenhol csak megy a sumákolás meg a havi 70 ezer (be nem jelentve persze). Hát ahol valami gyanús, ott kalap-kabát én biztos lelépek, nem fogok én szolgálni senkit se. Ami a munkaügyi központ állásajánlatait illeti, az majdnem mind átverés meg aljamunka minimábérekért (sem). Amit 2 hetente hirdetnek, annak is megvan az oka. Amit meg sokáig egyfolytában hirdetnek, az is gyanús. Legalább ez a tapasztalat tanulható, aki folyton keres, mint mi, az egyre gyorsabban rájön hol az átverés. Az a vicc, hogy eddig letagadtam az egyetemi végzettséget, mert rájöttem hogyha diplomával beállok eladónak, akkor kinéznek onnan. Végzettségnek megfelelő munkáról meg álmodni sem merek. (Ami olasztanári egyébként). Zalai kisvárosban vagyok, semmi esély. Mindenki csak Pestet szajkózza, hát ott is ugyanolyan nagy szar van mint bárhol máshol, szóval engem ne akarjon senki se meggyőzni hogy Pest a mennyország. Meg külföld se a Kánaán (tapasztalatból mondom Párizsból jöttem vissza). És az kimaradt, hogy 4 nyelvet beszélek társalgási szinten, de ez se érdekel senkit. SZóval nem tudom mivel lehet itt egyáltalán menni valamire. Mert oké hogy eladóskodok meg recepciózok egy darabig, de azért gondolom ez sokaknak nem életcél. (Legalábbis nekem nem az). Valahogy többre hivatottnak érzem magam. És akkor itt kakukkolnak hogy aki akar az talál munkát. Ja, takarítőnőként? Hűűű a karrierek netovábbja. Egyébként holnap elmegyek egy bolthoz, hátha felvesznek fagyiárusnak nyárra. Erre jó a diploma. Bár kétlem, mert oda is túlképzett vagyok. Ha tanulsz akkor azért nincs munka, ha nem, akkor meg azért. Szerintem meg se kéne születni..akkor teszi az ember a legjobban!

12932. Timmy0520
2012. márc. 19. 16:14
Én ugyanezt teszem legalább 2-3 éve. Hemzsegnek a lehetőségek :S
12931. Csiputa
2012. márc. 19. 16:12

Sziasztok!


SZOLNOKON keresek állást!!!

Ami szóba jöhet:

- irodai munka

- recepció (szállodai recepciósként van a legtöbb tapasztalatom)

- bolti eladó, üzletvezető


Mindhárom területen rendelkezem gyakorlattal.

Kereskedelem és marketing szakon végeztem, de nincs diplomám.

Angol nyelvet beszélem társalgási szinten.

Már vagy 6 hónapja álláskereső vagyok, ami nagyon nehéz helyzet.


Kérem a segítségeteket!

Ha tudomást szereztek bármi nekem szóba jöhető szolnoki lehetőségről, kérlek írjatok!

Előre is nagyon szépen köszönöm!!!

12930. zsofee7
2012. márc. 8. 11:26

Sziasztok!

Elsősorban munkanélküli, szakmunkás vizsgával rendelkezők segítségét szeretném kérni!


A Szent István Egyetem másodéves emberi erőforrás tanácsadó mesterszakos hallgatója vagyok. Szakdolgozatom megírásához kérem a segítségét.

A kérdőív kitöltése anonim és önkéntes módon zajlik. Az adatokat csak és kizárólag a szakdolgozatom megírásához fogom felhasználni.

Köszönöm segítségét!


[link]



Ha kitöltitek, azt nagyon szépen megköszönöm!

12929. Ministry (válaszként erre: 12928. - Ministry)
2012. febr. 9. 14:58
Még lehet jönni :)
12928. Ministry
2012. febr. 6. 17:56

Sziasztok!


Létrehoztam egy klubot, ha van kedvetek, csatlakozzatok!

[link]

12927. rbadta (válaszként erre: 12926. - 1c92396beb)
2012. jan. 8. 16:21
hát igem, de jól teszik azt mondom, itt jó pár évig semmi nem fog változni....
12926. 1c92396beb (válaszként erre: 12925. - Rbadta)
2012. jan. 8. 16:12

A barátnőm nővér, és kórházba megy dolgozni, a férje kamionsofför.

A kórház biztosítja a szállást.

A másik házaspárnak nincs "szakmája"taxis és biztosítós párosítás.Ők mennek Új Zélandra. Már 3 éve tanulják az angolt. A másik barátnőm vegyészmérnök, és olyan állást is kapott kint.

12925. rbadta (válaszként erre: 12923. - 1c92396beb)
2012. jan. 8. 15:50
akkor biztos jó szakmájuk vagy szakképzettségük van,
12924. rbadta (válaszként erre: 12922. - 1c92396beb)
2012. jan. 8. 15:48

most járok nyelvtanfolyamra..aztán meglátjuk

de ausztria vagy németország

12923. 1c92396beb (válaszként erre: 12921. - Rbadta)
2012. jan. 8. 15:44

Nem csodálkozok, inkább nagyon szomrú vagyok, hogy azok akik több éve a barátaim ilyen lépésre kényszerülnek. Én is megtenném, ha éppen nem várnék babát.

Ja és mindegyikük kap vagy kapott kint berendezett szolgálati lakást, nagy fizetést.

12922. 1c92396beb (válaszként erre: 12921. - Rbadta)
2012. jan. 8. 15:41

Te hová készülsz, és mit szeretnél dolgozni?

Tudsz nyelveket?

12921. rbadta (válaszként erre: 12919. - 1c92396beb)
2012. jan. 8. 15:34

ugye nem csodálkozol ezen?:(

én is arra gyúrok...

ami tényleg érdekes, hogy már nem csak a fiatalok húznak el...

12920. Cilumiluci (válaszként erre: 12919. - 1c92396beb)
2012. jan. 8. 15:33
Jó kérdés,de valahol megértem őket.
12919. 1c92396beb
2012. jan. 8. 15:28

Sziasztok!


Én teljesen ledöbbentem. Körülöttem mindenki megy külföldre. Karácsony előtt egy baráti házaspár jelentette be, hgoy eladták a házukat és mennek Új Zélandra. Már mindketten 50 évesek, gyerekeik felnöttek. Egy barátnőm dec 15-től dolgozik Németországban, egy másik barátnőm férjévvel és 4 kicsi gyerekkel Bajorországba megy dolgozni.

Ha mindenki elmegy ki marad itthon?

12918. 76ea67e69d
2012. jan. 8. 13:56
Debrecenben keresek állást, szerkezetlakatos (okj), és minősített co hegesztő 135 (okj)szakmában. gyakorlatom a 2 év tanfolyam idő. szállás szükséges.
12917. Cilumiluci (válaszként erre: 12916. - 76ea67e69d)
2012. jan. 6. 21:21
Sok szerencsét kívánok neked én is!Én 5 hónapja dolgozom,de előtte 7 hónapig nem volt munkahelyem-Üdv:Évi
12916. 76ea67e69d (válaszként erre: 12915. - Cilumiluci)
2012. jan. 6. 20:58

szia, engem meg a munkáltató hivott fel a nyáron,mert volt fent hirdetésem, menjek dolgozni, mire odaértem már csak 4 órába volt hajlandó bejelenteni,de azt is felvetette hogy mitszólnék ahoz hogy nem jelentene be, 3 hónapig voltam ott de sajnos hazakényszerültem a munkásszálló miatt

sok sikert kivánok

üdv

ati

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook