Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Munch tapasztalatok. Érdemes muncholni? fórum

Munch tapasztalatok. Érdemes muncholni? (beszélgetős fórum)


febr. 26. 13:02

Látom règ nem ìrtatok ide.

Kìváncsiságból letöltöttem az appot ès egy percig sem bántam meg.

Pennys munch szuper jó!

Hol vegyes csomagot hol zöldsègest szoktam rendelni.

Amit mi nem szeretünk azt anyósnak szoktam adni.

14. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Alnisa)
2023. máj. 14. 08:00
Szerintem felejtős. Ráadásul olvastam, hogy ez is egy nagy átverés.
13. Alnisa (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
2023. máj. 10. 13:25
Nálunk csak a sparok csatlakoztak, illetve 1 pékség és 1 cukrászda. Kb 5 perc alatt elviszik, amikor felkerül valami. Én értesítést állítottam be mindennél ami érdekel, így időben szól az app.
2023. máj. 9. 07:49
Köszi mindenkinek.
2023. máj. 6. 08:56
Nálunk sem nagyon működik, maradnak a boltokban akciós közeli lejáratú cuccok. Sajtot szoktam féláron venni így, ha nem virágzik rajta penész. Minap pl. fokhagymás füstölt gomolyát sikerült lőni.
10. Epresturmix (válaszként erre: 8. - Globus)
2023. máj. 6. 08:52
Ma töltöttem le de töröltem is. Nálunk sem lehet igénybe venni. Erről ennyit.
9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Pötibaba)
2023. máj. 5. 19:35
Hasonlóan Globushoz én is használtam az applikációt. Akkor érdemes használni, ha sok étterem van a környékeden aki részt vesz ebben és ha valóban el tudsz menni a kajáért időben.
8. globus (válaszként erre: 1. - Pötibaba)
2023. máj. 5. 17:03

Letöltöttem az applikációt, egy hónapig nálunk semmit mutatott, de küld hírlevelet 🙂 Már törölve.

Bp-en nagyobb eséllyel lehet kapás.

7. ,zumba (válaszként erre: 4. - Elbb)
2023. máj. 5. 16:59
Köszönöm. Magyarul is nevezhetnék, mert ahogy írod, van magyar megfelelője a szónak.
2023. máj. 5. 15:18
Én meg a festőre gondoltam... Hát mondom még a végén a Hoxán veszek olcsón Munch festményt miután elhitetem valakivel hogy aaaa az csak valami car 😂
5. tumbo2 (válaszként erre: 2. - ,zumba)
2023. máj. 5. 14:51
ki tudja,én nem.
4. elbb (válaszként erre: 2. - ,zumba)
2023. máj. 5. 14:38
Ételmentés. Vannak éttermek, boltok, akik a közeli lejáratú dolgokat jelentős árengedménnyel adják el. Éttermeknél pl egy menű akár 990 Ft-ért is a vendégé lehet. De pl a Spar állít össze csomagokat, zöldség, tejtermék, felvágott, pékáru termékekből, és azokat is sokkal olcsóbban árulja. Pl láttam már olyan csomagot, amiben egy adag leveszöldség, paprika, paradicsom, káposzta, retek volt. Teljes áron kb 4ezer Ft értéekű, és mindezt egy ezresért el lehetett hozni.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Pötibaba)
2023. máj. 5. 14:36

Van facebook csoportjuk, ott láthatod. Van amikor megéri, és van amikor nem, és hát mindenkinek más jön be. Az sem mindegy, hogy élelmiszer, vagy étterem, meg hogy mennyire vagy mindenevő. Múltkor valaki panaszkodott, hogy mennyi szóját kapott, és náluk senki nem eszi meg. Neki nem érte meg, mert kuka, nekem mondjuk bőven megérte volna, mert szeretem.

Ha nem vagy válogatós, akkor jellemzően megéri, bár sokszor közel nem olyan értéket kapsz, mint ami az eredeti ár...

2023. máj. 5. 14:24
Munch? sto eta?
2023. máj. 5. 12:44
Már korábban hallottam róla, hogy lehet ilyen maradék dolgokat olcsóbban beszerezni a munch-csal. Valakinek van személyes tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook